Otwarte Mistrzostwa Grudziądza – Pierwsze sukcesy, pierwsze radości

Prawie 200 zawodników, z 19 klubów północnej Polski, stanęło na matach grudziądzkiej Olimpii, by wziąć udział w Otwartych Mistrzostwach Grudziądza w Judo. Drużyna Zatoki Braniewo pojechała w 17-osobowym składzie. Było kilkoro debiutanów w roczniku 2002-2003. Pomimo małych umiejętności walczyli bardzo dobrze (Michał Bunda zajął nawet III miejsce !!!). Na wyróżnienie zasługuje również postawa Czarka Jankowskiego-zdobywcy I miejsca.

W walce finałowej pokonał w ładnym stylu J. Nawrota z Gryfa Słupsk. Widać zwyżkę formy, po ostatnich niepowodzeniach. W klasyfikacji drużynowej Zatoka zajęła drugie  miejsce, ulegając jedynie gospodarzom. Za klubem z Braniewa uplasowali się: Olimpijczyk Włocławek, Gryf Słupsk i Conrad Gdańsk.