Otwarte Mistrzostwa Elbląga dzieci i młodzieży – Na matach jak w mrowisku (pełne wyniki)

W sobotę (11 maja) w hali MOS odbyły się Ogólnopolskie Otwarte Mistrzostwa Elbląga dzieci i młodzików w judo im. Czesława Misuka. Impreza porodziła się w gigantyczny turniej. W którym uczestniczyło ponad 350 zawodniczek i zawodników z 25 klubów. Startowały praktycznie wszystkie sekcje okręgu warmińsko mazurskiego, a więc: elbląskie: Truso (organizator), Tomita i Olimpia, olsztyńskie: Gwardia i Nippon, Zatoka Braniewo, Żak Ełk oraz Shizoku Ostróda.

 

 

 

Zobaczyliśmy też utalentowanych judoków z województw: mazowieckiego, pomorskiego, zachodniopomorskiego i kujawsko-pomorskiego z 25 lubów Elbląga, Gdańska, Gdyni, Kończewa, Grudziądza, Olsztyna, Koszalina, Słupska, Warszawy, Ełku, Wrześcia, Ostródy, Rumii, Żukowa, Bydgoszczy, Koszalina, Braniewa i Kaliningradu.

Podczas otwarcia turnieju prezes Warmińsko-Mazurskiego Okręgowego Związku Judo Andrzej Grudziński i jego zastępca Mirosław Sakowski (Elbląg) imieniu Polskiego Związku Judo udekorowali honorową  złotą odznaką PZ Judo trenera UKS Tomita Elbląg  Zbigniewa Wołoszyna a Wiolettę Kołtunowską (Prezes UKS Tomita) – brązową odznaką.

Jednocześnie korzystając z obecności ogromnej rzeszy zawodników uhonorowano statuetkami medalistów kwietniowych MP juniorów: Katrzynę Wanatowską (Truso) i Adriana Łosia (Tomita) oraz MP Młodzików: Piotra Wieczorkiewicza (Zatoka) i Arkadiusza Cieślaka (Truso). Medaliści zostali nagrodzeni ogromnymi brawami przez najmłoldszych zawodników, być może w przyszłości ich następców.

{AdmirorGallery}misiuk12{/AdmirorGallery} 

Wyniki:

