Długodystansowe MP Augustów 2012 – Martyna Lisiecka złota i srebrna

W Augustowie zakończyły się Długodystansowe Mistrzostwa Polski w kajakarstwie. Startowały wszystkie kategorie wiekowe. Impreza jak zwykle mocno i licznie obsadzona, przybyli tez reprezentanci klubów z Warmii i Mazur, którzy . Nasz dorobek to sześć medali , z których dwa zobyła Martyna Lisiecka z Bazy Mrągowo złoty w k-1 10 km i srebrny w k-2 10 km z Dominiką Włodarczyk Drugie miejsca zajęli też: Mateusz Kamiński (OKSW Olsztyn) w c-1 10 km seniorów i w grupie juniorek młodszych w k-2 10 km: Małgorzata Puławska i Zuzanna Matysiak z Bazy Mrągowo oraz niezmordowany Wojciech Florczak (Ostródzki KK) w wetaranach k-1 3 km. Brąz wywalczyły w k-2 10 km seniorek: Magdalena Burakowska/Ewa Mieczkowska (KSC Olsztyn)

Prezes Warmińsko-Mazurskiego związku kajakowego Andrzej Kozicz stwierdził, że nasi reprezentanci mieli dużego pecha, uczestniczyli w kolizjach, łódki sa uszkodzone, nie wszyscy mogli walczyc o czolowe pozycje.

Medale

Juniorki

k-1 10 km

1 Martyna Lisiecka (Baza Mrągowo)

k-2 10 km

2 Martyna Lisiecka/Dominika Włodarczyk (Baza Mrągowo)

Juniorki młodsze

k-2 10 km

2 Małgorzata Puławska/Zuzanna Matysiak (Baza Mrągowo)

Seniorki

k-2 10 km

3 Małgorzata Burakowska/Ewa Mieczkowska (KSC Olsztyn)

 

c-1 10 km

2 Mateusz Kamiński (OKSW Olsztyn)

Weterani

k-1 3 km (powyżej 46 lat)

2 Wojciech Florczak (Ostródzki Klub Kajakowy)

Wyniki

K-1 10 km seniorek

1 DZIENISZEWSKA EDYTA 86 Sparta Augustów 00:51:18

2 WŁOSIK ANNA 90 KKW-29 Kraków 00:00:10

3 WIEWIÓRA PAULINA 89 AZS AWF Gorzów Wlk 00:00:19

……………………………………………

6 KOZAKIEWICZ DOROTA 92 UKS Koszałek Węgorzewo 00:02:53

8 BURAKOWSKA MAGDALENA 92 KSC Olsztyn 00:03:11

 

k-2 10 km juniorek

1 RYDZEWSKA ALICJA 94 /PIELIN KAROLINA 94 Posnania Poznań 00:48:53

2 WŁODARCZYK DOMINIKA 95/LISIECKA MARTYNA 94 Baza Mrągowo 00:00:14

3 CABAJ MARTYNA 95/PERTEK IZABELLA 95 Astoria Bydgoszcz 00:00:50

 

k-1 2 km chłopców

1 ŚWIERC ROBERT 00 OTK Opole 00:10:26

2 KANIEWSKI KAROL 01 Błyskawica Rokietnica 00:00:32

3 SOŚNICKI JOACHIM 02 UKS Jedynka Sieradz 00:00:41

…………………………………………………..

20 WOJCIECHOWSKI JAKUB 01 UKS Koszałek Węgorzewo 00:02:32

23 MALICKI ALBERT 01 UKS Koszałek Węgorz. 00:03:19

 

k-2 5 km młodzików

1 WYRWAS KAMIL 98 UKS Zalew Jerzykowi/TRACZ WOJCIECH 99 00:23:24

2 MROZEK REMIGIUSZ 98 /PLAZA DANIEL 98 UKS Olimpijcz.NwChec 00:00:01

3 POTOCZNY ŁUKASZ 99/ TURSKI BŁAŻEJ 98 Admira Gorzów Wlkp. 00:00:24

……………………………………………..

12 SZRAM MICHAŁ 99 /DYK KORNEL 99 UKS Koszałek Węgorz. 00:06:20

 

k-2 10 km juniorek młodszych

1 PILARZ EWELINA 97 /ISKRZYCKA JUSTYNA 97 Górnik Czechowice-Dz 00:48:49

2 PUŁAWSKA MAŁGORZATA 96 /MATYSIAK ZUZANNA 97 Baza Mrągowo 00:00:15

3 TRACZ ALICJA 96 /KUTRZUBA KAROLINA 97 Posnania Poznań 00:01:10

 

c-1 10 km juniorów

1 GLUZA PATRYK 95 AZS AWF Poznań 00:50:02 +

2 DROJETZKI LAWRENCE 95 AZS AWF Gorzów Wlk 00:02:53

3 HERTEL PIOTR 94 Orzeł Wałcz 00:03:06

………………………………………………….

