Tomita Elbląg podsumowała rok 2010 – Jak w rodzinie…

W minioną sobotę judocy Tomity Elbląg podsumowali rok sportowy 2010. Zaproszeni zostali wszyscy zawodnicy, rodzice i sympatycy klubu. Była to okazja do przypomnienia ważnych wydarzeń, startów w zawodach, przyznania wyróżnień i pożegnania tych, którzy po latach treningów rozstali się z klubem.

Przyznano wyróżnienie w kategoriach:

– „największa liczba startów” – Beniamin Burak, Kacper Wojciechowski, Piotr Popko,Jakub Kowalski, Aleksandra Mazur

„systematyczność”- Jakub Weis, Piotr Bąk, Szymon Wierzbicki, Artur Stemporzcki, Tomasz Stanicki

– „dyscyplina” – Michał Lewandowski, Patryk Wiśniewski

– „wola walki” – Magdalena Dębowska, Dawid Kobus

– „przyjacielska dłoń” – Bartosz Bandurski

W gronie wyróżniony znalazł się również Kamil Grdeń, który otrzymał wyróżnienie specjalne.

W roku 2010 z klubem rozstali się Magdalena Deminiuk i Mateusz Sznaza. Otrzymali pamiątkowe statuetki, które mają  im przypominać o czasie spędzonym w klubie o tym również , że zawsze jest tutaj dla nich miejsce.

Bardzo miłym było wystąpienie zawodników, którzy w sobotnim spotkaniu znaleźli okazję do złożenia podziękowań rodzicom za ich cierpliwość, życzliwość oraz wsparcie. Nie zabrakło również wyrazów uznania dla pracy trenerskiej. Zawodnicy uhonorowali te osoby pamiątkowymi statuetkami.

Judocy jeszcze raz dziękują  wszystkim rodzicom, szczególnie tym, dzięki którym spotkanie to mogło się odbyć w tak miłej atmosferze i z tak fantastycznym poczęstunkiem.

Na podstawie strony internetowej Tomity Elbląg

Od redakcji: To bardzo miłe, że są kluby, gdzie dba się nie tylko o poziom sportowy zawodników, ich rozwój, ale także o stworzenie właściwego klimatu i relacji. Tomita – to jak widać wielka rodzina. Społeczna pasja przerodziła się w coś bardzo ważnego dla środowiska elbląskiego. Gratulujemy i życzymy sukcesów w 2011 roku. Odzwierciedleniem doskonałej pracy w klubie była wizyta  na Młodzieżowej Gali Sportu w Olsztynie trzech reprezentantów klubu z Elbląga: Pawła Makarewicza, Adriana Łosia i trenera Zbigniewa Wołoszyna. Wyniki przez nich osiągnięte w 2010 roku przyniosły kibicom wiele satysfakcji.

 

 

!!!

Chcesz wesprzeć portal WAMA-SPORT?

Jeśli chcesz pomóc nam w prowadzeniu portalu, zachęcamy do wsparcia nas na Patronite! Już 3zł miesięcznie jest dla nas znaczącą kwotą!

To zajmie tylko chwilę! Transakcji możesz dokonać przez przelew bankowy, BLIK lub PayPal!

Komentarze

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Wspierają nas

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

0
Chcielibyśmy poznać Twoją opinię! Skomentuj artykuł!x