XI Tomita Cup Elblag 2021 – Pełni zapału wojownicy

Fot. UKS Tomita Elbląg facebook
W sobotę (4 grudnia) odbył się Mikołajkowy Turniej dzieci XI Tomita Cup. W elbląskiej imprezie łącznie wystartowało blisko 300-tu zawodników z 17 klubów, w tym prawie wszystkich z województwa warmińsko-mazurskiego. Uroczystego otwarcia dokonał dyrektor Departamentu Sportu i Rekreacji Arkadiusz Kolpert, który zagrzał młodych judoków do rywalizacji,

W imieniu Okręgowego Związku Judo Marek Chodań wręczył najlepszym elbląskim zawodnikom nagrody za osiągnięcia sportowe, ( UKS Tomita : Monika Wołoszyn, Tymoteusz Lic; MKS Truso: Omar Alwaqedi , Wojciech Galiński). W ramach mikołajowego prezentu każdy zawodnik turnieju otrzymał pamiątkową czapeczkę świąteczną.

Pod względem sportowym i organizacyjnym wszystko udało się doskonale. Duża w tym zasługa gospodarzy z UKS Tomita i rodziców, którzy nie szczędzili czasu w przygotowaniach do imprezy. Reprezentanci sekcji warmińsko-mazurskich odnieśli 34 zwycięstwa w czterech grupach wiekowych: 2014 i młodsi, 2012/2013 2010/2011 i 2008/2009.

Na najwyższym stopniu podium stanęli:

rocznik 2014:

Fabian Karwacki (Truso Elbląg), Michalina Kulot (Olimpia Uudo Elbląg), Zofia Renans (Shizoku Ostróda), Kornelia Korzeb (Tomita Elbląg), Zofia Ciszewska (Olimpia Judo Elbląg), Szymon Przybysz (Olimpia Judo Elbląg), Marcel Jurguć (Kosai Judo Elbląg).

Rocznik 2012/2013:

Sebastian Anaszko (Tomita Elbląg), Tomasz Rybakiewicz ( Shamo Ełk), maciej Golec (Kosai Judo Elbląg), Bartek Piech (Zatoka Braniewo), Konrad Bielina (Nippon Olsztyn), Igor Gorobec (Gwardia Olsztyn), Gabriel Korzeb (Tomita Elbląg), Zuzanna Piecychno (Shizoku Ostróda), Maja Przybyszewska (Akademia Młodego Sportowca Ełk), Alicja Demianiuk (Olimpia Judo Elbląg), Wiktoria Wysocka (Truso Elbląg)

Rocznik 2010/2011:

Sebastian Gniadek (Zatoka Braniewo), Jakub Bródka (Truso Elbląg), Szymon Stodolnik (Zatoka Braniewo), Oliwier Karwowski (Shamo Ełk), Jakub Długokęcki (Kosai Judo Elbląg), Nadia Wojtas (Truso Elbląg), Natasza Cydzik (Senshi Olsztyn), Justyna Adamczak (Truso Elbląg), Anna Ciszewska (Olimpia Judo Elbląg),

Rocznik 2008/2009:

Piotr Wysocki (Senshi Olsztyn), Igor Łutaj (Zatoka Braniewo), Fabian Belka (Kosai Judo Elbląg). Mikołaj Galiński (Truso Elbląg), Szymon Ampulski (Shizoku Ostróda), Zuzanna Sielska (Tomita Elbląg), Pola Osińska (Gwardia Olsztyn).