6 KOZAKIEWICZ MATEUSZ 95 UKS Koszałek Węgorzewo 00:04:25

 

k-1 10 km seniorów

1 KRAJEWSKI ARKADIUSZ 87 Admira Gorzów Wlkp. 00:45:12

2 SKOWROŃSKI JACEK 89 Admira Gorzów Wlkp. 00:00:08

3 MAROŃ RAFAŁ 88 Zawisza Bydgoszcz 00:00:34

…………………………………………

8 STANKIEWICZ MACIEJ 92 KSC Olsztyn 00:01:57

9 ROĆKO ADAM 87 KSC Olsztyn 00:01:58

19 GUDYKA DAMIAN 93 Sokół Ostróda 00:03:57

23 PERIŻOK JAKUB 93 Sokół Ostróda 00:05:16

 

k-1 5 km młodzików

TOMYŚLAK KAMIL 98 AZS AWF Poznań 00:24:51

2 WECKWERT FILIP 99 Hubertus Biały Bór 00:00:02

3 HAJDAMOWICZ KSAWERY 98 UKS Motława Gdańsk 00:00:09

……………………………………………………

8 STAŃCZAK MICHAŁ 98 KSC Olsztyn 00:01:18

16 KRUSZEWSKI MARCEL 99 Baza Mrągowo 00:03:08

23 ORLIKOWSKI PAWEŁ 99 Sokół Ostróda 00:05:56

 

k-2 5 km młodziczek

1 SŁOŃSKA KAMILA 98 /SKOBALSKA OLIWIA 98 KKS Nowa Sól 00:24:59

2 CADER ALEKSANDRA 98 /RYSZKA KAMILA 98 UKS-4 Katowice 00:00:01

3 WITCZAK KATARZYNA 98 /WIŚNIEWSKA MAŁGORZA Warta Poznań 00:00:10

………………………………………………………..

5 DOBRZYNIECKA DARIA 99 /JANKOWSKA KINGA Baza Mrągowo 00:00:16

 

c-2 10 km seniorów

1 GŁAZUNOW WIKTOR 93 /PAWLAK DAWID 93 Orzeł Wałcz 00:47:17

2 CHUDY WOJCIECH 90 /DROJETZKI JOSHUA 93 AZS AWF Gorzów Wlk 00:00:34

3 SŁAWIŃSKI JAKUB 88 /ŻOŁNA MARCIN 92 AZS AWF Gorzów Wlk 00:00:55

……………………………………………………

4 GRABIŃSKI JAKUB 93 /PIÓRKO MACIEJ 93 UKS Koszałek Węgorzewo 00:02:01

 

k-1 10 km juniorów

1 KLICZKOWSKI DORIAN 94 Orzeł Wałcz 00:48:01

2 GOLA TOBIASZ 95 Górnik Czechowice-Dz 00:00:08

3 MIERNIK SEBASTIAN 95 MOSM Tychy 00:00:28

……………………………………….

10 CHROSTOWSKI MICHAŁ 94 Baza Mrągowo 00:02:20

17 WOJTCZAK MATEUSZ 94 Sokół Ostróda 00:04:14

 

c-2 10 km juniorów młodszych

1 KACZMAREK MARCIN 96 /SIWIŃSKI KAMIL 96 Posnania Poznań 00:50:15

2 WITKOWSKI ŁUKASZ 96 /WIETRAK JAKUB 97 Posnania Poznań 00:01:40

3 RYBAKOWSKI ŁUKASZ 97 /PIOCHACZ ŁUKASZ 97 Warta Poznań 00:01:52

……………………………………………….

5 CYBULSKI RAFAŁ 97 /ŻEBROWSKI PATRYK 97 UKS Koszałek Węgorzewo 00:02:47

 

k-2 10 km juniorów młodszych

1 KLIMCA KAMIL 96 /CZYŻ AMADEUSZ 96 Górnik Czechowice-Dz 00:45:10

2 ZBIROWSKI GRZEGORZ 96 /PLAZA DIONIZY 97 UKS Olimpijcz.NwChec 00:00:41

3 CYSEWSKI JAKUB 96 KORINTH CYPRIAN 96 UKS Sokolik Czernin 00:00:55

……………………………………………………….

11 POŁĄCZAK ADRIAN 97 /STAROŃ ARTUR 97 Baza Mrągowo 00:03:24

 

k-1 3 km weteranów (35-45 lat)

