Memoriał Czesława Misiuka w Elblągu – Aż miło było popatrzeć

W hali Międzyszkolnego Ośrodka Sportowego odbyły się X Ogólnopolskie Otwarte Mistrzostwa Elbląga Dzieci i Młodzików w Judo Memoriał Czesława Misiuka. Wystartowało 313 zawodników i zawodniczek z 20 klubów z Kaliningradu, Grudziądza, Włocławka, Gdańska, Gdyni, Braniewa, Słupska, Kończewa, Olsztyna, Wrześcia, Miłomłyna, Żukowa, Elbląga.

 Cieszy przede wszystkim frekwencja. Judo jest w województwie warmińsko-mazurskim dyscyplina bardzo popularną. Rywalizacja dzieci ma szczególny charakter. To atrakcja, sprawdzian umiejętności, także motywacja by wystartować w następnych turniejach.

Poziom w takich imprezach jest zawsze zróżnicowany, ale nas cieszy zapał i nadal duże zainteresowanie.

 

Wyniki:

 

DZIEWCZĘTA ROCZ 99 i MŁODSZE

 

Kat. wag. 32 kg. (13 zaw.)

1.Wolak Joanna   Zatoka Braniewo

2.Zdrada Monika  Gwardia Olsztyn

3.Przywara Daria  GKS Wybrzeże Gdańsk

3.Filipek Weronika  Zatoka Braniewo

5.Alidiewa Ekatierina  Judo Kaliningrad

5.Radziszewska Klaudia  Opty Gdynia

 

Kat. wag. 40 kg. (16 zaw.)

1.Tomczak Wiktoria  Judo Szczepańska Team

2.Butlewska Aleksandra          GKS Wybrzeże

3.Katschke Klaudia  Orzeł Kończewo

3.Fałtynowicz Barbara  GKS Wybrzeże Gdańsk

5.Małek Natalia  GKS Wybrzeże Gdańsk

5.Kamińska Anna        GKS Wybrzeże Gdańsk

 

Kat. wag. 47 kg. (8 zaw.)

1.Szymańska Angelika  Judo Szczepańska Team

2.Dudek Alicja  Tomita Elbląg

3.Fomina Ksenia  Judo Kaliningrad

3.Gajdomska Felicja Galeon Gdynia

5.Szymańska Paula  Jedynka Miłomłyn

5.Lewicka Karolina  Jedynka Miłomłyn

 

Kat. wag. pow.47 kg. (5 zaw.)

1.Bąbolewska Nikol  Zatoka Braniewo

2.Jaśkiewicz Julia         Conrad Gdańsk

3.Mrozowicz Dominika  Judo Szczepańska Team

4.Kalima Julia  Conrad Gdańsk

5.Pogorzelec Pola        GKS Wybrzeże Gdańsk

 

CHŁOPCY ROCZ 99 i MŁODSI

 

Kat. wag. 27 kg. (9 zaw.)

1.Malinowski Wiktor Olimpia Elbląg

2. Szlej Gracjan  Truso Elbląg

3.Zdrojewski Jakub Olimpia Grudziądz

3. Abrusiewicz Filip  Truso Elbląg

5.Bieńkowski Patryk  Truso Elbląg

5. Rokicki Szymon  Truso Elbląg

 

Kat. wag. 30 kg. (18zaw.)

1. Słowikowski Kacper  Truso Elbląg

2. Zdrada Grzegorz  Gwardia Olsztyn

3. Biedrzycki Jakub Conrad Gdańsk

3. Safranow Artiom  Judo Kaliningrad

5. Łukasik Damian  Opty Gdynia

5. Ochwat Andriej  Judo Kaliningad

 

Kat. wag. 33 kg. (32 zaw.)

1.Zielski Tomasz  Galeon Gdynia

2.Urbański Adrian       Judo Szczepańska Team

3.Biriukow Siergiej Judo Kaliningrad

3.Jasiński Aleksander Galeon Gdynia

5.Fąs Damian GKS Wybrzeże Gdańsk

5.Sokół Jakub Gwardia Olsztyn

 

Kat. wag. 36 kg. (21 zaw.)

1.Kochanowski Cezary  Gryf-3 Słupsk

2.Kizirjan Borys Judo Kaliningrad

3.Iwaniszyn Jan  Truso Elbląg

3.Wróblewski Hubert  Zatoka Braniewo

5.Krajka Maurycy       Galeon Gdynia

5.Plombon Aleksander Gryf-3 Słupsk

 

Kat. wag. 39 kg. (22 zaw.)

