MP Wojska Polskiego Gdynia 2013 – Trener Tomity Zbyszek Wołoszyn też na podium

W dniach 6-8 marca 2013r w Gdyni odbyły się Mistrzostwa Wojska Polskiego w judo. Reprezentujący Siły Powietrzne trener Uczniowskiego Klubu Sportowego TOMITA Elbląg, Zbyszek Wołoszyn powtórzył zeszłoroczne wyniki zdobywając indywidualnie tytuł wicemistrza Polski i brązowy medal w drużynie.

 

W trzydniowych zmaganiach rywalizowało 137 zawodników z 13 zespołów reprezentujących rodzaje Sił Zbrojnych RP, Dowództwo Garnizonu Warszawa, uczelnie wojskowe i jednostki wojskowe z całej Polski. Wystartowali m.in. członkowie kadry narodowej i olimpijskiej, uczestnicy mistrzostw Polski, Europy i świata. Mężczyźni rywalizowali w kategoriach wagowych: 60, 66, 73, 81, 90, 100, ponad 100 kg; kobiety w kategoriach: 63 i powyżej 63 kg.

Trener Wołoszyn Zbyszek startował w kategorii wagowej 73 kg. Jego sukces zbiegła się w czasie z doskonałym występem jego podopiecznej Aleksandry Mazur, która wygrała w Pile turniej o Puchar Polski juniorek młodszych.

!!!

Chcesz wesprzeć portal WAMA-SPORT?

Jeśli chcesz pomóc nam w prowadzeniu portalu, zachęcamy do wsparcia nas na Patronite! Już 3zł miesięcznie jest dla nas znaczącą kwotą!

To zajmie tylko chwilę! Transakcji możesz dokonać przez przelew bankowy, BLIK lub PayPal!

Komentarze

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Wspierają nas

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

0
Chcielibyśmy poznać Twoją opinię! Skomentuj artykuł!x
()
x