Memoriał Czesława Misiuka Elbląg 2012 – Dorastanie na macie

W hali sportowej Międzyszkolnego Ośrodka Sportowego w Elblągu, odbyły się OGÓLNOPOLSKIE OTWARTE MISTRZOSTWA ELBLĄGA DZIECI I MŁODZIKÓW W JUDO  IM. CZESŁAWA MISIUKA. W imprezie rozgrywanej na czterech matach wystartowało 252 zawodników i zawodniczek z 21 klubów Elbląga, Gdańska, Gdyni, Kończewa, Grudziądza, Olsztyna, Koszalina, Słupska, Warszawy, Ełku, Wrześcia, Ostródy, Szubina, Żukowa i Braniewa. Piękny turniej, który udowodnił, że judo wśród dzieci i młodzieży jest dyscyplina niezwykle popularną. Cieszymy się bardzo, że kluby z naszego regionu od czasu do czasu organizują takie właśnie turnieje.

 

Podczas otwarcia prezes Warmińsko-Mazurskiego Okręgowego Związku Judo  Andrzej Grudziński wraz z vice prezesem Mirosławem Sakowskim (z Elbląga) wręczyli  statuetki tegorocznym medalistom MP juniorów i młodzików które odbyły się w kwietniu. Akurat w tych imprezach świetnie spisali sie judocy: Truso, Tomity i Zatoki.  W Elblągu nadarzyła się znakomita okazja,  by nagrodzić właśnie  reprezentantów tych środowisk.

Medaliści MP juniorów (Wrocław 14-15.04.2012 r.):

1. Katarzyna Wanatowska (+78 kg) – III m. – MPJ – Truso Elbląg – trener: Tomasz Gadaj

2. Piotr Kokoszka (90 kg)  – III m. – MPJ – Tomita Elobląg – trener: Zbigniew Wołoszyn

Medaliści MP młodziczek (Kraków 22.04.2012 r.):

1. Katarzyna Madajewska (+70 kg) – I m. – MP Mł.- Zatoka Braniewo – trener: Rafał Tucholski

2. Alicja Czerepko (52 kg) – II m. – MP Mł. – Zatoka Braniewo – trener: Paweł Dudek

3. Nicol Bąbelewska (57 kg) – II m. – MP Mł. – Zatoka Braniewo – trener: Paweł Dudek

{AdmirorGallery}misiuk14{/AdmirorGallery}

Oto wyniki Memoriału Czesława Misiuka

DZIECI

Chłopcy

Kat. wag. -24 kg – 12 zawodników

1 Jeremi Tchórzewski – Truso Elbląg

2 Mateusz Popławski – Truso Elbląg

3 Kajetan Radziszewski – Wybrzeże Gdańsk

3 Szymon Bieńkowski – Truso Elbląg

……………………………………………

5 Krystian Ołdakowski – Truso Elbląg

5 Beniamin Burak – Tomita Elbląg

Kat. wag. -27 kg – 15 zawodników

1 Michał Łukasik – Opty Gdynia

2 Antoni Liberak – Opty Gdynia

3 Adam Olay – Praskie Centrum Sztuk Walki

3 Wiktor Malinowski – Olimpia Elbląg

…………………………………….

5 Jakub Banaś – Truso Elbląg

Kat. wag. -30 kg – 12 zawodników

1 Bartosz Lepianka – Judo Klub Lemur

2 Filip Abrusiewicz – Truso Elbląg

3 Gracjan Szleja – Truso Elbląg

3 Łukasz Przybylski – Szubinanka Szubin

………………………………………

5 Oskar Malewicki – Tomita Elbląg

Kat. wag. -33 kg – 18 zawodników

1 Grzegorz Zdrada – Gwardia Olsztyn

2 Mikołaj Jabłoński – Wybrzeże Gdańsk

3 Jakub Draszkiewicz – Gwardia Olsztyn

3 Sebastian Łukaszewicz – Conrad Gdańsk

Kat. wag. -36 kg – 18 zawodników

1 Piotr Zaborowski – Praskie Centrum Sztuk Walki

2 Piotr Bąk – Tomita Elbląg

3 Krystian Polek – Olimpia Elbląg

3 Michał Rybarczyk – Klub Judo Lemur

Kat. wag. -39 kg – 16 zawodników

1 Tomasz Zielski – Galeon Gdynia

2 Filip Rzońca – Gwardia Olsztyn

3 Łukasz Łoś – Tomita Elbląg

3 Patryk Stemplewski – Wybrzeże Gdańsk

Kat. wag. -42 kg – 12 zawodników

1 Jakub Wilk – Olimpia Elbląg

2 Szymon Przybylski – Szubinianka Szubin

3 Mateusz Dampc – GKS Żukowo

3 Maurycy Krajka – Galeon Gdynia

……………………………………..