1 WYSOCKI ADAM 74 Sparta Augustów 00:13:40

2 LEWALSKI SŁAWOMIR 73 Astoria Bydgoszcz 00:00:14

3 SŁOTA ANDRZEJ 68 UKS Olimpijcz.NwChec 00:00:19

………………………………………………………

9 WYSZKOWSKI ADAM 68 OKSW Olsztyn 00:01:12

 

c-1 10 km seniorów

1 KAMIŃSKI JACEK 92 AZS AWF Poznań 00:49:52

2 KAMIŃSKI MATEUSZ 91 OKSW Olsztyn 00:00:21

3 GŁAZUNOW WIKTOR 93 Orzeł Wałcz 00:00:50

…………………………………………

12 GRABIŃSKI JAKUB 93 UKS Koszałek Węgorz. 00:06:14

13 PIÓRKO MACIEJ 93 UKS Koszałek Węgorz. 00:06:31

 

k-1 10 km juniorów młodszych

1 PECYNA KAROL 96 MKKS Gorzów Wlkp. 00:45:56

2 KOLASZEWSKI CEZARY 96 Zawisza Bydgoszcz 00:01:06

3 WIERUSZEWSKI WIKTOR 96 Fala Lublin 00:01:33

……………………………………

6 POPŁAWSKI DOMINIK 96 Sokół Ostróda 00:03:42

7 WRÓBLEWSKI DOMINIK 97 Sokół Ostróda 00:04:08

c-1 5 km młodzików

1 BRÓDKA JAKUB 98 Warta Poznań 00:28:30

2 SKOWRON EDGAR 98 UKS Dojlidy Białystok 00:01:53

3 BORZYMOWSKI MICHAŁ 98 Warta Poznań 00:02:57

………………………………………

5 TRACZEWSKI JAKUB 99 OKSW Olsztyn 00:04:54

 

k-2 10 km seniorek

1 WIEWIÓRA PAULINA 89 /SZEWCZYK KLAUDIA 93 AZS AWF Gorzów Wlk 00:45:51

2 TRACZ MARTA 91 /GÓRNA ALEKSANDRA 92 Zawisza Bydgoszcz 00:00:32

3 BURAKOWSKA MAGDALENA 92 /MIECZKOWSKA EWA 93 KSC Olsztyn 00:02:04

k-1 5 km młodziczek

1 KOŁODZIEJCZYK KATARZYNA 98 KTW Kalisz 00:26:41

2 KOZŁOWSKA MAJA 98 MOSW Choszczno 00:00:23

3 DROŹDZIEL NATALIA 99 Hubertus Biały Bór 00:00:52

……………………………………………….

4 ŚLEDZIK SARA 98 Baza Mrągowo 00:01:04

5 KOZAKIEWICZ KATARZYN98 UKS Koszałek Węgorz. 00:01:29

 

k-1 2 km dziewcząt

1 ŻUK LAURA 00 Admira Gorzów Wlkp. 00:11:21

2 WIECZOREK JULIA 00 Błyskawica Rokietnica 00:00:06

3 ANDRZEJEWSKA WERONI 00 KKS Nowa Sól 00:00:47

…………………………………………

4 LIPPE WIKTORIA 00 Baza Mrągowo 00:01:06

7 OSTROWSKA KLAUDIA 00 Baza Mrągowo 00:01:30

11 BIELECKA IGA 00 Baza Mrągowo 00:02:02

13 RANT GABRIELA 00 Baza Mrągowo 00:02:15

 

k-1 10 km juniorek

1 LISIECKA MARTYNA 94 Baza Mrągowo 00:53:09

2 DUBIAK ALEKSANDRA 95 Warta Poznań 00:00:11

3 KWIATKOWSKA KINGA 94 AZS AWF Poznań 00:01:39

 

k-1 10 km juniorek młodszych

1 NOGA PAULINA 96 MOSM Tychy 00:53:43

2 PASZEK PAULINA 97 Górnik Czechowice-Dz 00:01:46

3 PIOCHACZ WERONIKA 97 Warta Poznań 00:01:58

………………………………………………

12 KUCABA DARIA 97 Sokół Ostróda 00:10:03

 

k-1 3 km weteranów (powyżej 46 lat)

1 KOZŁOWSKI ROMAN 60 Cresovia Białystok 00:14:22

2 FLORCZAK WOJCIECH 60 OKK Ostróda 00:00:05

3 NOWIK JERZY 60 Admira Gorzów Wlkp. 00:00:20

 

Klasyfikacja medalowa

1 Orzeł Wałcz 4 – 2 6

2 AZS AWF Poznań 3 1 1 5

3 Warta Poznań 2 2 4 8

4 AZS AWF Gorzów Wlkp. 2 2 3 7

5 Posnania Poznań 2 2 1 5

6 Górnik Czechowice-Dz 2 2 – 4

………………………………………..

12 Baza Mrągowo 1 2 – 3

27 OKK Ostróda – 1 – 1

28 OKSW Olsztyn – 1 – 1

32 KSC Olsztyn – 1 – 1

 

 

!!!

Chcesz wesprzeć portal WAMA-SPORT?

Jeśli chcesz pomóc nam w prowadzeniu portalu, zachęcamy do wsparcia nas na Patronite! Już 3zł miesięcznie jest dla nas znaczącą kwotą!

To zajmie tylko chwilę! Transakcji możesz dokonać przez przelew bankowy, BLIK lub PayPal!

Komentarze

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Wspierają nas

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

0
Chcielibyśmy poznać Twoją opinię! Skomentuj artykuł!x
()
x