Młodzicy walczyli w Koszalinie – Chłopcy tym razem w cieniu dziewcząt

Z udziałem ponad 160 zawodniczek i zawodników z czterech województw (zachodniopomorskiego, pomorskiego, kujawsko-pomorskiego i warmińsko-mazurskiego) w Koszalinie odbyły się międzywojewódzkie mistrzostwa młodzików – jedna z najważniejszych imprez w tej grupie wiekowej.  W naszej ekipie znacznie lepiej wypadły dziewczęta. Dwie z nich: Alicja Czerepko (Zatoka Braniewo) i Marika Filipek (Shizoku Ostróda) zdobyły złote medale. Ostródzianki zajęły drugie miejsce w klasyfikacji zespołowej.

 

 MŁODZICY  (rocznik 1997-1998)

Kat. Wagowa 38kg – 9 zawodników

1. Winiarczyk Adrian PIAST Wrzeście POM  3.pkt.

2. Kuczyński Kacper BUSHIDO Szczecin ZPM  2.pkt.

3. Śmigiel Szymon UKS 10 Bydgoszcz      KPM 2.pkt.

3. Jankiewicz Paweł ORZEŁ Kołczewo POM 2.pkt.

……………………………………………………………….

5. Krajewski Piotr GWARDIA Olsztyn WM 1.pkt.

Kat. wagowa 42 kg – 14 zawodników

1. Tchórzewski Cezary WYBRZEŻE Gdańsk POM  3.pkt.

2. Stecki Jędrzej  WYBRZEŻE Gdańsk POM  2.pkt.

3. Orlik Szymon OLIMPIA Grudziądz KPM 2.pkt.

3. Szczot Damian BUSHIDO Szczecin       ZPM 2.pkt.

Kat. wagowa 46 kg – 12 zawodników

1. Błoński Tomasz  GRYF Słupsk  POM 3.pkt.

2. Baciński Paweł UKS CONRAD Gdańsk POM  2.pkt.

3 Granicki Pawel GRYF Słupsk POM  2.pkt.

3. Kaczewski Dawid OLIMPIA Grudziądz KPM  2.pkt.

………………………………………………………………………….

5. Kotlewski Michał GWARDIA Olsztyn WM  1.pkt.

Kat. wagowa 50 kg – 16 zawodników

1. Siedlikowski Jakub        GRYF Słupsk  POM  3.pkt.

2. Jagosz Przemysław  UKS MOSTY    POM  2.pkt.

3. Barej Damian  OLIMPIJCZYK Włocławek KPM 2.pkt.

3. Świniarski Kamil  GWARDIA Olsztyn WM 2.pkt.

Kat. wagowa 55 kg – 21 zawodników

1. Kastner Patryk  GRYF Słupsk  POM  3.pkt.

2. Bykowski Bartosz  OLIMPIJCZYK Włocławek KPM 2.pkt.

3 Wróbel Dawid  OLIMPIJCZYK Włocławek KPM  2.pkt.

3. Bogdał Maksymie  UKS CONRAD Gdańsk POM           2.pkt.

……………………………………………………………………..

5. Dryka Paweł  TRUSO Elbląg WM   1.pkt.

Kat. wagowa 60 kg –15 zawodników

1. Stępkowski Mikołaj       KODOKAN Toruń KPM  3.pkt.

2. Wiśniewski Radosław OLIMPIJCZYK Włocławek KPM  2.pkt.

3. Katscher Norbert  ORZEŁ Kołczewo POM  2.pkt.

3. Łoziński Karol SAMURAJ Koszalin ZPM 2.pkt.

……………………………………………………………..

5. Głowacki Mateusz ZATOKA Braniewo  WM  1.pkt.

9-12, Biel Kacper  TRUSO Elbląg  WM  1.pkt.