Wyniki zawodników Województwa Warmińsko –Mazurskiego

2014 i młodsi chłopcy i dziewczynki

-19kg

Gostkiewicz Liliana -3m UKS Tomita Elbląg

Leńska Emilia -3m UKS Senshi Olsztyn

.Peplau Szymon -5 m UKS Olimpia Judo Elbląg

-21kg

Karwacki Fabian -1m MKS Truso Elbląg

Niewczas Natan -3m UKS Olimpia Judo Elbląg

Misiewicz Aleksander -5m UKS Kosai Judo Elblag

.Kulak Antek -5m UKS Olimpia Judo Elbląg

-23kg

Barchanowicz Dawid -2m UKS Kosai Judo Elblag

Peplau Adam-3m UKS Olimpia Judo Elbląg

Leveleki Oliwia -5m MKS Truso Elbląg

Guzowski Franciszek-7m Truso Elbląg

Krajewski Mikołaj -3m UKS Olimpia Judo Elbląg

Szymański Antek-5m UKS Olimpia Judo Elbląg

Stejn Filip-7m UKS Olimpia Judo Elbląg

-24kg

Kulot Michalina -1m UKS Olimpia Judo Elbląg

Gaza Mikołaj -2m UKS Kosai Judo Elblag

Szymanowski Jan -3m UKS Shizoku Ostróda

Perkowski Stanisław -5m UKSJ Nippon Olsztyn

-25kg

Renans Zofia -1m UKS Shizoku Ostróda

Pituch Milan-2mUKS Tomita Elbląg

Mazurek Antoni -3m UKS Tomita Elbląg

Białowąs Bartosz -3m Akademia Młodego Sportowca EŁK

Wulczyński Jan-5m UKS Olimpia Judo Elbląg

Korzeniowski Franciszek -7m UKS Tomita Elbląg

Mrozik Bernard -9m UKS Olimpia Judo Elbląg

-27kg

Korzeb Kornelia -1m UKS Tomita Elbląg

Zieliński Bartosz-3m MKS Truso Elbląg

Wdowczyk Michł –3m UKS Kosai Judo Elblag

Dąbrowski Wiktor -5m UKS Kosai Judo Elblag

Bórecki Maurycy -7m UKS Tomita Elbląg

Grala Julia -5m UKS Olimpia Judo Elbląg

Szwed Ewa-7m UKS Olimpia Judo Elbląg

-29kg

Wójcicki Adam -2m Olimpia Judo Elbląg

Kamiński Leon-3m Olimpia Judo Elbląg

Brodzik Szymon-3m Olimpia Judo Elbląg

Kawka Tymoteusz -5m Gwardia Olsztyn

-31kg

Korzeniewski Kacper 2m Olimpia Judo Elbląg

Bona Alan -3m UKS Tomita Elbląg

-33 kg

Ciszewska Zosia -1m Olimpia Judo Elbląg

Gajcewski Wojciech-2m Olimpia Judo Elbląg

Kędzierski Adam -3m Olimpia Judo Elbląg

-35kg

Przybysz Szymon -1m Olimpia Judo Elbląg

Raczyńska Inez -2m UKS Kosai Judo Elblag

Adamska Natalia -3m Olimpia Judo Elbląg

+36kg

Jurguć Marcel- 1m UKS Kosai Judo Elblag

Trocki Szymon -2m Olimpia Judo Elbląg

Klonowski Wojciech -3m UKS Kosai Judo Elblag

Rocznik 2012-13 chłopcy

-24kg

Kadaj Robert -2m Gwardia Olsztyn

Prajsnar Stanisław -2m UKS Tomita Elbląg

Stasiak Kacper -5m Olimpia Judo Elbląg

Perkowski Aleksander -5m UKSJ Nippon Olsztyn

-26kg

Anaszko Sebastian -1m UKS Tomita Elbląg

Glaubert Filip -2m Olimpia Judo Elbląg

Rogowicz Wojciech -3m UKS Senshi Olsztyn

Batko Jan -3m Olimpia Judo Elbląg

Najmowicz Jacek -5m Gwardia Olsztyn

Kapłon Ksawery -5m Olimpia Judo Elbląg

-27kg

Rybakiewicz Tomasz -1m KJ Shamo Ełk

Gudebski Ksawery -2m Zatoka Braniewo

Kochanowski Mikołaj -5m MKS Truso Elbląg

Gryczko Jan -5m UKS Senshi Olsztyn

-29kg

Golec Maciej -1m UKS Kosai Judo Elblag

Karwowski Oskar -2m KJ Shamo EŁK

kIcmanik Dominik -3m Zatoka Braniewo

Wilk Franciszek -3m Olimpia Judo Elbląg

Górzny Maksymilian-5m Gwardia Olsztyn

Fiłonowicz Natan -5m Olimpia Judo Elbląg

Paruszewski Jakub -7m Olimpia Judo Elbląg

Raszczyk Wojciech -7m Olimpia Judo Elbląg

-30kg

Piech Bartek -1m Zatoka Braniewo

Malewicz Paweł -2m UKS Kosai Judo Elblag

Nowacki Natan -3m Olimpia Judo Elbląg

Tałaj Jan -3m Olimpia Judo Elbląg