1.Kumidor Wiktor       Zatoka Braniewo

2.Zujew Wiktor  Judo Kaliningrad

3.Griszanow Wladisław  Judo Kaliningrad

3.Szatkowski Konrad  Gryf-3 Słupsk

3.Kowalski Jakub        Tomita Elbląg

5.Gołojuch Łukasz  Gryf-3 Słupsk

 

Kat. wag. 42 kg. (10zaw.)

1.Trojan Anton  Judo Kaliningrad

2.Naumov Maxim        Judo Kaliningrad

3.Bałabanov Egor  Judo Kaliningrad

3.Rzeppa Maxym  Galeon Gdynia

5.Bruzdowski Filip  Olimpia Elbląg

5.Jasek Kasper  Conrad Gdańsk

 

Kat. wag. 45 kg. (7 zaw.)

1.Nieżorawski Norbert  Galeon Gdynia

2.Krawcow Andriej Judo Kaliningrad

3.Ryszka Marcel Viking Gdynia

3.Baszew Maxim Judo Kaliningrad

5.Mitkiewicz Wojciech  Olimpia Elbląg

5.Szypuliński Piotr  GKS Wybrzeże Gdańsk

 

Kat. wag. 50 kg. (15 zaw.)

1.Janicki Rafał  Zatoka Braniewo

2.Kostuniak Patryk  Judo Szczepańska Team

3.Hopa Bartosz  GKS Żukowo

3.Popko Piotr Tomita Elbląg

5.Stanulewicz Adrian Opty Gdynia

5.Wojciechowski Kacper          Tomita Elbląg

 

Kat. wag. 55 kg. (16 zaw.)

1.Cebula Rafał  Olimpia Elbląg

2.Gajewski Szymon  Zatoka Braniewo

3.Roman Jakub  Olimpia Grudziadz

3.Kulej Rafał  GKS Wybrzeże Gdańsk

5.Domański Damian  Olimpia Grudziądz

5.Karkotka Michał        Gwardia Olsztyn

 

Kat. wag. 60 kg. (9 zaw.)

1.Wieczorkiewicz Piotr  Zatoka Braniewo

2.Krauze Mikołaj         GKS Wybrzeże Gdańsk

3.Dondalski Piotr  Gwardia Olsztyn

3.Florczak Dawid        Olimpia Elbląg

5.Wielesik Bronisław  Tomita Elbląg

5.Trahtenberg Jurij  Judo Kaliningrad

 

Kat. wag. +60 kg. (10 zaw)

1.Górczyński Adrian  Judo Szczepańska Team

2.Sworowski Filip          Olimpia Grudziądz

3.Orzoł Przemysław  Gwardia Olsztyn

3.Cieślak Arkadiusz  Truso Elbląg

5.Sarosiek Maciej        AZS AWFiS Gdańsk

5.Nowacki Kamil  Olimpia Grudziądz

 

MŁODZICZKI

 

Kat. wag. 40 kg. (2 zaw.)

1.Tomczak Wiktoria  Judo Szczepańska Team

2.Jakubiak Karolina  Olimpia Grudziądz

 

Kat. wag. 44 kg. (2 zaw.)

1.Szymańska Angelika  Judo Szczepańska Team

2.Czerepko Alicja  Zatoka Braniewo

 

Kat. wag. 48 kg. (2 zaw.)

1.Mazur Aleksandra  Olimpia Elbląg

2.Ochendal Agnieszka  Olimpia Grudziądz

 

Kat. wag. 52 kg. (6 zaw.)

1.Bąbolewska Nikol  Zatoka Braniewo

2.Miller Karolina          AZS AWFiS Gdańsk

3.Jacek Julia  Zatoka Braniewo

3.Mówińska Agnieszka  Zatoka Braniewo

5.Białoszewska Kamila  Truso Elbląg

5.Melzacka Zuzanna  Gwardia Olsztyn

 

Kat. wag. 63 kg. (1 zaw.)

1.Wrzesień Karolina  Piast Wrzeście

 

Kat. wag. pow. 63 kg. (2 zaw.)

1.Formela Anita  GKS Żukowo

2.Madajewska Katarzyna  Zatoka Braniewo

 

MŁODZICY

 

Kat. wag. 38 kg. (11 zaw.)

