Otwarte Mistrzostwa Woj. Warmińsko-Mazurskiego Ełk 2013 – Tytuły rozdane, czas na sukcesy krajowe

W minioną sobotę (26 października) w hali sportowej przy SP nr 2 w Ełku odbyły się Otwarte Mistrzostwa Województwa Warmińsko – Mazurskiego w Judo. W turnieju udział wzięło 163 zawodników i zawodniczek z 13 klubów. Rywalizowano we wszystkich grupach wiekowych, gościnnie wystąpili judocy z Podlasia. W klasyfikacji zespołowej zwyciężyła olsztyńska Gwardia przed Żakiem Ełk i Truso Elbląg.

 

Wyniki

Dzieci młodsze U 11 (2004-2003)

Kat. -22kg (3 zawodników)

1. Kostyk Patryk – Żak Ełk

2. Dzieżyńska Magdalena – Żak Ełk

3. Janus Franciszek – Kyodotaj Judo Filipów

Kat. -25 kg (7 zawodników)

1. Świerzbin Piotr – Kyodotaj Judo Filipów

2. Orchowski Sebastian – Shirokuma Judo Suwałki

3. Ołdakowski Krystian – MKS Truso Elbląg

Stefanowicz Krzysztof – Shirokuma Judo Suwałki

Kat. -28kg (6 zawodników)

1. Popławski Mateusz – MKS Truso Elbląg

2. Stempiński Mateusz – Shirokuma Judo Suwałki

3. Kukliński Bartosz – Gwardia Szczytno

3. Potaczek Piotr – Shirokuma Judo Suwałki

Kat. -31 kg (7 zawodników)

1. Banaś Jakub – MKS Truso Elbląg

2. Rudziewicz Bartosz – MKS Żak Ełk

3. Kołodyński Kamil – MKS Żak Ełk

Cieślak Alan – MKS Truso Elbląg

Kat. -34 kg (6 zawodników)

1. Kotlewski Rafał – TS Gwardia Olsztyn

2. Danieluk Piotr – MKS Żak Ełk

3. Rafałowski Dawid – MKS Żak Ełk

3. Jabłoński Adam – MKS Żak Ełk

Kat. -37 kg (2 zawodników)

1. Kułakowski Mateusz – MKS Żak Ełk

2. Kunicki Patryk – MKS Żak Ełk

Kat. -40 kg (6 zawodników)

1. Laskowski Patryk – MKS Żak Ełk

2. Kosiński Paweł – Gwardia Szczytno

3. Kuczyński Jakub – MKS Żak Ełk

4. Rozmus Amadeusz – MKS Żak Ełk

Kat. -43 kg (5 zawodników)

1. Zapadka Kamil – Gwardia Szczytno

2. Matuszewski Gabriel – TS Gwardia Olsztyn

3. Baranowski Kacper – MKS Żak Ełk

Kat. -48 kg (6 zawodników)

1. Toczyłowski Maciej – MKS Żak Ełk

2. Dodajewski Piotr – Katana Szczytno

3. Sypytkowski Krystian – MKS Żak Ełk

3. Grzywacz Damian – MKS Żak Ełk

Kat. +48 kg (5 zawodników)

1. Choroś Kacper – Tomita Elbląg

2. Sypel Jakub – TS Gwardia Olsztyn

3. Czyż Marcin – MKS Żak Ełk

Kat. -35 kg dziewcząt (2 zawodniczki)

1. Wołoszyn Monika – Tomita Elbląg

2. Gutowska Maja _ MKS Żak Ełk

Kat. -52 kg dziewcząt (1 zawodniczka)

1. Białoskurska Aleksandra – Nippon Olsztyn

Kat. +52 kg dziewcząt (1 zawodniczka)

1. Pojawa Gabriela – Shirokuma Judo Suwałki

Dzieci starsze U 13 (2002-2001)

Kat. – 36 kg (5 zawodników)

1. Szleja Gracjan – MKS Truso Elbląg

2. Rokicki Szymon – MKS Truso Elbląg

3. AbrusiewiczFilip – MKS Truso Elbląg

Kat. -39 kg (11 zawodników)

1. Zdrada Grzegorz – TS Gwardia Olsztyn

2. Draszkiewicz Jakub – TS Gwardia Olsztyn

3. Bonus Hubert – Shirokuma Judo Suwałki

3. Jabłoński Jakub – MKS Truso Elbląg

Kat. -42 kg (4 zawodników)

