Mistrzostwa Olsztyna Dzieci – O tytuły z Mikołajem w tle…

W sobotę (7 grudnia) w sali Zespołu Szkół Ogólnokształcących nr 4 przy ul. Turowskiego 3 w Olsztynie odbyły się zawody pod nazwą „Mistrzostwa Olsztyna Dzieci w judo – Turniej Mikołajkowy”. Na starcie stanęło niemal 70 dzieci urodzonych w latach 2001-08 reprezentujących olsztyńskie kluby: Gwardia, Arrachion, Nippon oraz zaprzyjaźnioną Gwardię Szczytno.

 

Turniej rozegrano w trzech grupach wiekowych: dzieci starsze (2001-2002), dzieci młodsze (2003-2004) oraz najmłodsze maluchy (2005-2008).

Dla zawodników którzy rozpoczęli treningi w tym roku szkolnym (wrzesień-październik 2013) walki potraktowano jako tzw. „turniej pierwszego kroku w judo” w którym rywalizowali oni wyłącznie między sobą. Był to ich pierwszy start w, co wywoływało niemałe emocje u samych zawodników ale także wśród licznie zgromadzonych rodziców.

Zawodnicy, którzy zajęli miejsca I-III otrzymali medale i nagrody rzeczowe w postaci mikołajkowych zestawów słodyczy.

Klasyfikacja indywidualna:

Dzieci starsze (2001-2002):

37 kg

1. Paweł Wróbel (Nippon Olsztyn)

2. Paweł Jaźwiński (Gwardia Szczytno)

41 kg

1. Grzegorz Zdrada (Gwardia Olsztyn)

2. Jakub Draszkiewicz (Gwardia Olsztyn)

3. Paweł Dudziak (Gwardia Olsztyn)

48 kg

1. Jonasz Krzysztonek (Gwardia Szczytno)

2. Artur Szulich (Gwardia Olsztyn

55 kg

1. Konrad Kopczyński (Gwardia Olsztyn)

2. Dominik Bołzan (Arrachion Olsztyn)

+56 kg

1. Bartosz Przybyłowicz (Gwardia Olsztyn)

2. Michał Jędrzejczyk (Gwardia Sczytno)

3. Jan Dudziak (Gwardia Olsztyn)

54 kg – dziewczęta

1. Monika Zdrada (Gwardia Olsztyn)

2. Martyna Topka (Gwardia Olsztyn)

56 kg – dziewczęta

1. Agata Kosińska (Gwardia Szczytno)

2. Patrycja Kuklińska (Gwardia Szczytno)

3. Anna Hanowska (Nippon Olsztyn)

3. Aleksandra Białoskurska (Nippon Olsztyn)

Dzieci młodsze (2003-2004)

31 kg

1. Maciej Składanowski (Nippon Olsztyn)

2. Marcel Stelmaszczyk (Nippon Olsztyn)

3. Maciej Piwecki (Nippon Olsztyn)

38 kg

1. Rafał Kotlewski (Gwardia Olsztyn)

2. Artur Mozol (Gwardia Olsztyn)

3. Dawid Spychała (Arrachion Olsztyn)

3. Paweł Kosiński (Gwardia Szczytno)

+45 kg

1. Miłosz Chodań (Gwardia Olsztyn)

2. Paweł Gołaszewski (Nippon Olsztyn)

3. Wojciech Loret (Arrachion Olsztyn)

41 kg – dziewczęta

1. Julia Nawasielska (Gwardia Olsztyn)

2. Sara Radzanowska (Gwardia Olsztyn)

36 kg – dziewczeta (2004-2005)

1. Gabriela Czyżewska (Gwardia Olsztyn)

2. Natalia Hul (Nippon Olsztyn)

3. Dominik Lecewicz (Arrachion Olsztyn)

Dzieci najmłodsze (2005-2008):

20 kg – dziewczęta

1. Aleksandra Jędruszczak (Nippon Olsztyn)

2. Olga Drzewicka (Nippon Olsztyn)

3. Amelia Bęcik (Nippon Olsztyn)

21 kg

1. Szymon Kadaj (Arrachion Olsztyn)

2. Adam Gulewicz (Nippon Olsztyn)

3. Michał Dulka (Nippon Olsztyn)

24 kg.

1. Adam Mozol (Gwardia Olsztyn)

2. Igor Miszczak (Nippon Olsztyn)

3. Maksymilian Staruss (Gwardia Olsztyn)

26 kg

1. Adam Szulich (Gwardia Olsztyn)

2. Filip Uchlik (Arrachion Olsztyn)

3. Mikołaj Chodań (Gwardia Olsztyn)

3. Stanisław Brudzyński (Nippon Olsztyn)

28 kg

1. Bartosz Kukliński (Gwardia Szczytno)

2. Wiktor Kisielewski (Arrachion Olsztyn)

3. Szymon Bugowski (Arrachion Olsztyn)

3. Maciej Górniak (Nippon Olsztyn)

29 kg

1. Igor Jędrzejczyk (Gwardia Szczytno)

2. Filip Karkotka (Gwardia Olsztyn)

3. Dawid Krajewski (Gwardia Olsztyn)

3. Oktawian Kobuz (Gwardia Szczytno)

39 kg

1. Grzegorz Matczyński (Gwardia Olsztyn)

2. Kacper Soboczyński (Nippon Olsztyn)

46 kg

1. Adam Rydwański (Nippon Olsztyn)

2. Mateusz Salwin (Arrachion Olsztyn)

3. Hadrian Kobus (Gwardia Szczytno)

{AdmirorGallery}judodzieci9{/AdmirorGallery}

!!!

Chcesz wesprzeć portal WAMA-SPORT?

Jeśli chcesz pomóc nam w prowadzeniu portalu, zachęcamy do wsparcia nas na Patronite! Już 3zł miesięcznie jest dla nas znaczącą kwotą!

To zajmie tylko chwilę! Transakcji możesz dokonać przez przelew bankowy, BLIK lub PayPal!

Judo Olsztyn Szczytno

Komentarze

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Wspierają nas

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

0
Chcielibyśmy poznać Twoją opinię! Skomentuj artykuł!x
()
x