Kat. wagowa 66 kg –18 zawodników

1. Kotlik Kamil  UKS CONRAD Gdańsk  POM  3.pkt.

2. Janulewicz Onufry UKS CONRAD Gdańsk  POM   2.pkt.

3. Mendyka Kacper  WYBRZEŻE Gdańsk  POM 2.pkt.

3. Wantoch Michał  UKS CONRAD Gdańsk POM  2.pkt.

Kat. wagowa 73 kg –13 zawodników

1. Pyszka Kajetan  AZS Bydgoszcz  KPM  3.pkt.

2. Krajewski Bartosz  BUSHIDO Szczecin  ZPM  2.pkt.

3. Wnęk Wojciech  UKS CONRAD Gdańsk  POM           2.pkt.

3. Armatorski Szymon UKS CONRAD Gdańsk  POM  2.pkt.

………………………………………………………………….

7. Zarucki Grzegorz UKS SCHIZOKU Ostróda WM  1.pkt.

Kat. wagowa 81 kg –12 zawodników

1. Pruffer Łukasz BUSHIDO Szczecin  ZPM  3.pkt.

2. Poznański Miłosz  UKS OPTY Gdynia  POM  2.pkt.

3. Kunach Maciej  KS 10 Bydgoszcz        KPM  2.pkt.

3. Zasada Marcin  KSJ GWARDIA Koszalin ZPM  2.pkt.

Kat. wagowa + 81 kg –9 zawodników

1. Dorlet Wojciech KSJ GWARDIA Koszalin  ZPM  3.pkt.

2. Łukasik Kacper  BUSHIDO Szczecin  ZPM  2.pkt.

3. Szuta Przemysław UKS OPTY Gdynia POM 2.pkt.

3. Gruszczyński Karol UKS MOSTY POM 2.pkt.

………………………………………………………….

5. Domin Sebastian GWARDIA Olsztyn  WM  1.pkt.

 

Klasyfikacja klubowa -młodzicy

1 KSJ Gwardia Koszalin 20,00

2 UKS Conrad Gdańsk 18,00

3 GRYF Słupsk 14,00

4 UKS 10 Bydgoszcz 13,00

5 Bushido Szczecin 12,00

6 Wybrzeze Gdańsk 10,00

7 Olimpijczyk Włocławek 8,00

8 Kodokan Torun 8,00

9 AZS Bydgoszcz 6,00

10 Olimpia Grudziądz 6,00

……………………………..

14   Gwardia Olsztyn 5,00

20   Truso Elbląg 2,00

22   SHIZOKU Ostróda 1,00

24   Zatoka Braniewo 1,00

Kolejność Województw

1 Pomorskie

2 Kujawsko-Pomorskie

3 Zachodniopomorskie

4 Warminsko- Mazurskie

 

MŁODZICZKI (1997-1998)

Kat. wagowa  32kg  –  6 zawodniczek

1 Cebula Klaudia KJ Samuraj Koszalin ZPM  3

2 Pietraszek Dominika KJ Samuraj Koszalin ZPM  2

3 Koszała Magdalena KJ Samuraj Koszalin  ZPM  2

3 Rumska Aleksandra KJ Samuraj Koszalin ZPM 2

Kat. wagowa  36kg  –  7 zawodniczek

1 Bąk Lidia UKS 10 Bydgoszcz KPM  3

2 Wiktor Emila UKS Shizoku Ostróda WM   2

3 Ciak Dagmara UKS Shizoku Ostróda  WM  2

3 Gapińska Paulina UKS Bushido Morus Szczecin  ZPM 2

…………………………………………………………..

5 Spychała Beata  UKS Shizoku Ostróda  WM  1

Kat. wagowa  40kg  –  8 zawodniczek

1 Gostyńska Kinga KJ Samuraj Koszalin ZPM  3

2 Studzińska Patrycja KJ Samuraj Koszalin   ZPM  2

3 Sobiraj Alicja KJ Samuraj Koszalin ZPM  2

3 Ziemba Aleksandra KJ Samuraj Koszalin ZPM  2

Kat. wagowa  44kg  –  7 zawodniczek

1 Filipek Marika UKS Shizoku Ostróda WM 3

2 Pyszczyńska Aleksandra UKS 10 Bydgoszcz KPM  2

3 Rokicka Izabela UKS Kodokan Toruń KPM 2

3 Rozmiar Agnieszka UKS Bushido Morus Szczecin ZPM 2

Kat. wagowa  48kg  –  8 zawodniczek

1 Czerepko Alicja MOS Zatoka Braniewo WM  3

2 Cygan Klaudia KJ Samuraj Koszalin ZPM    2

3 Mazur Aleksandra UKS Tomita Elbląg WM  2

3 Wolny Maja  PTS Gwardia Bydgoszcz  KPM  2

 

