Memoriał Jana Raabe Sztum 2014 – Każdy był zadowolony…

W Sztumie odbył się Memoriał Jana Raabe w przeszłości wychowawcy wielu pokoleń znakomitych kajakarzy. Coraz mniej mamy towarzyskich regat, które są znakomitą okazja do prezentacji wszystkich zawodników sekcji. Z okazji skorzystali reprezentanci: OKSW Olsztyn, Bazy Mrągowo. Koszałka Opałka Węgorzewo, Sokoła Ostróda, Korony i Olimpii Elbląg.

Prawie wszyscy przyjechali do domów z trofeami, szczególnie cieszą pierwsze medale najmłodszych, które są doskonałą zachętą do uprawiania tej pięknej dyscypliny. Odbyło się też wiele wyścigów weteranów, którzy udowodnili, że przygoda z kajakami może trwać wiecznie.

C–2 500 m Seniorów/Juniorów A Finał

1 Kara Grzegorz-Piórko Maciej OKSW Olsztyn 91-93 02.04.70

2 Biskup Jarosław-Wawrzyńczak Błażej Victoria Sztum 91-93 02.09.07

3 Żebrowski Patryk-Wasilewski Paweł Koszałek Opałek 02.20.63

K–1 200 m Weteranów (30-40; 40-50; 50 >) Finał

1 Gulak Jarosław Olsztyn 58 00.48.54

5 IREK Barcelewski Olsztyn 67 00.52.50

9 Maślanka Tomasz Olsztyn 63 01.03.02

K–1 200 m Weteranów (30-40; 40-50; 50 >) Finał

2 Różalski Piotr Korona Elbląg 77 00.44.85

7 Gulak Bogusław Olsztyn 70 00.54.88

C-1 500 m Juniorów mł. Finał

2 Bugaj Dominik OKSW Olsztyn 99 02.22.52

9 Traczewski Jakub OKSW Olsztyn 99 02.39.87

K–2 1000 m Młodzików 2001 Finał

2 Krauze Marek-Gembal Marcel Korona Elbląg 05.30.28

K–1 1000 m Młodziczek 00 Finał

5 Głowacz Paulina Korona Elbląg 06.10.39

6 Rant Gabriela Baza Mrągowo 06.13.25

7 Trojanowska Agata Baza Mrągowo 06.19.22

8 Sagatowska Katarzyna Korona Elbląg 07.14.31

C–1 500 m Seniorów/Juniorów A Finał

1 Kara Grzegorz OKSW Olsztyn 91 02.13.38

2 Piórko Maciej OKSW Olsztyn 91 02.15.64

3 Żebrowski Patryk Koszałek-Opałek 97 02.16.36

5 Cybulski Rafał Koszałek-Opałek 97 02.32.01

6 Kreczman Piotr Olimpia Elbląg 97 02.56.04

K–1 500 m Seniorek/Juniorek A Finał

1 Matysiak Zuzanna Baza Mrągowo 97 02.15.36

2 Włodarczyk Dominika Baza Mrągowo 95 02.18.15

3 Kozakiewicz Dorota Koszałek-Opałek 92 02.19.82

4 Kucaba Daria Sokół Ostróda 97 02.30.44

C-2 1000 m Młodzików 2001 Finał

1 Wojciechowski Jakub-Kępa Szymon Koszałek-Opałek 05.43.21

K–1 500 m Seniorów/Juniorów A Finał

1 Periżok Jakub Sokół Ostróda 01.53.11

10 Szram Adrian Koszałek Opałek 02.14.73

11 Wróblewski Dominik Sokół Ostróda 02.16.34

K–2 500 m Juniorów mł. FINAŁ

4 Zaręba Wiktor-Szustek Bartosz Olimpia Elbląg 99 02.02.91

6 Maternowski Mateusz- Hadziewicz Piotr Korona Elbląg 02.15.39

C–1 500 m Juniorek mł. FINAŁ

2 Walczak Julia OKSW Olsztyn 00 03.42.53

K–1 500 m Juniorek mł. Finał

3 Jankowska Kinga Baza Mrągowo 99 02.14.55

4 Kozakiewicz Katarzyna Koszałek-Opałek 98 02.19.02

