XII MP w Sport Jiu-jutsu Szczytno 2015 – Gospodarze na macie nie byli gościnni

W sobotę (18 kwietnia) w Szczytnie, odbyły się XII Mistrzostwa Polski w Sport Jiu-jutsu oraz XIX Ogólnopolski Turniej Jiu-jutsu dzieci i młodzieży. W imprezie wystąpiło około 150 zawodników i zawodniczek z 15 polskich ośrodków Jiu-jutsu.Mistrzostwa Polski odbywały się w trzech konkurencjach grappling w judogach (mocowanie parterowe), sportowe Jiu-jitsu (walka z uderzeniami) i realna samoobrona.

W mistrzostwach dominowali zawodnicy ze Szczytna , swoje trzy grosze wtrącili reprezentanci Węgorzewa, Mikołajek i Giżycka. W każdym razie większość medali pozostała na Warmii i Mazurach.

Wyniki z XII Mistrzostw Polski w Sport Jiu-jutsu

Walka sportowa:

Kobiety waga -56 kg

1.Patrycja Błanek – Chojnice

2.Dagmara Kozłowska – Szczytno

3.Marta Kudasik – Szczytno

Kobiety waga +56

1.Karolina Dzięgielewski – Szczytno

2.Aleksandra Czubaj – Szczytno

3.Joanna Skrent – Gdańsk

Mężczyźni waga -65 kg

1.Marcin Welk – Szczytno

2.Mateusz Klęsk – Przemyśl

3.Patryk Kościński – Giżycko

Mężczyźni waga -70 kg

1.Kamil Wójcik – Szczytno

2.Arkadiusz Daszkiewicz – Giżycko

3.Marcin Nadolski – Przemyśl

Mężczyźni waga -77 kg

1.Maciej Sikoński- Szczytno

2.Marcin Ławrynowicz – Szczytno

3.Karol Baranowski – Szczytno

Mężczyźni waga -85 kg

1.Tomasz Dańko – Przemyśl

2.Michał Lisicki – Szczytno

3.Marcin Biegański – Szczytno

Mężczyźni waga -100 kg

1.Wojciech Stępniak – Szczytno

2.Kamil Zadarkiewicz – Giżycko

3.Konrad Rybicki – Szczytno

Grappling

Kobiet waga – 56 kg

1.Marta Kudasik – Szczytno

2.Dagmara Kozłowska – Szczytno

3.Patrycka Błanek – Chojnice

Kobiet waga + 56 kg

1.Karolina Dzięgielewska – Szczytno

2.Joanna Skrent – Gdańsk

3.Aleksandra Czubaj – Szczytno

Mężczyźni waga -70 kg

1.Marcin Welk – Szczytno

2.Jan Szwedowicz – Węgorzewo

3.Marcin Nadolski – Przemyśl

Mężczyźni waga -77 kg

1.Dominik Murawski – Szczytno

2.Marcin Ławrynowicz – Szczytno

3.Maciej Sikoński – Szczytno

Mężczyźni waga -85 kg

1.   Filip Bazela – Szczytno

2.   Michał Biegański – Szczytno

3.Michał Lisicki – Szczytno

Mężczyźni waga -100 kg

1.Konrad Rybicki – Szczytno

2.Wojciech Stępniak – Szczytno

3. Adrian Helducki – Węgorzewo

{AdmirorGallery}katana111{/AdmirorGallery}

Wyniki Ogólnopolskiego Turnieju Sportowego Jiu-jutsu

Walka sportowa:

Dzieci 6 latki

1.Oliwier Tomaszewski – Chojnice

2.Antek Witkowski – Szczytno

3.Kostek Witkowski – Szczytno

Dzieci 7 lat waga ciężka

1.Patryk Ficoń – Jaworzno

2.Wiktor Proksa – Jaworzno

3.Antek Skowroński – Szczytno

Dzieci 7 lat waga lekka

1.Kołakowski Beniamin – Mikołajki

2.Stanisław Łukaszewski – Szczytno

3.Natanie Roczeń – Szczytno

Dzieci 8 lat waga lekka

1.Gaspar Święciński – Szczytno

2.Dawid Pupek – Mikołajki

3.Tymoteusz Stachula – Szczytno

Dzieci 9-10 lat

1.Igor Kubacki – Mikołajki

2.Marcel Hulbój – Jaworzno

3.Olaf Ostaszewski – Szczytno

Chłopcy 10-11 lat

1.Kamil Zapadka – Szczytno

2.Akif Hamzayev – Przemyśl

3.Łukaszewski Mateusz – Mikołajki

Dziewczynki 11-12 lat

1.Wiktoria Ziober – Jaworzno

2.Zuzanna Kania – Szczytno

3.Oliwia Kowalska – Mikołajki

Chłopcy 13-15 lat

1.Kacper Westholz – Jaworzno

2.Eryk Szwedowicz – Węgorzewo

3.Wiktor Nasierowski – Szczytno

Dziewczynki 14- 15 lat

1.Emila Rawa – Mikołajki

2.Kaja Rosińska – Mikołajki

3.Julia Pazdalska – Chojnice

Juniorzy 16-18 lat

1.Jan Szwedowicz – Węgorzewo

2.Marcin Szydełko – Przemyśl

3.Damian Baran – Jaworzno

Grappling

Dzieci 6 latki

1.Kostek Witkowski – Szczytno

2.Antek Witkowski – Szczytno

3.Olek Kołodziejski – Szczytno

Dzieci 7 latki waga lekka

1.Oliwier Szczęsny – Mińsk Mazowiecki

2.Oliwier Tomaszewski – Chojnice

3.Stanisław Łukaszewski – Szczytno

Dzieci 7 latki – waga ciężka

1.Patryk Ficoń – Jaworzno

2.Piotr Szewczak – Szczytno

3.Antek Skowroński – Szczytno

Dzieci 8 latki waga lekka

1.Tymoteusz Stachula – Szczytno

2.Krystian Woliński – Mińsk Mazowiecki

3.Bartosz Witkowski – Szczytno

Dzieci 8 latki waga ciężka

1.Gaspar Święciński – Szczytno

2.Kamil Napiórkowski – Szczytno

3.Alex Sitek – Mińsk Mazowiecki

Chłopcy – dziewczynki 10-11 lat open

1.Marcel Hulbój – Jaworzno

2.Wiktoria Klepacka – Mińsk Mazowiecki

3.Olaf Ostaszewski – Szczytno

Chłopcy 11-13 lat

1.Wiktor Nasierowski – Szczytno

2.Kamil Zapadka – Szczytno

3.Mikołaj Czarnowski – Chojnice

Dziewczynki 11-13 lat

1.Zuzanna Kania- Szczytno

2.Wiktoria Ziobem – Jaworzno

3.Martyna Bodecka – Mińsk Mazowiecki

Chłopcy 14 -15 lat

1. Filip Szurdak – Przemyśl

2. Eryk Szwedowicz – Węgorzewo

3.Norbert Przytuła – Przemyśl

Źródło. www.e-szczytno.eu

!!!

Chcesz wesprzeć portal WAMA-SPORT?

Jeśli chcesz pomóc nam w prowadzeniu portalu, zachęcamy do wsparcia nas na Patronite! Już 3zł miesięcznie jest dla nas znaczącą kwotą!

To zajmie tylko chwilę! Transakcji możesz dokonać przez przelew bankowy, BLIK lub PayPal!

giżycko Judo Minołajki Szczytno Węgorzewo

Komentarze

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Wspierają nas

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

0
Chcielibyśmy poznać Twoją opinię! Skomentuj artykuł!x
()
x