Międzynarodowe Mistrzostwa Wrocławia 2013 – Okazuje się, że Olimpia nie startowała…

Okazuje się, że  Międzynarodowych Mistrzostwach Wrocławia juniorów i juniorów młodszych w judo zgłoszeni pierwotnie do startu zawodnicy Olimpii Judo Elbląg ostatecznie nie wystartowali. Informacje o wynikach podaliśmy na podstawie list walk, gdzie elblążanie figurowali i odnotowano ich porażki bez żadnej adnotacji. Dziękujemy przedstawicielom klubu za zwrócenie na to uwagi i przepraszamy za nieścisłości, ale opieraliśmy się na reacji ze strony Polskiego Związku Judo. Z drugiej strony cieszymy się, bo to stawia zawodników Olimpii w zupełnie innym świetle.

 – Mimo, że naasi judocy nie stawili się na oficjalnej wadze w piątek i na weryfikacji to jednak nie zostali skreśleni z list startowych, dlatego w listach walk są jako przegrani . Nie braliśmy udziału w tym turnieju ponieważ wróciliśmy w czwartek z Armenii z 10-cio dniowego zgrupowania połączonego z turniejem – pisza w wyjaśniu do nas przedstawiciele Olimpii, obiecując, że niebawem podadza rezultaty ze startu międzynarodowego.

!!!

Chcesz wesprzeć portal WAMA-SPORT?

Jeśli chcesz pomóc nam w prowadzeniu portalu, zachęcamy do wsparcia nas na Patronite! Już 3zł miesięcznie jest dla nas znaczącą kwotą!

To zajmie tylko chwilę! Transakcji możesz dokonać przez przelew bankowy, BLIK lub PayPal!

Komentarze

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Wspierają nas

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

0
Chcielibyśmy poznać Twoją opinię! Skomentuj artykuł!x
()
x