Puchar Europy seniorów Warszawa 2013 – Kamil i Maciek tym razem w odwrocie

W Warszawie odbył się Puchar Europy seniorów w judo. W gronie znakomitości ze Starego kontynentu znaleźli się dwaj judocy olsztyńskiej Gwardii: Kamil Kozłowski (90 kg) i Maciej Sarnacki (+100 kg). Niestety nie był to start udany. Obaj zakończyli rywalizację już na pierwszej rundzie walk. To nam uświadamia, że przed naszymi młodymi w sumie zawodnikami dużo pracy i zdobywania nowych doświadczeń.

 

Zarówno Kamil jak i Maciek cały czas są w gronie zainteresowań selekcjonera kadry narodowej. Biorąc pod uwagę ich talent są brani pod uwagę jako potencjalni kandydaci do udziału w Igrzyskach Olimpijskich w Rio de Janeiro. Przez najbliższe sezony trzeba udowodnić swoją klasę. W kilku turniejach międzynarodowych obaj ujawnili ogromne możliwości, w Warszawie się nie udało, brakuje jeszcze stabilizacji, walk z czołówką europejska i światową. Bądźmy cierpliwi.

Obaj olsztynianie mieli w stolicy duże wsparcie młodych kibiców. Na turniej wybrała się duża grupa adeptów judo z Olsztyna i Elbląga, by przyjrzeć się pojedynkom najlepszych , a jednocześnie dopingować swoich ziomków.

Wyniki

Waga do 90 kg

KOZLOWSKI Kamil (Polska Gwardia Olsztyn) – SASSON Alon (Izrael) – porażka

Waga + 100 kg

SARNACKI Maciej (Polska Gwardia Olsztyn) – SAIDOV Renat (Rosja) – porażka

!!!

Chcesz wesprzeć portal WAMA-SPORT?

Jeśli chcesz pomóc nam w prowadzeniu portalu, zachęcamy do wsparcia nas na Patronite! Już 3zł miesięcznie jest dla nas znaczącą kwotą!

To zajmie tylko chwilę! Transakcji możesz dokonać przez przelew bankowy, BLIK lub PayPal!

Komentarze

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Wspierają nas

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

0
Chcielibyśmy poznać Twoją opinię! Skomentuj artykuł!x