Kat. wagowa  52kg  –  6 zawodniczek

1 Miller Karolina AZS AWF Gdańsk POM  3

2 Imańska Joanna PTS Gwardia Bydgoszcz KPM 2

3 Szudzińska Martyna UKS Shizoku Ostróda WM  2

3 Melzacka Zuzanna TS Gwardia Olsztyn WM  2

…………………………………………………….

5 Żołendowska Adriana UKS Shizoku Ostróda WM 1

5 Trzcińska Małgorzata UKS Shizoku Ostróda WM 1

Kat. wagowa  57kg  –  9 zawodniczek

1 Wierzbicka Natalia AZS UKW Bydgoszcz  KPM 3

2 Pieniaszek Weronika UKS 10 Bydgoszcz  KPM  2

3 Ciesiołkiewicz Klaudia  KJ Samuraj Koszalin Z PM  2

3 Działo Maria GKS Olimpia Grudziądz KPM  2

……………………………………………………………

7 Grzębska Patrycja UKS Shizoku Ostróda  WM  1

Kat. wagowa  63kg  –  8 zawodniczek

1 Michałowska Patrycja UKS Kodokan Toruń  KPM  3

2 Wrzesień Karolina UKS Piast Wrzeście  POM  2

3 Ciesiołkiewicz Kinga  KJ Samuraj Koszalin ZPM  2

3 Wilk Paulina UKS Bushido Szczecin  ZPM  2

Kat. wagowa  70kg  –  6 zawodniczek

1 Pilarska Ewelina UKS 10 Bydgoszcz KPM  3

2 Zagrajek Paulina  UKS Shizoku Ostróda WM  2

3 Achrem Aleksandra  UKS Shizoku Ostróda 1998 WM  2

3 Setlak Sylwia  KSJ Gwardia Koszalin ZPM 2

………………………………………………………

5 Słodkowska Weronika UKS Shizoku Ostróda WM  1

Kat. wagowa  +70kg  –  6 zawodniczek

1 Formela Anita GKS Żukowo POM 3

2 Madajewska Katarzyna MOS Zatoka Braniewo WM  2

3 Rosińska Patrycja KJ Samuraj Koszalin ZPM  2

3 Dziubińska Zuzanna UKS Opty Gdynia POM 2

Punktacja klubów – młodziczki:

1 Klub Judo Samuraj Koszalin 30

2 UKS Shizoku Ostróda 18

3 UKS 10 Bydgoszcz 13

4 UKS Kodokan Toruń 9

5 UKS Busido Morus Szczecin 8

6 Klub Sportowy Judo Gwardia Koszalin 8

7 PTS Gwardia Bydgoszcz 6

8 MOS Zatoka Braniewo 5

9 AZS UKW Bydgoszcz 3

10 GKS Żukowo  3

…………………………………

13 UKS Tomita Elbląg    2

14 Gwardia Olsztyn  2

Kolejność województw

1 Zachodniopomorskie

2 Kujawsko-pomorskie

3 Warmińsko-mazurskie

4 Pomorskie

{gallery}mlo14{/gallery}

 

 

!!!

Chcesz wesprzeć portal WAMA-SPORT?

Jeśli chcesz pomóc nam w prowadzeniu portalu, zachęcamy do wsparcia nas na Patronite! Już 3zł miesięcznie jest dla nas znaczącą kwotą!

To zajmie tylko chwilę! Transakcji możesz dokonać przez przelew bankowy, BLIK lub PayPal!

Komentarze

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Wspierają nas

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

0
Chcielibyśmy poznać Twoją opinię! Skomentuj artykuł!x
()
x