Mistrzostwa Województwa Ostróda 2011 – Trzymamy sie mocno

Z małym opóźnieniem podajemy komplet wyników mistrzostw województwa warmińsko-mazurskiego w kajakarstwie klasycznym (3-4 września), ale warto je zaprezentować, bowiem z tymi zawodnikami możemy wiązać nadzieje na najbliższa przyszłość. Zresztą wielu z nich zaliczyło już występ w reprezentacji kraju juniorów i są oni na dobrej drodze do sportowych zaszczytów.Trzeba oczywiście poczekać, ale pierwszy poważny krok już zrobili. Tak by powiedział patron imprezy – Pan Marian Rapacki

Większość klubów potraktowało mistrzostwa województwa bardzo prestiżowo, odbyło się wiele wyścigów w pełnej obsadzie. To cieszy, że regionalne zawody miały odpowiednią rangę, szkoda, że odbywały się trochę w konspiracji (dlatego te opóźnienie z podaniem wyników).    Gratulujemy medalistom, ich trenerom i czekamy na sukcesy krajowe, a w przyszłości międzynarodowe

Wyniki                                            

K-1 1000 metrów juniorów            
1. KOZŁOWSKI KONRAD 94 KSC OLSZTYN  4.04,00                
2. WOJTCZAK MATEUSZ 94 SOKÓŁ OSTRÓDA 4.05,00                
3. CHODŹKO KACPER 94 KSC 4.06,00            
4. MICHELS MAREK 94 KSC 4.18,00                    
5. CHROSTOWSKI MICHAŁ 94 BAZA MRĄGOWO 4.21,00            
6. SOBAŃSKI KACPER 94 KSC 4.24,00                
7. SIERAKOWSKI KONRAD 94  UKS KOSZAŁEK OPAŁEK WĘGORZEWO 4.38,00    

K-1 1000 metrów seniorów            
1. STANKIEWICZ  MACIEJ  92  KSC  3.57,00        
2. PERIŻOK JAKUB 93 SOKÓŁ 3.58,00                    
3. KLIMOWSKI  PAWEŁ 91 SOKÓŁ 4.04,00                    
4. ZWOLIŃSKI MICHAŁ 89 KSC  4.10,00        
5. BALCEROWSKI IRENEUSZ 71 OKSW 4.19,00            
6. GUDYKA DAMIAN 93 SOKÓŁ 4.20,00                        
7. WIECZOREK PAWEŁ SOKÓŁ 4.45,00        

C-1 1000 metrów seniorów    
1. KAMIŃSKI MATEUSZ  91 OKSW OLSZTYN 4.28,00                
2. PIÓRKO MACIEJ  93 UKS  KOSZAŁ. 4.47,00                
3. GRABIŃSKI JAKUB 93 UKS KOSZAŁ 5.02,00                    

K-1 1000 metrów seniorek                                
1. MIECZKOWSKA EWA 93  KSC 4.27,00            
2. JUREWICZ PAULA 9 UKS KOSZAŁ. 4.33,00                    
3. LISIECKA MARTYNA  94 BAZA 4.38,00                
4. KOZAKIEWICZ DOROTA 92 UKS KOSZAŁ. 4.39,00                
5. BOGUS JUSTYNA 92 UKS KOSZAŁ. 4.48,00                
6. BURAKOWSKA MAGDA 92 UKS KOSZAŁ. 4.55,00                
7. OSZKANDY  ILONA 93 UKS KOSZAŁ. 5.16,00

K-1 1000 metrów juniorów młodszych                    
1. POPŁAWSKI DOMINIK 96 SOKÓŁ  3.54,00                    
2. FAŁKOWSKI BARTEK 95 OLIMPIA ELBLĄG 3.37,00                
3. DRZAZGA FILIP 95 SOKÓŁ 3.58,00                    
4. MIKOŁAJEWICZ TOMASZ 95 UKS 4.16,00            
5. RYMSZO PAWEŁ 95 SOKÓŁ 4.17,00                        
6. OŁDAKOWSKI CEZARY 96 KSC 4.18,00                
7. FILIPKOWSKI     GRZEGORZ 96 KSC 4.21,00        
8. BRAKOWIECKI PAWEŁ 95 KSC 4.42,00                
9. SUWIŃSKI WOJCIECH 96 KSC 4.48,00                    
10. BIAŁOCERKOWIEC MICHAŁ 96 UKS KOSZAŁ 4.49,00    

C-1 1000 metrów juniorów młodszych                
1.BARNIAK TOMASZ  95  UKS KOSZAŁ. 4.21,00                    
2. KOZAKIEWICZ MATEUSZ 96     UKS KOSZAŁ. 4.55,00                
3. TARASEWICZ BARTŁOMIEJ  96 VEL BIS LIDZARK WELSKI 5.18,00                
4. SOCHACKI GABRIEL 95 VEL BIS 5.29,00                
2.TWARDOWSKI ARTUR  96 VEL BIS 5.49,00

