W Bęsi „Letnia Szkoła Judo” w międzynarodowym wydaniu – Trening i…odpoczynek w wymarzonej scenerii

Fot. nadesłane

W Bęsi gdzie trwa międzynarodowe zgrupowanie judo z udziałem ekip zagranicznych z Grodna (Białoruś), Kaliningradu (Rosja), Ostrawy (Banik Ostrava - Czechy) i regionu Cotes d'Armor (Francja). W zajęciach uczestniczą także judocy z polskich klubów: UKS Grot Kraków, Wisła Kraków, MOSiR Bochnia, Błękitni Tarnów, AZS Opole, Żak Ełk, Gwardia Szczytno, Truso Elbląg, Tomita Elbląg, Gwardia Olsztyn.


Nie trzeba nikogo przekonywać, że takie obozy treningowe spełniają ogromna role w rozwoju sportowym zawodników. Fakt wspólnych zajęć, a przede wszystkim sparingów pozwala na poznanie różnych stylów walki, a takie doświadczenia procentują w turniejach. Fakt, że na Warmii i Mazurach udało się zorganizować taki właśnie projekt jest dużym sukcesem Warmińsko-Mazurskiego Okręgowego Związku Judo.

Warto podkreślić, że z grupowanie pod nazwą „Letnia Szkoła Judo” dofinansowane jest ze środków Samorządu Województwa Warmińsko – Mazurskiego.

{AdmirorGallery}judobesia4{/AdmirorGallery}

!!!

Chcesz wesprzeć portal WAMA-SPORT?

Jeśli chcesz pomóc nam w prowadzeniu portalu, zachęcamy do wsparcia nas na Patronite! Już 3zł miesięcznie jest dla nas znaczącą kwotą!

To zajmie tylko chwilę! Transakcji możesz dokonać przez przelew bankowy, BLIK lub PayPal!

Bęsia Elbląg Ełk Judo Olsztyn sport młodzieżowy Szczytno

Komentarze

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Wspierają nas

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

0
Chcielibyśmy poznać Twoją opinię! Skomentuj artykuł!x
()
x