Denis Ambroziak na obozie w Portugalii – Ciężka praca przed dużymi wyzwaniami

Kadra kajakarzy-sprinterów kończy powoli zgrupowanie w Portugalii w miejscowości Montemor–o- Velho, gdzie w połowie czerwca odbędą się Mistrzostwa Europy. Zawodnicy korzystają z pogody, trenują bardzo ciężko, a wśród nich kajakarz KSC Olsztyn Denis Ambroziak, który ma szanse wystąpić w najważniejszych tegorocznych imprezach międzynarodowych. Na grupowym zdjęciu Denis – drugi z lewej obok trenera kadry Mariusza Słowińskiego.

 

Mamy nadzieje, że praca przyniesie efekty podczas pierwszego kwietniowego sprawdzianu, który wyłoni reprezentacje Polski na prestiżowe regaty pierwszej części sezonu. Oprócz olsztynianina na obozie tym przebywają: Piotr Siemionowski (Zawisz Bydgoszcz), Dawid Putto (UKS Kopernik Bydgoszcz), Sebastian Szypuła (Zawisza Bydgoszcz), Grzegorz Bierzało (KKW 1929 Kraków) i Piotr Mazur (Zawisza Bydgoszcz)

{AdmirorGallery}portu19{/AdmirorGallery}

Na zgrupowaniach kadry w okresie przygotowawczym byli lub przebywają jeszcze też inni kajakarze województwa warmińsko-mazurskiego m. in. juniorka – Anna Puławska z Bazy Mrągowo (też w Portugalii), seniorka – Martyna Lisiecka (Baza Mrągowo (Włochy) oraz Mateusz Kamiński (OKSW Olsztyn) na obozie krajowym w Mikoszynie. Czekamy z niecierpliwością na początek sezonu. Na razie mamy jednak zimę…

!!!

Chcesz wesprzeć portal WAMA-SPORT?

Jeśli chcesz pomóc nam w prowadzeniu portalu, zachęcamy do wsparcia nas na Patronite! Już 3zł miesięcznie jest dla nas znaczącą kwotą!

To zajmie tylko chwilę! Transakcji możesz dokonać przez przelew bankowy, BLIK lub PayPal!

Komentarze

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Wspierają nas

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

0
Chcielibyśmy poznać Twoją opinię! Skomentuj artykuł!x
()
x