XVIII- Ostródzki Turniej Judo 2014 – Zadatki na wojowników znakomite…

W hali OCSiR odbył się 18- ty Ostródzki Turniej młodzików/czek i dzieci w judo. W imprezie wystartowało 97 zawodników z 8 klubów: „Eljot” Płock, „Zatoka” Braniewo „Horyzont „ Elbląg, „Arachion” Olsztyn, „Gwardia” Olsztyn, Nippon” Olsztyn, „Katana” Szczytno i UKS „Shizoku” Ostróda. Jak zwykle emocji nie zabrakło, dzieci wykazału dużą ambicję, maja zadatki na walecznych sportowców.

Najmłodsi – rocznik 2006 i młodsi walczyli w Ne – Waza (parterze). Wszyscy zawodnicy otrzymali pamiątkowe medale i dyplomy oraz nagrody rzeczowe i słodycze dzięki sponsorom, którymi byli: Urząd Miasta Ostróda, hurtownia „Cayman”, sklepy „Fashion” w Galerii i „Elen 2”, „M-c Donalds”, „Wesern-Chicken”, „Auqa- park”, „Tom-Gold”. Ogromne podziękowania należą się również rodzicom zawodników z Ornowa za słodycze oraz Ostródzkiej Grupie Ratowniczej PCK za zabezpieczenie medyczne zawodów.

Miłym akcentem dla reprezentantów Nipponu Olsztyn było wręczenie specjalnych nagród najmłodszym uczestnikom turnieju, a byli nimi: Zuzia Jacewicz wśród dziewcząt i Ksawery Soboczyński wśród chłopców, otrzymali oni od organizatora turnieju talony na dziecięce zestawy w McDonald, natomiast obchodzący w tym dniu urodziny: Natalka Hul i Andrzej Tyszko otrzymali w prezencie od organizatora talony na tortillę do jednej z restauracji w Ostródzie.

Walki w Ne-Waza

17 kg

1. Soboczyński Kuba –NIPPON OL.

2. Jacewicz Zuzanna–- NIPPON OL.

3.Soboczyński Ksawery – NIPPON OL

19 kg

1. Miszczyszyn Miłosz – NIPPON

2.Igor Żebrowski –„KATANA” SZCZYTNO

3. SUDWOJ LENA – 2008 – 16,5kg – SHIZOKU

20 kg

1. Samokar Vanessa – „Zatoka” Braniewo

2.KLIMIUK EDYT – SHIZOKU

3. POLANOWSKI PAWEŁ – 2008 – 20,5KG – SHIZOKU

22 kg

1. WŁODARSKA HANIA – SHIZOKU

2. KANIA WOJCIECH – SHIZOKU

3. SYPNIEWSKI MACIEJ – SHIZOKU

22 kg DZIEWCZĘTA

1. Jędruszczak Ola – NIPPON OL

2. Dryka Maciej „Zatoka”

24 kg – DZ.

1. JACKIEWICZ EMILKA– SHIZOKU

2. GOŹDZICKA GABRYJELA – SHIZOKU

3. PETAŚ KAROLINA – SHIZOKU

24 kg – CHŁ.

1. AMPULSKI SZYMON – SHIZOKU

2. OLEJARCZYK LENA – SHIZOKU

3. JABŁONKA MIKOŁAJ – „Horyzont” ELB

2007 /2006

21 kg CHŁ.

1. ROCHMIŃSKI MICHAŁ – SHIZOKU

2.Kadaj Szymon   – 2006 – 20 kg – Arachion

3. DANIELEWICZ ANTEK – „Horyzont” ELB

23 kg CHŁ.

1. ZAJĄC ALAN – SHIZOKU

2.Sadowski Bartek – -ELJOT PŁOCK

3. BŁAŻEWICZ DOMINIK – 2006 – 22,9KG „Horyzont” Elbląg

25 kg

1. KLIMIUK ELIZA – SHIZOKU

2.BOŻEJEWICZ MATEUSZ – „Horyzont” Elbląg

3. KALINOWSKI DANIEL – SHIZOKU

27 kg /CHŁ.

1. Witkowski Bartosz rocznik – „Katana” SZCZ

2.Bugowski Szymon –   Arachion

3.Łukaszewski Stanisław – – „Katana” SZCZ

27 kg /DZ.