5 Mateusz Grabowski – Truso Elbląg

5 Jakub Kłosiński – Olimpia Elbląg

Kat. wag. -45 kg – 7 zawodników

1 Sebastian Makowski – Olimpia Elbląg

2 Mateusz Wantoch-Rekowski – Conrad Gdańsk

3 Mateusz Budny – Opty Gdynia

3 Artur Szulich – Gwardia Olsztyn

…………………………………..

5m. Bartosz Sawko – Olimpia Elbląg

Kat. wag. -50 kg – 10 zawodników

1 Norbert Nieżorawski – Galeon Gdynia

2 Piotr Wątły – Conrad Gdańsk

3 Marcel Ryszka – Viking Gdynia

3 Maciej Budek – Olimpia Elbląg

Kat. wag. -55 kg – 11 zawodników

1 Piotr Popko – Tomita Elbląg

2 Rafał Cebula – Olimpia Elbląg

3 Kacper Wojciechowski – Tomita Elbląg

3 Adrian Stanulewicz – Opty Gdynia

………………………………………….

5 Sebastian Rybka – Gwardia Olsztyn

Kat. wag. -60 kg – 5 zawodników

1 Albert Sowa – Praskie Centrum Sztuk Walki

2 Mikołaj Krauze – Wybrzeże Gdańsk

3 Jakub Węsierski – Olimpia Grudziądz

Kat. wag. +60 kg – 1 zawodnik

1 Piotr Dondalski – Gwardia Olsztyn

Dziewczęta

Kat. wag. -34 kg – 13 zawodniczek 

1 Julia Koślak – Samuraj Koszalin 

2 Anika Łozińska – Samuraj Koszalin

3 Aleksandra Dąbrowska – Zatoka Braniewo

3 Kamila Rychert – GKS Żukowo

…………………………………………

5m. Monika Wołoszyn – Tomita Elbląg

Kat. wag. -40 kg – 6 zawodniczek

1 Dagmara Paszkowska – Samuraj Koszalin

2 Joanna Wolak – Zatoka Braniewo

3 Monika Zdrada – Gwardia Olsztyn

3 Zuzanna Urban – Wybrzeże Gdańsk

Kat. wag. -46 kg – 6 zawodniczek

1 Joanna Świtońska – Opty Gdynia

2 Natalia Małek – Wybrzeże Gdańsk

3 Aleksandra Nowak – Zatoka Braniewo

3 Weronika Matlakowska – Galeon Gdynia

Kat. wag. +46 kg – 3 zawodniczki

1 Paulina Samulewska – Olimpia Elbląg

2 Julia Szady – Conrad Gdańsk

3 Dominika Frąckowiak – Conrad Gdańsk

MŁODZICY

Chłopcy

Kat. wag. -38 kg – 11 zawodników

1 Tomasz Zielski – Galeon Gdynia

2 Paweł Janikiewicz – Orzeł Kończewo

3 Aleksander Jasiński – Galeon Gdynia

3 Szymon Brzozowski – Wybrzeże Gdańsk

………………………………………..

5m. Piotr Kiereś – Truso Elbląg

Kat. wag. -42 kg – 11 zawodników

1 Wiktor Kumidor – Zatoka Braniewo

2 Adrian Winiarczyk – Piast Wrzeście

3 Konrad Szatkowski – Gryf-3 Słupsk

3 Jakub Serafin – Gryf-3 Słupsk

…………………………………………

5 Hubert Wróblewski – Zatoka Braniewo

Kat. wag. -46 kg – 8 zawodników

1 Jędrzej Stecki – Wybrzeże Gdańsk

2 Cezary Tchórzewski – Wybrzeże Gdańsk

3 Paweł Granicki – Gryf-3 Słupsk

3 Jakub Kowalski – Tomita Elbląg

……………………………………….

