KSC Olsztyn w programie „Kawa czy herbata” – Wizytówka jak się patrzy…

We wtorek poranny program telewizyjnej jedynki „Kawa czy herbata” gościł w stolicy Warmii i Mazur, a wśród wielu uczestników znaleźli się kajakarze Kayak Club Sport Olsztyn. Tym razem pojawili się nie jak zwykle na swojej starej przystani, która przestała istnieć i zamieniła się w plac budowy lecz nad jeziorem Kortowskim. Prezes KSC Janusz Milewski oraz olimpijczycy: Adam Seroczyński i Tomasz Mendelski zaprezentowali kajakarstwo jako wizytówkę sportu olsztyńskiego i trzeba przyznać, że rekomendacja wypadła doskonale.

 

Nie od dziś wiadomo, że sporty wodne w Olsztynie mają znakomite warunki naturalne, a jedynym problemem jest zapewnienie wodniakom odpowiedniego wsparcia finansowego, by najlepsi nie uciekali do Bydgoszczy, Poznania czy Gorzowa, a tu kontynuowali karierę. Adam Seroczyńskiego i Tomasza Mendelskiego można śmiało zaliczyć do ikon sportu na Warmii i Mazurach. Jeśli takie postaci są jednocześnie trenerami wiadomo, że najmłodsi mają nie tylko doskonałą opiekę szkoleniową, ale są pod wrażeniem osiągnięć swych mistrzów.

Trzeba przetrwać najtrudniejszy okres związany z budową nowej przystani, a jeśli już ona powstanie, mamy nadzieję, że otworzymy kolejną kartę w historii tej pięknej dyscypliny i będziemy dumni z następnych medali w imprezach najwyższej rangi.

{AdmirorGallery}serocz4{/AdmirorGallery}

!!!

Chcesz wesprzeć portal WAMA-SPORT?

Jeśli chcesz pomóc nam w prowadzeniu portalu, zachęcamy do wsparcia nas na Patronite! Już 3zł miesięcznie jest dla nas znaczącą kwotą!

To zajmie tylko chwilę! Transakcji możesz dokonać przez przelew bankowy, BLIK lub PayPal!

Komentarze

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Wspierają nas

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

0
Chcielibyśmy poznać Twoją opinię! Skomentuj artykuł!x