1. PIOTROWICZ WIKTORIA – SHIZOKU

2. Samoka Wiktoria – Braniewo

3. SZAFRAN DOMINIKA – „Horyzont” Elbląg

29 kg/ CHŁ.

1. Maliszewski Hubert – 2006r – 29kg – Braniewo

2. Rykowska Zosia – KATANA

3.SADOWSKI ADAŚ – SHIZOKU

30 kg /CHŁ.

1. Kisielewski Wiktor – 2006 – 30 kg – Arachion

2.Tymoteusz Stachula – KATANA SZCZ

3. Patryk Napiórkowski KATANA SZCZ

33 kg /CHŁ.

1. Srebrzyński Gaspar – katana SZCZ

2. Święciński Damian – katanaSZCZ

3. BONDARCZUK ADRIAN – SHIZOKU

32 kg /DZ.

1. Maja Rykowska – Katana SZCZ

2. BUCZKO LENA – SHIZOKU

36 kg /CHŁ.

1. BONDARCZUK PATRYK – SHIZOKU

2. Tyszko Andrzej-2007- 35,7 kg NIPPON OL

3.WOJTALEWICZ MATEUSZ – „Horyzont” Elbląg

38 kg /CH

1. Szewczak Piotr – katana SZCZ

2. HERKT KACPER – SHIZOKU

3. Antoni Skowroński – Katana SZCZYTNO

{AdmirorGallery}narew20{/AdmirorGallery}

Stójka

Chłopcy i dziewczęta razem roczniki 2004 – 2005

-27 kg

1.Uchlik Filip – Arachion

2. Krajewska Wiktoria – ELJOT PŁOCK

3. FIRAN KINGA – Shizoku

-30 kg

1. Kolos Jakub – GW.OL

2. Krajewski Dawid – GW.OL

3.Szulich Adam – GW.OL

-33 kg

1.Winiarski Dawid – Zatoka

2.Czyżewska Gabriela – GW.OL

3.Hul Natalia – NIPPON

-36 kg

1.Matczyński Grzegorz – 2005 – 35 kg -GW.OL

2.Lecewicz Dominika     2004 – 37 kg – Arachion

3 Gorczyca Kamil 2004 – 34,5 kg – ELJOT PŁOCK

-39kg

1. Spychała Dawid – 38 kg – 2004 – Arachion

2. Surowiec Kamila – Zatoka

3. Szumert Paweł – Zatoka

-42kg

1. Denis Michał – Zatoka

2 WĘŻYK KACPER – „Horyzont“ Elbląg

2 Sztylc Piotr – Zatoka

52kg

1. Ossowski Wiktor – ELJOT PŁOCK

2. Rydwański Adam – Nippon

3. Salwin Mateusz – Arachion

+ 52kg

1.Winiarski Hubert – Zatoka

2.Stelmaszczyk Marcel – Nippon

CHŁOPCY 2002-2003

-42 kg

1. DĘBOWSKI MACIEJ – SHIZOKU

2.KASPEREK JAKUB – SHIZOKU

-50 kg

1. Szulich Artur – 2002 – 50 kg – GW.OL.

2.Kinicki Radosław -2002 – 50KG – NIPPON

MŁODZICY/czki

1. Hul Michał – 2001 -60 –NIPPON

2.KAWCZYŃSKI MIKOŁAJ – 2001 – 59,0 KG -SHIZOKU

-52 kg

1. KAPINOS MAŁGORZATA – SHIZOKU

2.WŁODARCZYK WERONIKA – SHIZOKU

3.TYMKOWSKA MARLENA – SHIZOKU

-63 kg

1. Hanowska Anna – NIPPON

2.Rzepnicka Oliwia -NIPPON

+63 kg

1. PAKOCA MILENA – SHIZOKU

2.SZCZEPAŃSKA – SHIZOKU

3.Białoskurska Ola – NIPPON

!!!

Chcesz wesprzeć portal WAMA-SPORT?

Jeśli chcesz pomóc nam w prowadzeniu portalu, zachęcamy do wsparcia nas na Patronite! Już 3zł miesięcznie jest dla nas znaczącą kwotą!

To zajmie tylko chwilę! Transakcji możesz dokonać przez przelew bankowy, BLIK lub PayPal!

Braniewo Elbląg Judo Olsztyn Ostróda Szczytno

Komentarze

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Wspierają nas

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

0
Chcielibyśmy poznać Twoją opinię! Skomentuj artykuł!x
()
x