5 Dobrzyniecka Daria Baza Mrągowo 99 02.20.73

6 Witkowska Marta Olimpia Elbląg 99 02.35.88

9 Grosh Aleksandra Sokół Ostróda 99 02.46.47

11 Kreczman Marcelina Olimpia Elbląg 99 02.47.75

K–2 500 m Seniorów/Juniorów Finał

3 Szram Adrian- Kozakiewicz Bartłomiej Koszałek-Opałek 97 01.53.21

8 Rękawik Szymon- Ciążkowski Sławomir Korona Elbląg 9701.56.79

C–2 500 m Juniorów mł. Finał

3 Bugaj Dominik- Traczewski Jakub OKSW Olsztyn 02.17.04

K–1 500 m Juniorów mł. Finał

4 Orlikowski Paweł Sokół Ostróda 99 02.04.94

8 Szram Michał Koszałek-Opałek 99 02.10.22

9 Kargetta Aleksander Baza Mrągowo 98 02.15.09

C-1 1000 m. Seniorów/Juniorów A FINAŁ

1 Kara Grzegorz OKSW Olsztyn 91 04.02.08

2 Piórko Maciej OKSW Olsztyn 89 04.06.68

4 Głuch Marek Olimpia Elbląg 97 04.28.59

5 Wasilewski Paweł Koszałek-Opałek 97 04.30.02

K–2 1000 m Młodziczek 2001 Finał

3 Demecka Krystyna- Romaniuk Julia Baza Mrągowo 05.33.60

4 Podlecka Klaudia- Chmielewska Nikola Korona Elbląg 06.58.14

K–1 1000 m Młodzików 2001 FINAŁ

1 Krause Marek Korona Elbląg 05.32.44

5 Gembal Marcel Korona Elbląg 07.25.30

K–2 1000 m Młodziczka 2000 Finał

2 Rant Gabriela – Trojanowska Agata Baza Mrągowo 06.25.13

K–1 1000 m Młodzików 00 Finał

3 Żukowski Jakub Olimpia Elbląg 00 05.12.97

8 Brzostek Mateusz Baza Mrągowo 00 05.37.09

10 Głuch Józef Olimpia Elbląg 00 05.57.34

11 Kargetta Maksymilian Baza Mrągowo 00 05.59.36

K-1 500 m Dzieci – chłopców Finał

1 Rojek Przemysław Olimpia Elbląg 02 02.54.76

4 Pieczko Szymon Baza Mrągowo 02 03.13.11

7 Głowacz Dawid Olimpia Elbląg 02 03.33.68

8 Szram Patryk Koszałek Opałek 02 03.36.87

9 Głuch Tymoteusz Olimpia Elbląg 02 03.38.76

11 Gębala Kacper Korona Elbląg 02 04.07.36

C-1 500 m Dzieci-chłopców

2 Burakowski Robert OKSW Olsztyn 02 03.32.33

6 Szajdek Michał OKSW Olsztyn 03 05.55.32

C–1 1000 m Młodzików 2001 Finał

1 Wojciechowski Jakub Koszałek-Opałek 01 06.10.09

2 Kępa Szymon Koszałek-Opałek 01 07.01.58

C–2 1000 m Seniorów/Juniorów A

2 Cybulski Rafał- Żebrowski Patryk Koszałek-Opałek 04.32.99

3 Głuch Marek 97 – Kreczman Piotr Olimpia Elbląg 97 05.26.97

K–2 500 m Weteranów Finał

2 Kreczman Mirosław- Wieprzkowski Tadeusz Olimpia Elbląg-Victoria Sztum 01.58.86

4 Gulak Bogusław-Gulak Jarosław Olsztyn 70-58 02.04.06

C-2 500 m Juniorka Mł Finał

2 Julia Walczak 97 – Bianka Grosch 00 OKSW Olsztyn 03.40.12

K-1 500 m Weteranek Finał

1 Banaś Agnieszka Olimpia Elbląg 79 03.01.88

2 Klimkowska Aneta Olimpia Elbląg 79 03.07.38

3 Tocha Karolina Olimpia Elbląg 80 03.09.07

C–1 1000 m Juniorów mł. Finał

2 Bugaj Dominik OKSW Olsztyn 99 05.04.09

9 Traczewski Jakub OKSW Olsztyn 99 06.29.86

K–2 1000 m Juniorów mł.