1.Babiński Adrian        GKS Gdańsk

2.Tchórzewski Cezary  GKS Gdańsk

3.Winiarczyk Adrian  Piast Wrzeście

3.Młyński Maciej  Gryf-3 Słupsk

5.Semernia Maxim  Judo Kaliningrad

5.Morozow Iwan Judo Kaliningrad

 

Kat. wag. 42 kg.(10 zaw.)

1.Stecki Jędrzej  GKS Gdańsk

2.Granicki Paweł  Gryf-3 Słupsk

3.Pilipiuk Ewgienij Judo Kaliningrad

3.Popow Iwan  Judo Kaliningrad

5.Matuszewicz Jakub  Gwardia Olsztyn

5. Kurbanow Artur  Judo Kaliningrad

 

Kat. wag. 46 kg. (15zaw.)

1.Błoński Tomasz        Gryf-3 Słupsk

2.Pawłow Paweł Judo Kaliningrad

3.Łazecznikow Władisław  Judo Kaliningrad

3.Winiarczyk  Mateusz  Piast Wrzeście

5.Babiński Paweł  Conrad Gdańsk

5.Kiełbasa Rafał  Olimpia Grudziądz

 

Kat. wag. 50 kg. (10 zaw.)

1.Chybczyński Dominik  AZS AWFiS Gdańsk

2.Siedlikowski Jakub  Gryf-3 Słupsk

3.Dryka Paweł  Truso Elbląg

3.Kastner Patryk  Gryf-3 Słupsk

5.Wiałow Ilia  Judo Kaliningrad

5.Spychała Bartosz  Jedynka Miłomłyn

 

Kat. wag. 55 kg. (14 zaw.)

1.Mełuzow Elisiej         Judo Kaliningrad

2.Sikorski Leonard  AZS AWFiS Gdańsk

3.Błoński Przemysław  Gryf-3 Słupsk

3.Bogdał Makis  Conrad Gdańsk

5.Kwaśniewski Konrad  Orzeł Kończewo

5.Wójcicki Maciej       Tomita Elbląg

 

Kat. wag. 60 kg. (10 zaw.)

1.Wilk Kacper  Olimpia Elbląg

2.Katschke Norbert  Orzeł Kończewo

3.Wantoch-Rekowski Michał  Conrad Gdańsk

5.Wiszniewski Dimitri Judo Kaliningrad

5.Biel Kacper  Truso Elbląg

 

Kat. wag. 66 kg. (10 zaw.)

1.Kotlik Kamil  Conrad Gdańsk

2.Janulewicz Onufry  Conrad Gdańsk

3.Górczyński Adrian  Judo Szczepańska Team

3.Szynkiewicz  Stanisław  AZS AWF Gdańsk

5.Siwiński Filip  Truso Elbląg

5.Tatar Łukasz  Zatoka Braniewo

 

Kat. wag. 73 kg. (3 zaw.)

1. Cebula Bartosz  Olimpia Elbląg

2.Wnęk Wojciech  Conrad Gdańsk

3.Uszler Sebastian       Olimpia Grudziądz

 

Kat. wag. +73 kg. (4 zaw.)

1.Poznański Miłosz  Viking Gdynia

2.Armatowski Szymon  Conrad Gdańsk

3.Sawiniec Bartosz  Gwardia Olsztyn

 

 

KLASYFIKACJA DRUŻYNOWA (pierwsza 10)

 

1.Judo Kaliningrad  26pkt

2. Zatoka Braniewo  25 pkt.

3.Conrad Gdańsk  15pkt (młodzicy 12)

4.GKS Wybrzeże Gdańsk   15 pkt(młodzicy8)

5.Judo Szczepańska Team  14 pkt.

6.Olimpia Elbląg  13pkt.

7.Gryf 3 Słupsk  12pkt

8. Truso Elbląg  9 pkt.

Galeon Gdynia  9 pkt.

Olimpia Grudziądz    9 pkt.

 

 

!!!

Chcesz wesprzeć portal WAMA-SPORT?

Jeśli chcesz pomóc nam w prowadzeniu portalu, zachęcamy do wsparcia nas na Patronite! Już 3zł miesięcznie jest dla nas znaczącą kwotą!

To zajmie tylko chwilę! Transakcji możesz dokonać przez przelew bankowy, BLIK lub PayPal!

Komentarze

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Wspierają nas

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

0
Chcielibyśmy poznać Twoją opinię! Skomentuj artykuł!x
()
x