MP młodzików i młodziczek Bochnia 2013 – Trzy medale, a Piotrek Wieczorkiewicz złoty

Zakończone w sobotę w Bochni Mistrzostwa Polski młodzików w judo przyniosły nam spore sukcesy. Zdobyliśmy trzy medale (po jednym z każdego koloru), było też kilka miejsc tuż za podium. Bohaterem ekipy był oczywiście Piotr Wieczorkiewicz z Zatoki Braniewo, który w pięknym stylu zdobył złoty medal w kategorii 73 kg. Srebro wywalczył Arkadiusz Cieślak (Truso Elbląg) w wadze +81 kg, z brąz Sebastian Makowski (Olimpia Judo Elbląg) w wadze 50 kg. Jedyna młodziczka Nicol Bąbelewska (Zatoka) zajęla 5 miejsce w kat. 63 kg.

 

Wyniki i zestaw walk naszych reprezentantów.

Waga +81 kg

Arkadiusz Cieślak (Truso Elbląg) – 2 miejsce

– Marcin Rajca (Błyskawica Mietków) 10:0

– Michał Piszcz (Judo Fight Club Warszawa) 10:0

Finał

Mateusz Grygiel (Jucenia Wrocław) 0:10

Waga 81 kg

Jakub Kaczkieło (Żak Ełk) – poza „10”

– Rafał Jakubek (Czarni Bytom) 0:10

– repasaże

Mikołaj Kowalczyk (Wojownik Skierniewice) 0:10

Waga 81 kg

Dominik Niedźwiedzki (Olimpia Judo Elbląg) – 5 miejsce

– Piotr Krupski (Juvenia Wrocław) 10:0

– Adrian Górczyński (Olimpijczyk Włocławek) 0:10

Repasaże

– Jakub Gładysz ( (Gwaria Łódź) 10:0

o 3 miejsce

– Paweł Jakubek (Czarni Bytom) 0:10

Waga 73 kg

Piotr Dondalski (Gwardia Olsztyn) poza „10”

– Łukasz Gizler (Juvenia Wrocław) 0:10

Waga 73 kg

Piotr Wieczorkiewicz (Zatoka Braniewo) – 1 miejsce

– Kamil Stefaniszyn (AZS Gliwice) 10:0

– Szymon Kwiatkowski (MaKo Judo Wrocław) 10:0

– Paweł Walotek (Budowlani częstochowa) 10:0

Finał

Artur Górski (Pałac Młodzieży Tarnów) – zwycięstwo

Waga 66 kg

Michał Karotka (Gwardia Olsztyn) – 5 miejsce

– Kajetan Mika (Polonia Rybnik) 10:0

– Jan Jachym (Grot Kraków) 10:0

– Dawid Dziuba ((Sokół Myślenice) 1:0

Półfinał

– Dawid Sokół ( (Judo Wolbrom) 0:10

o 3 miejsce

Mateusz Krauze (Wybrzeże Gdańsk) 0:10

Waga 60 kg

Szymon Gajewski (Zatoka Braniewo) poza „10”

– Paweł Lutostański (Polonia Rybnik) 10:0

– Łukasz Zajączkowski (Targówek Warszawa) 0:10

60 kg 

Szymon Przybyłowicz (Gwardia Olsztyn) – 9 miejsce

– Stanisław Gaweł ( (Grot Kraków) 10:0

– Patryk Kostuniak (Olimpijczyk Włocławek) 0:10

Repasaże

– Krystian Balcerzak (Ósemka Nowa Sól) 10:0

– Rafał Rajewski (Szogun Piaseczno) 0:10

Waga 55 kg

Bartosz Kordek (Tomita Elbląg) – poza „10”

– Michał Dyas ((Czarni Bytom) 0:10

Waga 55 kg

Piotr Popko (Tomita Elbląg) – poza „10”