Ogórek Andrzej -5m UKS Kosai Judo Elbląg

Jakimowski Filip -5m Olimpia Judo Elbląg

Rutkowski Kacper -7m UKS Shizoku Ostróda

Bartyska Karol-9m Olimpia Judo Elbląg

31kg

Belina Konrad -1m UKSJ Nippon Olsztyn

Domżalski Igor -3m UKS Tomita Elbląg

Milewski Wojciech -4m Olimpia Judo Elbląg

Klucznik Maciej -5m Olimpia Judo Elbląg

33kg

Gorobec Igor -1m Gwardia Olsztyn

Kowalski Bruno -3m UKS Kosai Judo Elbląg

Staniorski Wojciech -4m UKS Kosai Judo Elbląg

Kurtowski Igor -5m Olimpia Judo Elbląg

-36kg

Szmit Wiktor -2m Gwardia Olsztyn

Lewna Nikodem -3m UKS Kosai Judo Elbląg

Sawościan Olek-4m Olimpia Judo Elbląg

Zembrzuski Jan -5m UKS Senshi Olsztyn

40kg

Łuniewicz Szymon-2m Olimpia Judo Elbląg

Budziński Gabriel -3m UKS Kosai Judo Elbląg

Łuniewicz Tymon -3m Olimpia Judo Elbląg

Trubacz Jakub -5m KJ Shamo Ełk

Iwaniak Marcin -5m Olimpia Judo Elbląg

44kg

Linkowski Jan -3m Gwardia Olsztyn

Pakosz Tomasz-5m Olimpia Judo Elbląg

Kędzierski Jan -5m Olimpia Judo Elbląg

Kotwica Alan-7m Olimpia Judo Elbląg

-48kg

Gaza Borys -2m UKS Kosai Judo Elbląg

Suchocki Leon -3m Zatoka Braniewo

Kwiatkowski Maciej -3m Olimpia Judo Elbląg

Renas Rafał 5m UKS Shizoku Ostróda

Jaszczak Michał -5m UKS Kosai Judo Elbląg

+48kg

Korzeb Gabriel -1m UKS Tomita Elbląg

Osojca Kamil -2m Kosai Judo Elbląg

Polański Stanisław -3m UKS Senshi Olsztyn

Rocznik 2012-13 dziewczyny

-26kg

Piecychno Zuzanna -1m UKS Shizoku Ostróda

Chmielewska Zuzanna -2m UKS Tomita Elbląg

Łuniewicz Martyna 3m Olimpia Judo Elbląg

Kogut Hanna -3m Olimpia Judo Elbląg

Zwolińska Julia -5m UKS Tomita Elbląg

-30kg

Przybyszewska Maja-1m Akademia Młodego Sportowca Ełk

Wolska Dorota -2m MKS Truso Elbląg

Czajkowska Maja- 3m KJ Shamo Ełk

Stackiewicz Lena -3m Olimpia Judo Elbląg

Orłowska Pola -4m Olimpia Judo Elbląg

-34kg

Demianiuk Alicja 1m Olimpia Judo Elbląg

Misiewicz Maja -2m UKS Tomita Elbląg

Samocik Zofia -4m Akademia Młodego Sportowca Ełk

-38.kg

Tkacz Maja 2-m Olimpia Judo Elbląg

Filipczak Martyna -3m Olimpia Judo Elbląg

Jastrzębska Julia-4m Olimpia Judo Elbląg

+38kg

Wysocka Wiktoria -1m MKS Truso Elbląg

Udalska Agnieszka -3m Olimpia Judo Elbląg

Pawlak Maja -4m Olimpia Judo Elbląg

Rocznik 2010-11 chłopcy

– 30kg

Samulewski Szymon -2m UKS Kosai Judo Elbląg

Zapałowki Jarosław -3m UKS Shizoku Ostróda

Kulpa Kacper -3m UKS Kosai Judo Elbląg

Sikora Julian -5m Olimpia Judo Elbląg

– 32kg

Tałaj Wojciech 3m Olimpia Judo Elbląg

Rutkowski Bartosz -5m UKS Shizoku Ostróda

Witek Jan -5m Gwardia Olsztyn

Biedrzycki Remigiusz -7m Olimpia Judo Elbląg

-37kg

Gniadek Sebastian -1m Zatoka Braniewo

Sobotka Oskar -2m UKS Kosai Judo Elbląg

Sałamacha Jeremi -3m UKS Kosai Judo Elbląg

Skotnicki Michał -3m Gwardia Olsztyn

Filarski Szymon-4m UKS Kosai Judo Elbląg

-39kg

Bródka Jakub -1m MKS Truso Elbląg

Stepaniuk Wiktor -2m UKS Kosai Judo Elbląg

Chmielewski Oskar -3m UKS Tomita Elbląg

Bródka Kacper -3m MKS Truso Elbląg

Łajtar Wojciech -5m UKS Tomita Elbląg

Krajewski Szymon -5m Olimpia Judo Elbląg

-42kg

Świąder Filip -2m UKS Tomita Elbląg

Pituch Mateusz -3m UKS Tomita Elbląg

Lisowski Krystian -5m UKSJ Nippon Olsztyn

-48kg

Stodolnik Szymon -1m Zatoka Braniewo

