Nasi na IO Londyn 2012 – Ula Sadkowska na ostatniej prostej

Zgrupowaniami w Zakopanem i Spale olimpijka z Olsztyna Urszula Sadkowska kończy ostatni etap przygotowań do turnieju Igrzysk 2012 w Londynie. Ula i jej trener Aleksander Wolski przesyłają wszystkim sympatykom tej dyscypliny na Warmii i Mazurach serdeczne pozdrowienia dołączając kilka fotek z ostatnich zajęć. Najważniejsze, że Ula jest już w pełni zdrowa, może trenować na pełnych obrotach, wykonywać wszystkie techniki. Wiele godzin spędza na sali, wiele też przed monitorem by analizować walki swych potencjalnych przeciwniczek.

 

W najbliższy czwartek (26 lipca) losowanie, niezwykle istotny moment w ocenie szans w turnieju olimpijskim. Oczywiście najważniejsza jest forma sportowa, która rośnie, ale w sportach walki ma się swoich ulubionych przeciwników i tych, których nie chcemy spotkać na swojej drodze. Po losowaniu postaramy się przedstawić opinie zawodniczki i trenera Aleksandra Wolskiego, dziś zamieszczamy kilka zdjęć ze wspomnianych zgrupowań.

{AdmirorGallery}ulas24{/AdmirorGallery}

!!!

Chcesz wesprzeć portal WAMA-SPORT?

Jeśli chcesz pomóc nam w prowadzeniu portalu, zachęcamy do wsparcia nas na Patronite! Już 3zł miesięcznie jest dla nas znaczącą kwotą!

To zajmie tylko chwilę! Transakcji możesz dokonać przez przelew bankowy, BLIK lub PayPal!

Komentarze

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Wspierają nas

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

0
Chcielibyśmy poznać Twoją opinię! Skomentuj artykuł!x