– Jan Kujawa ( (Judo Toruń) 10:0

– Jakub Nosalski (MOSiR Bochnia) 0:10

Waga 55 kg

Rafał Zawistowski (Żak Ełk) – 9 miejsce

– Marek Rek (Gwardia Łódź) 0:10

Repasaże

– Andrzej Kowalczyk (Juvenia Wrocław) 10:0

– Wiktor Perajski (Narew Łapy) 5:0

– Karol Zarzycki (UKJ 223 Warszawa) 0:10

Waga 50 kg

Mateusz Grabowski (Truso Elbląg) – poza „10”

– Konrad Bora (MDK Kraków) 10:0

– Arkadiusz Drąg (Milenium Rzeszów) 0:5

Waga 50 kg

Jakub Kowalski (Tomita Elbląg) – poza „10”

– Hubert Włodarski (Pałac Młodzieży Tarnów) 5:0

– Radosław Korpała ( MOSiR Bochnia) 10:0

Sebastian Makowski (Olimpia Judo Elbląg) 0:7

Waga 50 kg

Sebastian Makowski (Olimpia Judo Elbląg) – 3 miejsce

– Michal Leśniowski (Błękitni Tarnów) 10:0

– Jakub Kowalski (Tomita Elbląg) 7:0

– Igor Kuckowski (Ryś Warszawa) 0:7

Repasaże

– Mateusz Bolimowski (MKS Skierniewice) 10:0

– Jan Jesionek (AZS Opole) 10:0

o 3 miejsce

Jurgen Aghajanyan (UKS 15 Krosno) 10:0

Waga 46 kg

Wiktor Kumidor (Zatoka Braniewo) – 5 miejsce

– Arkadiusz Pombon (Gryf 3 Słupsk) 10:0

– Kamil Gwóźdź (Wisła Kraków) 10:0

– Mateusz Dymek (Sensei Plock) 0:10

Repasaże

– Jakub Wilk (Olimpia Judo Elbląg) 10:0

Miłosz Czarnecki (Czarni Bytom ) 10:0

o 3 miejsce

Jakub Wójcik (Judo Czechowice Dziedzice) 0:10

Waga 46 kg

Jakub Wilk (Olimpia Udo Elbląg) – 9 miejsce

– Kelvin Rutkowski (Górnik Konin) 10:0

– Filip Kocima (MOSiR Mysłowice) 10:0

– Mateusz Dymek (Sensei Plock) 0:1

Repasaże

– Wiktor Komodor (Zatoka Braniewo) 0:10

Waga 42 kg

Piotr Kiereś (Truso Elbląg) – poza „10”

– Michal Moskal (Wiła Kraków) 0:10

Waga 42 kg

Kacper Słowikowski (Truso Elbląg) – poza „10”

– Kamil Samólnik (Technik Radzyń) 0:10

Repasaże

– Grzegorz Płonka (Gwardia Bydgoszcz) 0:10

Waga 38 kg

Piotr Bąk (Tomita Elbląg) poza „10”

– Jakub Jaroszewicz (Judo Wolbrom) 0:10

Waga 63 kg

Nicol Bąbelewska (Zatoka Braniewo ) – 5 miejsce

– Wiktoria Król (Judo Wolbrom) 10:0

– Karolina Głogowska (Czarni Bytom) 10:0

półfinał

– Aneta Matczak (UKJ 225 Warszawa) 0:10

o 3 miejsce

– Magdalena Jarkowska (Kokoro Łódź) 0:10

 

!!!

Chcesz wesprzeć portal WAMA-SPORT?

Jeśli chcesz pomóc nam w prowadzeniu portalu, zachęcamy do wsparcia nas na Patronite! Już 3zł miesięcznie jest dla nas znaczącą kwotą!

To zajmie tylko chwilę! Transakcji możesz dokonać przez przelew bankowy, BLIK lub PayPal!

Komentarze

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Wspierają nas

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

0
Chcielibyśmy poznać Twoją opinię! Skomentuj artykuł!x