DZIECI rocznik 2003 i młodsi

Kat. wag. -24 kg – 28 zawodników

1m. Piotr Sarapuk – Olimpia Judo Elbląg

2m. Oskar Krawczyk – Olimpia Judo Elbląg

3m. Valerie Kozlov – Kaliningrad

3m. Marcin Kotlik – Conrad Grańsk

5m. Szymon Bieńkowski – Truso Elbląg

5m. Jan Wrzesień – Piast Wrzeście

Kat. wag. -27 kg – 14 zawodników

1m. Mateusz Popławski – Truso Elbląg

2m. Filip Niedzielski – Tomita Elbląg

3m. Piotr Wangler – Pantera Gdynia

3m. Oskar Borkowski – Orzeł Kończewo

5m. Dominik Bazylczyk – Olimpia Judo Elbląg

5m. Dominik Czachorowski – Olimpia Judo Elbląg

Kat. wag. -30 kg – 32 zawodników

1m. Grzegorz Babirecki – Samuraj Koszalin

2m. Dawid Prusiecki – Gryf-3 Słupsk

3m. Dawid Winiarski – Zatoka Braniewo

3m. Kacper Hencel – Samuraj Koszalin

5m. Bartłomiej Pawlikowski – Olimpia Grudziądz

5m. Rudziewicz Bartosz – Żak Ełk

Kat. wag. -33 kg – 27 zawodników

1m. Jakub Bielecki – Opty Gdynia

2m. Sebastian Śliwa – Olimpia Judo Elbląg

3m. Maksymilian Nowak – AZS Bydgoszcz

3m. Maciej Kaczorowski – Galeon Gdynia

5m. Aleksandr Shevchenko – Kaliningrad

5m. Kajetan Ciesielski – Opty Gdynia

Kat. wag. -36 kg – 17 zawodników

1m. Adrian Szpruch – Piast Wrzeście

2m. Kacper Wojtyszyn – Conrad Gdańsk

3m. Eugenya Ydin – Kaliningrad

3m. Maciej Dębowski – Shizoku Ostróda

5m. Patryk Laskowski – Żak Ełk

5m. Jerzy Mazur – Wybrzeże Gdańsk

Kat. wag. -40 kg – 14 zawodników

1m. Marta Twardowska – AZS Bydgoszcz

2m. Maciej Toczyłowski – Żak Ełk

3m. Daniel Nawrocki – Wybrzeże Gdańsk

3m. Jakub Marczewski – Olimpia Grudziądz

5m. Tymon Gdowik – Zatoka Braniewo

5m. Oliwier Gądek – Wybrzeże Gdańsk

Kat. wag. +40 kg – 12 zawodników

1m. Jakub Sordyl – Galeon Gdynia

2m. Julia Sobolewska – Olimpia Grudziądz

3m. Kacper Choroś – Tomita Elbląg

3m. Igor Mucha – Piast Wrzeście

5m. Michał Siwy – Zatoka Braniewo

5m. Krystian Kuźma-Ebel – Galeon Gdynia

DZIECI rocznik 2001/02 chłopcy

Kat. wag. -30 kg – 5 zawodników

1m. Michał Łukasik – Opty Gdynia

2m. Antoni Liberak – Opty Gdynia

3m. Maciej Winiarczyk – Piast Wrzeście

4m. Hubert Góral – Wybrzeże Gdańsk

5m. Wojciech Dziedzicki – Shizoku Ostróda

Kat. wag. -33 kg – 7 zawodników

1m. Gracjan Szleja – Truso Elbląg

2m. Szymon Jaszczołt – Pantera Gdynia

3m. Szymon Bieńkowski – Truso Elbląg

3m. Dominik Marcinkowski – Conrad Gdańsk

5m. Wojciech Kużmiński – Gryf-3 Słupsk

5m. Szymon Kłosiński – Galeon Gdynia

Kat. wag. -36 kg – 15 zawodników

1m. Michał Nawrot – Gryf-3 Słupsk

2m. Sebastian Łukaszewicz – Conrad Gdańsk

3m. Dawid Lewandowski – Wybrzeże Gdańsk

3m. Dymitr Janczylik – Gryf-3 Słupsk

5m. Mikołaj Jabłoński – Wybrzeże Gdańsk

5m. Kacper Łapiński – UKS Drako Rumia

Kat. wag. -39 kg – 13 zawodników

1m. Maciej Rozenbajger – AZS Bydgoszcz

2m. Cezary Wieczorek – Olimpia Grudziądz

3m. Kacper Maliborski – Wybrzeże Gdańsk

3m. Grzegorz Zdrada – Gwardia Olsztyn

5m. Jan Korzeniowski – Wybrzeże Gdańsk

5m. Jakub Jabłoński – Truso Elbląg

Kat. wag. -42 kg – 8 zawodników

1m. Łukasz Łoś – Tomita Elbląg

2m. Dawid Koniuk – Zatoka Braniewo

3m. Jakub Janikiewicz – Orzeł Kończewo

3m. Jakub Owsiak – Zatoka Braniewo

5m. Dominik Filipowicz – Tomita Elbląg