1. Łoś Łukasz – Tomita Elbląg

2. Zdrada Monika – TS Gwardia Olsztyn

3. Gutowski Tymon – MKS Żak Ełk

Kat. -48 kg (2 zawodników)

1. Krzysztonek Jonasz – Gwardia Szczytno

2. Filipowicz Dominik – Tomita Elbląg

Kat. -52 kg (3 zawodników)

1. Kawczyński Mikołaj – Shizoku Ostróda

2. Monkiewicz Daniel – Tomita Elbląg

3. Sasin Jakub – TS Gwardia Olsztyn

Kat. -58 kg (4 zawodników)

1. Przybyłowicz Bartosz – TS Gwardia Olsztyn

2. Wojciechowski Kacper – Tomita Elbląg

3. Hul Michał – Nippon Olsztyn

Kat. +71 kg (2 zawodników)

1. Jędrzejczyk Michał – Gwardia Szczytno

2. Kopczyński Konrad – TS Gwardia Olsztyn

Kat. -42 kg dziewcząt (1 zawodniczka)

1. Zdrada Monika – TS Gwardia Olsztyn  

Kat. -54 kg dziewcząt (1 zawodniczka)

1. Kosińska Agata – Gwardia Szczytno

Kat. -57 kg dziewcząt (3 zawodniczki)

1. Sienkiewcz Aleksandra – Shirokuma Judo Suwałki

2. Hannowska Anna – Nippon Olsztyn

3. Białoskurska Aleksandra – Nippon Olsztyn

Młodzicy U 15 (1999-2000)

Kat. -42 kg (3 zawodników)

1. Sokół Jakub – TS Gwardia Olsztyn

2. Serwiński Maksymilian – TS Gwardia Olsztyn

3. Zubalski Mateusz – TS Gwardia Olsztyn

Kat. -46 kg (6 zawodników)

1. Słowikowski Kacper – MKS Truso Elbląg

2. Kiereś Piotr – MKS Truso Elbląg

3. Cwaliński Albert – Klub Judo Politechniki Białostockiej

3 Korbut Maciej – Jagiellonia Judo Club Białystok

Kat. -55 kg (3 zawodników)

1. Kowalski Jakub – Tomita Elbląg

2. Grabowski Mateusz – MKS Truso Elbląg

3. Korolkiewicz Kacper – Tomita Elbląg

Kat. -60 kg (2 zawodników)

1. Zawistowski Rafał – MKS Żak Ełk

2. Jakimiuk Jacek – Klub Judo Politechniki Białostockiej

Kat. -66kg (6 zawodników)

1. Przybyłowicz Szymon – TS Gwardia Olsztyn

2. Jakimiuk Jacek – Klub Judo Politechniki Białostockiej

3. Popko Piotr – Tomita Elbląg

3. Kordek Bartosz – Tomita Elbląg

Kat. -73 kg (1 zawodnik)

1. Sobieraj Maciej – TS Gwardia Olsztyn

Kat. -81kg (1 zawodnik)

1. Dondalski Piotr – TS Gwardia Olsztyn

Kat. +81 kg (2 zawodników)

1. Cieślak Arkadiusz – MKS Truso Elbląg

2. Maroszek Kacper – Gwardia Szczytno

Juniorzy/ki młodsze U 18 (1998 – 1996)

Kat. -55 kg (2 zawodników)

1. Krajewski Piotr – TS Gwardia Olsztyn

2. Serwiński Maksymilian – TS Gwardia Olsztyn

Kat. -60 kg (2 zawodników)

1. Szudziński Szymon – Shizoku Ostróda

2. Demczuk Daniel – Klub Judo Politechniki Białostockiej

Kat. -66 kg (6 zawodników)

1. Kucharczyk Emil – Klub Judo Politechniki Białostockiej

2. Spychała Bartosz – Shizoku Ostróda

3. Terpiłowski Przemysław – Jagiellonia Judo Club Białytok

3. Kotlewski Michał – TS Gwardia Olsztyn

Kat. -73 kg (5 zawodników)

1. Rutkowski Mateusz – Klub Judo Politechniki Białostockiej

2. Trochimowicz Mateusz – Klub Judo Politechniki Białostockiej

3. Parzonka Aneta – TS Gwardia Olsztyn

Kat. -81 kg (5 zawodników)

1. Bandurski Bartosz – Tomita Elbląg

2. Dondalski Piotr – TS Gwardia Olsztyn

3. Tronci Karol – MKS Żak Ełk

Kat. -90 kg (2 zawodników)

1. Braczyński Adam – TS Gwardia Olsztyn

2. Bogusławski Olgierd – Klub Judo Politechniki Białostockiej

Kat. +90 kg (3 zawodników)