5m. Filip Bruzdowski – Olimpia Elbląg

Kat. wag. -50 kg – 7 zawodników

1 Michał Kotlewski – Gwardia Olsztyn

2 Paweł Babiński – Conrad Gdańsk

3 Gracjan Żbik – Samuraj Koszalin

3 Adrian Kaliś – Conrad Gdańsk

Kat. wag. -55 kg – 9 zawodników

1 Jakub Siedlikowski – Gryf-3 Słupsk

2 Jacek Bołoz – Wybrzeże Gdańsk

3 Szymon Gajewski – Zatoka Braniewo

3 Paweł Świetlik – Szubinianka Szubin

……………………………..

5 Szymon Przybyłowicz – Gwardia Olsztyn

Kat. wag. -60 kg – 11 zawodników

1 Wojciech Bukojemski – Praskie Centrum Sztuk Walki

2 Mateusz Krauze – Wybrzeże Gdańsk

3 Maksymilian Bogdał – Conrad Gdańsk

3 Mateusz Głowacki – Zatoka Braniewo

Kat. wag. -66 kg – 8 zawodników

1 Rafał Kulej – Wybrzeże Gdańsk

2 Piotr Wieczorkiewicz – Zatoka Braniewo

3 Dominik Sawicki – Truso Elbląg

3 Łukasz Kurek – Klub Judo Lemur

…………………………………

5 Dawid Ciborowski – Żak Ełk

Kat. wag. -73 kg – 5 zawodników

1 Jakub Bindas – Samuraj Koszalin

2 Patryk Frąckowiak – Conrad Gdańsk

3 Jakub Korzeniowski – Galeon Gdynia

……………………………………..

4 Arkadiusz Cieślak – Truso Elbląg

Kat. wag. +73kg – 3 zawodników

1 Bartosz Sawiniec – Gwardia Olsztyn

2 Filip Sworowski – Olimpia Grudziądz

3 Jakub Górski – Wybrzeże Gdańsk

Dziewczęta

Kat. wag. -40 kg – 3 zawodniczki

1 Anna Kamińska – Wybrzeże Gdańsk

2 Dagmara Paszkowska – Samuraj Koszalin

3 Natalia Brzozowska – Olimpia Elbląg

Kat. wag. -44 kg – 3 zawodniczki

1 Aleksandra Butlewska – Wybrzeże Gdańsk

2 Natalia Dominikowska – Olimpia Grudziądz

3 Marika Filipek – Shizoku Ostróda

Kat. wag. -48 kg – 1 zawodniczka

1 Barbara Fałtynowicz – Wybrzeże Gdańsk

Kat. wag. -52 kg – 3 zawodniczki

1 Alicja Czerepko – Zatoka Braniewo

2 Agnieszka Ochendal – Olimpia Grudziądz

3 Samira Mamemodow – Żak Ełk

Kat. wag. -57 kg – 1 zawodniczka

1 Nicol Bąbolewska – Zatoka Braniewo

Kat. wag. +63 kg – 6 zawodniczek

1 Katarzyna Madajewska – Zatoka Braniewo

KLASYFIKACJA DRUŻYNOWA

1 Wybrzeże Gdańsk

2 Zatoka Braniewo

3 Gwardia Olsztyn

4 Olimpia Elbląg / Conrad Gdańsk

5 Galeon Gdynia / Samuraj Koszalin

6 Praskie Centrum Sztuk Walki

7 Truso Elbląg / Opty Gdynia

8 Tomita Elbląg

 

 

 

!!!

Chcesz wesprzeć portal WAMA-SPORT?

Jeśli chcesz pomóc nam w prowadzeniu portalu, zachęcamy do wsparcia nas na Patronite! Już 3zł miesięcznie jest dla nas znaczącą kwotą!

To zajmie tylko chwilę! Transakcji możesz dokonać przez przelew bankowy, BLIK lub PayPal!

Komentarze

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Wspierają nas

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

0
Chcielibyśmy poznać Twoją opinię! Skomentuj artykuł!x
()
x