5m. Patryk Stemplewski – Wybrzeże Gdańsk

Kat. wag. -45 kg – 4 zawodników

1m. Robert Turek – Zatoka Braniewo

2m. Antoni Szostak – Pantera Gdynia

3m. Mikołaj Srawczyński – Shizoku Ostróda

4m. Maciej Bieńkowski – Gryf-3 Słupsk

Kat. wag. -50 kg – 11 zawodników

1m. Dawid Mechowski – Conrad Gdańsk

2m. Kacper Ciszewski – Conrad Gdańsk

3m. Mateusz Turowski – Olimpia Grudziądz

3m. Stanisław Pawłowski – AZS AWFiS

5m. Eryk Krawczyk – Samuraj Koszalin

5m. Daniel Monkiewicz – Tomita Elbląg

Kat. wag. -55 kg – 5 zawodników

1m. Yaroslav Vyborov – Kaliningrad

2m. Michał Jędrzejewski – Wybrzeże Gdańsk

3m. Kacper Sobolewski – Olimpia Grudziądz

4m. Michał Hul – Nippon Olsztyn

5m. Aleksander Kodrzycki – Olimpia Judo Elbląg

Kat. wag. +55 kg – 5 zawodników

1m. Rafał Cebula – Olimpia Judo Elbląg

2m. Gabriel Teska – Samuraj Koszalin

3m. Jan Gozdek – Kobra Warszawa

4m. Kacper Wojciechowski – Tomita Elbląg

5m. Daniel Kalinowski – Galeon Gdynia

DZIECI rocznik 2001 i młodsi – dziewczęta

Kat. wag. -31 kg – 6 zawodniczek

1m. Monika Wołoszyn – Tomita Elbląg

2m. Milena Modzińska – Orzeł Kończewo

3m. Anastasia Vdovchenkova – Kaliningrad

3m. Sonia Radziszewska – Conrad Gdańsk

5m. Ada Hołowata – Truso Elbląg

5m. Maja Gutowska – Żak Ełk

Kat. wag. -35 kg – 6 zawodniczek

1m. Julia Koślak – Samuraj Koszalin

2m. Paulina Berda – Samuraj Koszalin

3m. Urszula Szymanowska – Żak Ełk

3m. Kinga Kucharska – Gwardia Olsztyn

5m. Martyna Kulik – Olimpia Judo Elbląg

5m. Maria Sywanycz – Wybrzeże Gdańsk

Kat. wag. -39 kg – 12 zawodniczek

1m. Anika Łozińska – Samuraj Koszalin

2m. Kamila Rychert – GKS Żukowo

3m. Martyna Kupczyk – Opty Gdynia

3m. Aleksandra Dąbrowska – Zatoka Braniewo

5m. Justyna Lenarciak – Opty Gdynia

5m. Klaudia Radziszewska – Opty Gdynia

Kat. wag. -44 kg – 7 zawodniczek

1m. Monika Zdrada – Gwardia Olsztyn

2m. Aleksandra Yarmoluk – Kaliningrad

3m. Nikola Buchar – Samuraj Koszalin

3m. Emilia Grzączkowska – Galeon Gdynia

5m. Agata Kuc – Truso Elbląg

5m. Emilia Grzączkowska – Galeon Gdynia

Kat. wag. -48 kg – 8 zawodniczek

1m. Joanna Świtońska – Opty Gdynia

2m. Joanna Wolak – Zatoka Braniewo

3m. Paulina Stemplewska – Wybrzeże Gdańsk

3m. Aleksandra Golec – Samuraj Koszalin

5m. Zofia Lietz – Tomita Elbląg

5m. Magda Dębowska – Tomita Elbląg

Kat. wag. +51 kg – 6 zawodniczek

1m. /Dominika Frąckowiak – Conrad Gdańsk

2m. Weronika Matlakowska – Galeon Gdynia

3m. Natalia Podolska – Olimpia Grudziądz

3m. Aleksandra Nowak – Zatoka Braniewo

5m. Paulina Bogdan – Tomita Elbląg

5m. Aleksandra Białoskurska – Nippon Olsztyn

MŁODZICY

Chłopcy

Kat. wag. -38 kg – 4 zawodników

1m. Aleksander Jasiński – Galeon Gdynia

2m. Damian Fąs – Wybrzeże Gdańsk

3m. Jakub Biedrzycki – Conrad Gdańsk

4m. Andrey Ochvat – Kaliningrad

Kat. wag. -42 kg – 13 zawodników

1m. Kacper Słowikowski – Truso Elbląg

2m. Cezary Kochanowski – Gryf-3 Słupsk

3m. Tomasz Zielski – Galeon Gdynia

3m. Piotr Kiereś – Truso Elbląg

5m. Szymon Brzozowski – Wybrzeże Gdańsk

5m. Maurycy Krajka – Galeon Gdynia

Kat. wag. -46 kg – 9 zawodników  

1m. Jakub Nawrot – Gryf-3 Słupsk

2m. Aleksander Plombon – Gryf-3 Słupsk

