Mistrzostwa Świata ju jitsu Cali 2011 – Tomasz Szewczak – złoty!

Do sukcesów trójki muszkieterów z Olsztyna specjalizujących się ju jitsu przyzwyczailiśmy się od dawna. Z każdej imprezy krajowej i międzynarodowej przyjeżdżają z medalami i na stałe usadowili się w ścisłej czołówce. Ale mistrzostwa świata są najważniejszym wydarzeniem roku. Dlatego z radością przyjmujemy kolejny ogromny sukces. Tomasz Szewczak z Olsztyńskiego Stowarzyszenia został w Cali (Kolumbia) mistrzem świata w kategorii do 94 kg, a Tomasz Krajewski wicemistrzem a wadze 85 kg.

Nieco gorzej powiodło się trzeciemu z wielkiej trójki – Jackowi Szewczakowi (+94 kg), który tym razem był siódmy, ale oczywiście jest to zawodnik, który w każdej chwili może stanąć na podium, bowiem prezentuje najwyższa klasę.

Wyniki olsztynian przyczyniły się do znakomitego osiągnięcia polskiej reprezentacji w mistrzostwach świata w Cali. Drugie miejsce w klasyfikacji zespołowej ze Francją jest do tej pory największym osiągnięciem w historii naszego ju jitsu.

!!!

Chcesz wesprzeć portal WAMA-SPORT?

Jeśli chcesz pomóc nam w prowadzeniu portalu, zachęcamy do wsparcia nas na Patronite! Już 3zł miesięcznie jest dla nas znaczącą kwotą!

To zajmie tylko chwilę! Transakcji możesz dokonać przez przelew bankowy, BLIK lub PayPal!

Komentarze

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Wspierają nas

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

0
Chcielibyśmy poznać Twoją opinię! Skomentuj artykuł!x
()
x