World Cup U15 Gyor 2011 – Było dobrze, zabrakło trochę szczęścia

W miejscowości Gyor na Węgrzech odbył się czwarty U15 Judo World Cup (młodzik, rocznik 1996-1997), w którym wystartowały ekipy z dziesięciu krajów: Bułgarii, Chorwacji, Czech, Polski, Słowacji, Rumunii, Ukrainy, Niemiec, Austrii i Węgier. Olimpię Elbląg reprezentowali Kacper Wilk i Bartosz Cebula, którzy zostali zgłoszeni przez Polski Związek Judo jako reprezentanci naszego kraju w tej grupie wiekowej po krajowych kwalifikacjach.

Kacper Wilk zajął siódme miejsce z bilansem dwóch zwycięstw i dwóch porażek. Czwartą walkę premiującą wejściem do strefy medalowej Kacper przegrał z Węgrem, który skontrował atak naszego judoki w ostatnich sekundach walki.

Bartek Cebula przegrał swoją pierwszą walkę w ostatnich sekundach, mimo że cały czas prowadził na punkty. Niestety zawodnik z Węgier nie „pociągnął” Bartka do walk barażowych.

Debiut wypadł zupełnie dobrze. Zabrakło trochę doświadczenia i szczęścia, ale taki start powinien w przyszłości przynieść duże korzyści, bowiem nasi judocy nieczęsto mają okazję mierzyć swe siły z zagranicznymi rywalami

!!!

Chcesz wesprzeć portal WAMA-SPORT?

Jeśli chcesz pomóc nam w prowadzeniu portalu, zachęcamy do wsparcia nas na Patronite! Już 3zł miesięcznie jest dla nas znaczącą kwotą!

To zajmie tylko chwilę! Transakcji możesz dokonać przez przelew bankowy, BLIK lub PayPal!

Komentarze

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Wspierają nas

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

0
Chcielibyśmy poznać Twoją opinię! Skomentuj artykuł!x