6 Maternowski Mateusz-Hadziewicz Piotr Korona Elbląg 04.44.83

K–1 1000 m Młodziczek 2001 Finał

4 Romaniuk Julia Baza Mrągowo 01 06.01.30

5 Demecka Krystyna Baza Mrągowo 01 06.03.49

6 Mickiewicz Aleksandra Baza Mrągowo 01 06.06.27

8 Podlecka Klaudia Korona Elbląg 01 06.56.20

K–2 1000 m Młodzików 00 Finał

5 Żukowski Jakub-Głuch Józef Olimpia Elbląg 00 05.19.45

K–1 500 m Weteranów Finał

2 Gulak Jarosław Olsztyn 58 02.15.81

4 Maślanka Tomasz Olsztyn 63 02.42.73

K–1 500 m Weteranów Finał

2 Różalski Piotr Korona Elbląg 77 01.59.99

7 Kreczman Mirosław Olimpia Elbląg 66 02.19.46

K–2 500 m Seniorek/Juniorek A

1 Włodarczyk Dominika-Matysiak Zuzanna Baza Mrągowo 95-97 02.09.58

2 Kozakiewicz Dorota-Kozakiewicz Katarzyna Koszałek- Opałek 98 02.10.36

3 Kucawa Daria-Bianka Grosch Sokół Ostróda 97-97 02.20.08

K–1 1000 m Juniorów mł. FINAŁ

4 Orlikowski Paweł Sokół Ostróda 99 04.28.55

5 Szram Michał Koszałek-Opałek 99 04.31.84

10 Kargetta Aleksander Baza Mrągowo 98 04.53.27

13 Zaremba Wiktor Olimpia Elbląg 99 05.48.74

K–2 1000 m Seniorów/Juniorów A

4 Szram Adrian-Kozakiewicz Bartłomiej Koszałek-Opałek 98 04.12.09

K-1 500 m Dzieci – dziewczęta Finał

2 Świtaj Aleksandra Baza Mrągowo 02 03.12.16

6 Sulewska Wiktoria Baza Mrągowo 03 03.35.63

7 Krypel Zofia Korona Elbląg 03.38.05

10 Gliszczyńska Maja Baza Mrągowo 04 04.07.20

11 Mickiewicz Maja Baza Mrągowo 03 04.08.19

K–2 500 m Juniorek mł. Finał

2 Jankowska Kinga-Dobrzyniecka Daria Baza Mrągowo 89 02.08.19

3 Witkowska Marta- Kreczman Marcelina Olimpia Elbląg 99 02.24.66

K–1 1000 m Seniorów/Juniorów A Finał

1 Periżok Jakub Sokół Ostróda 93 04.03.00

11 Ciężkowski Sławomir Olimpia Elbląg 87 04.58.61

C–2 1000 m Juniorów mł. Finał

2 Traczewski Jakub-Bugaj Dominik OKSW Olsztyn 99 04.48.01

Kategoria OPEN K–1, K-2, C-1, C-2, T-1, T-2 3000 m Finał

2 Różalski Piotr-Rękawik Szymon Korona Elbląg 14.17.04

3 Kreczman Mirosław- Wieprzkowski Tadeusz Olimpia Elbląg 66-72 14.34.69

5 Ciężkowski SławomirŻukowski Jakub Olimpia Elbląg 87 16.31.66

8 Głuch Marek-Kreczman Piotr Olimpia Elbląg 17.08.01

10 Witkowska Marta-Kreczman Marclina Olimpia Elbląg 17.33.34

11 Maślanka Tomasz Weteran Olsztyn 63 17.33.83

!!!

Chcesz wesprzeć portal WAMA-SPORT?

Jeśli chcesz pomóc nam w prowadzeniu portalu, zachęcamy do wsparcia nas na Patronite! Już 3zł miesięcznie jest dla nas znaczącą kwotą!

To zajmie tylko chwilę! Transakcji możesz dokonać przez przelew bankowy, BLIK lub PayPal!

Elbląg Kajakarstwo Mrągowo Olsztyn Ostróda Węgorzewo

Komentarze

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Wspierają nas

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

0
Chcielibyśmy poznać Twoją opinię! Skomentuj artykuł!x
()
x