3m. Bartosz Pawlicki – Olimpia Grudziądz

3m. Wiktor Kumidor – Zatoka Braniewo

5m. Filip Rzońca – Gwardia Olsztyn

5m. Mateusz Hasiak – Conrad Gdańsk

Kat. wag. -50 kg – 9 zawodników

1m. Boris Kaziryn – Kaliningrad

2m. Jakub Kowalski – Tomita Elbląg

3m. Maksim Naymov – Kaliningrad

3m. Jakub Serafin – Gryf-3 Słupsk

5m. Mateusz Grabowski – Truso Elbląg

5m. Łukasz Gołojuch – Gryf-3 Słupsk

Kat. wag. -55 kg – 11 zawodników

1m. Viktor Zyev – Kaliningrad

2m. Rafał Zawistowski – Żak Ełk

3m. Sebastian Makowski – Olimpia Judo Elbląg

3m. Gracjan Żbik – Samuraj Koszalin

5m. Bartosz Maliborski – Wybrzeże Gdańsk

5m. Piotr Popko – Tomita Elbląg

Kat. wag. -60 kg – 4 zawodników

1m. Jacek Bołoz – Wybrzeże Gdańsk

2m. Szymon Przybyłowicz – Gwardia Olsztyn

3m. Artur Klesov – Kaliningrad

4m. Marcel Ryszka – Viking Gdynia

Kat. wag. -66 kg – 6 zawodników

1m. Mateusz Krauze – Wybrzeże Gdańsk

2m. Michał Karkotka – Gwardia Olsztyn

3m. Jakub Węsierski – Olimpia Grudziądz

3m. Bartosz Szaniawski – Gryf-3 Słupsk

5m. Przemysław Budziński – Żak Ełk

5m. Mikołaj Krauze – Wybrzeże Gdańsk

Kat. wag. -73 kg – 7 zawodników

1m. Piotr Wieczorkiewicz – Zatoka Braniewo

2m. Piotr Dondalski – Gwardia Olsztyn

3m. Filip Sworowski – Olimpia Grudziądz

3m. Dominik Gozdek – Kobra Warszawa

5m. Damian Domański – Olimpia Grudziądz

5m. Kacper Majewski – Olimpia Grudziądz

Kat. wag. +73kg – 5 zawodników

1m. Arkadiusz Cieślak – Truso Elbląg

2m. Dominik Niedźwiedzki – Olimpia Judo Elbląg

3m. Maciej Sarosiek – AZS AWFiS

4m. Konrad Potrykus – Galeon Gdynia

5m. Jakub Majchrzak – Samuraj Koszalin

Dziewczęta

Kat. wag. -40 kg – 1 zawodniczka

1m. Natalia Kucharska – Wybrzeże Gdańsk

Kat. wag. -44 kg – 2 zawodniczki

1m. Anna Kamińska – Wybrzeże Gdańsk

2m. Zuzanna Urban – Wybrzeże Gdańsk

Kat. wag. -48 kg – 3 zawodniczki

1m. Aleksandra Butlewska – Wybrzeże Gdańsk

2m. Oliwia Gawryło – Zatoka Braniewo

3m. Kinga Wieczorek – Kobra Warszawa

Kat. wag. -52 kg – 3 zawodniczki

1m. Barbara Fałtynowicz – Wybrzeże Gdańsk

2m. Małgorzata Kucharska – Wybrzeże Gdańsk

3m. laudia Katschke – Gryf-3 Słupsk

Kat. wag. -57 kg – 3 zawodniczki

1m. Alicja Dudek – Wybrzeże Gdańsk

2m. Dominika Lasota – Wybrzeże Gdańsk

3m. Marta Mich – Conrad Gdańsk

Kat. wag. -63 kg – 2 zawodniczki

1m. Anna Nazaruk – Gryf-3 Słupsk

2m. Sandra Bill – Gryf-3 Słupsk

Kat. wag. +63 kg – 1 zawodniczka  

1m. Paulina Samulewska – Olimpia Judo Elbląg

KLASYFIKACJA DRUŻYNOWA

1m. Wybrzeże Gdańsk

2m. Gryf-3 Słupsk

3m. Samuraj Koszalin

4m. Zatoka Braniewo / Conrad Gdańsk

5m. Kaliningrad

6m. Truso Elblag

7m. Tomita Elbląg

8m. Opty Gdynia

9m. Galeon Gdynia

10m. Gwardia Olsztyn

 

 

 

 

 

 

 

!!!

Chcesz wesprzeć portal WAMA-SPORT?

Jeśli chcesz pomóc nam w prowadzeniu portalu, zachęcamy do wsparcia nas na Patronite! Już 3zł miesięcznie jest dla nas znaczącą kwotą!

To zajmie tylko chwilę! Transakcji możesz dokonać przez przelew bankowy, BLIK lub PayPal!

Komentarze

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Wspierają nas

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

0
Chcielibyśmy poznać Twoją opinię! Skomentuj artykuł!x