1. Sawiniec Bartosz – TS Gwardia Olsztyn

2. Piotrowski Mateusz – Jagiellonia Judo Club Białystok

3. Jasiukiewicz Tomasz – Shirokuma Judo Suwałki

Kat. -44 kg dziewcząt (1 zawodniczka)

1. Wiktor Emila – Shizoku Ostróda

Kat. -52 kg dziewcząt (2 zawodniczki)

1. Parzonka Kamila – TS Gwardia Olsztyn

2. Mozyrska Jolanta – Klub Judo Politechniki Białostockiej

Kat. -57 kg dziewcząt (3 zawodniczki)

1. Wiśniowska Zuzanna – Klub Judo Politechniki Białostockiej

2. Puszcz Sylwia – MKS Truso Elbląg

3. Zyskowska Sara – Shirokuma Judo Suwałki

Kat. -63 kg dziewcząt (3 zawodniczki)

1. Sidorczuk Karolina – Jagiellonia Judo Club Białystok

2. Trzcińska Małgorzata – Shizoku Ostróda

3. Szudzińska Martyna – Shizoku Ostróda

{AdmirorGallery}judo30{/AdmirorGallery}

Juniorzy/ki U 21 (1995 – 1993)

Kat. -66 kg (2 zawodników)

1. Roszkowski Mateusz – KU AZS Politechnika Białostocka

2. Mamedow Emil – MKS Żak Ełk

Kat. -73 kg (5 zawodników)

1. Radgowski Paweł – Judo Klub Politechniki Białostockiej

2. Radgowski Piotr – Judo Klub Politechniki Białostockiej

3. Talarski Daniel – Tomita Elbląg

3 Filipowiak Łukasz – Shizoku Ostróda

Kat. -81 kg (6 zawodników)

1. Ursel Karol – TS Gwardia Olsztyn

2. Kościński Tomasz – KU AZS Politechniki Białostockiej

3. Nawrocki Irwin – KU AZS Politechniki Białostockiej

3. Totczyk Michał – KU AZS Politechniki Białostockiej

Kat. -100 kg (1 zawodnik)

1. Witkowski Kacper – TS Gwardia Olsztyn

Kat. -52 kg kobiet (2 zawodniczki)

1. Mamedow Amelia – MKS Żak Ełk

2. Parzonka Kamila – TS Gwardia Olsztyn

Kat. -70 kg kobiet (1 zawodniczka)

1. Parzonka Aneta – TS Gwardia Olsztyn

Kat. +78 kg kobiet (1 zawodniczka)

1. Wanatowska Katarzyna – MKS Truso Elbląg

Klasyfikacja drużynowa :

1 TS Gwardia Olsztyn – 62 pkt.

2 MKS Żak Ełk – 41

3 MKS Truso Elbląg – 30

4 Judo Klub Politechniki Białostockiej – 25

4 Tomita Elbląg – 25

6. Gwardia Szczytno – 17

7. Shirokuma Judo Suwałki – 16

8. Shizoku Ostróda – 14

9. Jagiellonia Judo Club Białystok – 7

9 KU AZS Politechnika Białostocka – 7

11. Nippon Olsztyn – 6

12. Kyodotaj Filipów – 4

13. Katana Szczytno

{AdmirorGallery}judo29{/AdmirorGallery}

Podziękowania dla Urzędu Miasta Ełk i Warmińsko Mazurskiej Federacji Sportu za wsparcie finansowe imprezy.

Dziękujemy także wszystkim za wkład rzeczowy i osobowy w przygotowaniach zawodów firmom: Pixel, Warka Pub, Miejskiemu Ośrodkowi Sportu i Rekreacji w Ełku, dziewczynom z Gimnazjum nr 2 w Ełku, oraz zawodnikom Yama Arashi.

!!!

Chcesz wesprzeć portal WAMA-SPORT?

Jeśli chcesz pomóc nam w prowadzeniu portalu, zachęcamy do wsparcia nas na Patronite! Już 3zł miesięcznie jest dla nas znaczącą kwotą!

To zajmie tylko chwilę! Transakcji możesz dokonać przez przelew bankowy, BLIK lub PayPal!

Elbląg Ełk Gwardia Olsztyn Judo Nippon Olsztyn Olsztyn Ostróda Shizoku Ostróda Szczytno Tomita Elbląg Truso Elbląg Żak Ełk

Komentarze

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Wspierają nas

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

0
Chcielibyśmy poznać Twoją opinię! Skomentuj artykuł!x
()
x