Stelmach Tymoteusz -2m Gwardia Olsztyn

Wdowczyk Artur -3m UKS Kosai Judo Elbląg

Chybicki Ireneusz -5m Olimpia Judo Elbląg

-56kg

Karwowski Oliwier -1m KJ Shamo Ełk

Machmovdi Muslem -3m Gwardia Olsztyn

Gozdek Kacper -5m Olimpia Judo Elbląg

-60kg

Andruszkiewicz Andrzej -2m Olimpia Judo Elbląg

Filipczak Filip -3m Olimpia Judo Elbląg

Olechnowicz Andrzej -3m Olimpia Judo Elbląg

+60kg

Długokęcki Jakub -1m UKS Kosai Judo Elbląg

Cygański Szymon-2m UKS Kosai Judo Elbląg

Rocznik 2010-11 dziewczyny

-29kg

Brodzik Oliwia -2m Olimpia Judo Elbląg

Wysocka Amelia -3m UKS Senshi Olsztyn

Batko Maria-4m Olimpia Judo Elbląg

-33kg

Wojtas Nadia -1m MKS Truso Elbląg

Uchlik Izabela -3m Gwardia Olsztyn

Krasnowska Maja -5m Gwardia Olsztyn

-38kg

Mazurek Barbara -2m MKS Truso Elbląg

Wysocka Jagoda -3m MKS Truso Elbląg

Bicka Kinga-3m Olimpia Judo Elbląg

-43kg

Cydzik Natasza -1m UKS Senshi Olsztyn

Pudlik Maja -2m Olimpia Judo Elbląg

Nadziejko Magda -3m Olimpia Judo Elbląg

Zarzecka Wiktoria -3m KJ Shamo Ełk

Glaubert Nina -5m Olimpia Judo Elbląg

-47kg

Adamczak Justyna -1m MKS Truso Elbląg

Szwed Maja -2m Olimpia Judo Elbląg

Nowakowska Magdalena -3m Gwardia Olsztyn

Baran Klaudia -4m Gwardia Olsztyn

+47kg

Ciszewska Anna -1m Olimpia Judo Elbląg

Trocka Aleksandra -2m Olimpia Judo Elbląg

Białowąs Dominika -3m Akademia Młodego Sportowca Ełk

Rocznik 2008-09 chłopcy

-35kg

Wysocki Piotr -1m UKS Senshi Olsztyn

-42kg

Łutaj Igor -1m Zatoka Braniewo

Bednarczuk Kacper-2m UKS Tomita Elbląg

Madziewicz Raul-4m UKS Shizoku Ostróda

-46kg

Wielowiejski Leon -3m Gwardia Olsztyn

Demski Daniel -5m Olimpia Judo Elbląg

-50kg

Cydzik Jan -2m UKS Senshi Olsztyn

Kacprzak Krystian-3m UKS Kosai Judo Elbląg

Soliwoda Hubert -5m UKS Tomita Elbląg

Sowa Nikodem -5m UKS Kosai Judo Elbląg

Krause Mateusz -7m UKS Kosai Judo Elbląg

-54kg

Belka Fabian -1m UKS Kosai Judo Elbląg

Wojciech Filip -3m Olimpia Judo Elbląg

Kuraś Aleksander -4m Olimpia Judo Elbląg

-60kg

Galiński Mikołaj -1m MKS Truso Elbląg

Zieliński Szymon -3m MKS Truso Elbląg

Sabat Mateusz -7m Zatoka Braniewo

-67kg

Poręba Filip -2m MKS Truso Elbląg

Kasprowicz Krystian 3m UKS Kosai Judo Elbląg

+67kg

Ampulski Szymon -1m UKS Shizoku Ostróda

Kurbat Rafał -2m UKS Tomita Elbląg

Barański Oskar-4m Olimpia Judo Elbląg

Połomka Dawid -5m Olimpia Judo Elbląg

Rocznik 2008-09 dziewczyny

-39kg

Sielska Zuzanna -1m UKS Tomita Elbląg

Szulc Julia -2m UKS Kosai Judo Elbląg

-49kg

Osińska Pola -1m Gwardia Olsztyn

Winnicka Hanna -2m Gwardia Olsztyn

Danelczyk Lena -3m KJ Shamo Ełk

+49

Laks Klaudia -3m Olimpia Judo Elbląg

Chybicka Weronika-4m Olimpia Judo Elbląg

!!!

Chcesz wesprzeć portal WAMA-SPORT?

Jeśli chcesz pomóc nam w prowadzeniu portalu, zachęcamy do wsparcia nas na Patronite! Już 3zł miesięcznie jest dla nas znaczącą kwotą!

To zajmie tylko chwilę! Transakcji możesz dokonać przez przelew bankowy, BLIK lub PayPal!

Elbląg Ełk Judo Olsztyn Ostróda sport młodzieżowy

Komentarze

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Wspierają nas

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

0
Chcielibyśmy poznać Twoją opinię! Skomentuj artykuł!x