K-1 1000 metrów młodzików                
1. WRÓBLEWSKI DOMINIK  97 KS SOKÓŁ 4.31,00            
2. WŁODARCZYK ALEX  97 KSC  4.41,00                
3. STAROŃ ARTUR  97 BAZA 4.49,00                
4. PTASZKOWSKI KAMIL 97 KSC 4.59,00            
5. POŁĄCZAK ADRIAN  97 BAZA 5.08,00                
6. STAŃCZAK MICHAŁ 98 KSC 5.10,00        
7. PUŻNIEWSKI KAROL 98 KSC 5.11,00            
8. DOMASIEWICZ REMIGIUSZ  98 KSC 5.16,00            
9. RĘKAWIK SZYMON 97 KORONA ELBLĄG 5.31,00                
10. GŁUCH MAREK  97 OLIMPIA 5.46,00

K-1 500 metrów seniorek                    
1. JUREWICZ PAULA 94 UKS KOSZAŁ. 2.04,00                    
2. MIECZKOWSKA  EWA 93 KSC  2.05,00            
3. PUŁAWSKA ANNA 94 BAZA 2.09,00        
4. LISIECKA MARTYNA  94  BAZA 2.12,00                
5. KOZAKIEWICZ DOROTA 92 UKS KOSZAŁ. 2.13,00                
6. BURAKOWSKA MAGDA  92 UKS KOSZAŁ. 2.17,00                
7. OSZKANDY ILONA 93 UKS KOSZAŁ. 2.18,00                    
8. BOGUS JUSTYNA 94 UKS KOSZAŁ.  2.26,00                

K-1 500 metrów młodziczek                                
1. MATYSIAK ZUZANNA 97 BAZA 2.25,00                    
2. KOZAKIEWICZ KATARZYNA 98 UKS KOSZAŁ 2.30,00            
3. ŚLEDZIK KINGA  97 BAZA 2.34,00                
4. ŚLEDZIK SARA  98  BAZA 2.35,00                    
5. PALIŃSKA ALEKSANDRA  98  UKS KOSZAŁ. 2.43,00                
6. JUSZKIEWICZ MAGDA 98 KORONA 3.01,00                
7. KUCABA DARIA 97. SOKÓŁ 3.19,00                    
8. GROHS BIANKA 97 SOKÓŁ 3.32,00    

K-2 500 metrów juniorów młodszych                
1.POPŁAWSKI DOMINIK 96 RYMSZO PAWEŁ 95 SOKÓ 1.44,00        
2. ROMEJKO IRENEUSZ 95 MIKOŁAJEWICZ  TOMASZ 95 UKS  KOSZAŁ.1.50,00                    
3. BRAKOWIECKI BŁAŻEJ 95 OŁDAKOWSKI CEZARY 96 KSC 1.51,00
4. WOJCIECHOWSKI KAMIL 96 FILIPKOWSKI GRZEGORZ 96 KSC 1.57,00            
5. FAŁKOWSKI BARTOSZ MAZUREK PAWEŁ 96 OLIMPIA 2.04,00

C-1 1000 metrów młodzików            
1. WŁODARCZYK ALEKSANDER WEL 5.42,00            
2. KAMIŃSKI  PIOTR OKSW 6.17,00        
3. OLSZEWSKI PIOTR 97 OKSW 6.26,00    
K-1 500 metrów juniorów            
1.KOZŁOWSKI KONRAD 94 KSC 1.50,00                    
2. MICHELS MAREK 94 KSC 1.51,00                        
3.WOJTCZAK MATEUSZ 94 SOKÓŁ 1.52,00                    
4. CHODŹKO KACPER 94  KSC 1.55,00                
5. CHROSTOWSKI MICHAŁ 94 BAZA 1.57,00                    
6. SOBAŃSKI KACPER 94 KSC 2.08,00                
7. SIERAKOWSKI KONRAD 94 UKS 2.11,00                        
8. OSZMIAN MICHAŁ BAZA 2.19,00    

K-1 500 metrów seniorów    
1. PERIŻOK JAKUB 93 SOKÓŁ 1.49,00                    
2. WIECZOREK PAWEŁ SOKÓŁ 1.50,00        
3. ZWOLIŃSKI MICHAŁ 89 KSC 1.51,00        
4. STANKIEWICZ  MACIEJ 92 KSC 1.53,00        
5. KLIMOWSKI PAWEŁ 91 SOKÓŁ 1.56,00                    
6. BALCEROWSKI IRENEUSZ 71 OKSW 1.57,00            
7. GUDYKA DAMIAN 93 SOKÓŁ 2.02,00    

C-1 500 metrów seniorów                    
1. KAMIŃSKI MATEUSZ OKSW   2.04,00        
2. PIÓRKO MACIEJ UKS KOSZAŁ. 2.10,00        
3. GRABIŃSKI  JAKUB UKS KOSZAŁ.2.11,00

C-2 500 m juniorów młodszych            
1. BARNIAK TOMASZ KOZAKIEWICZ MATEUSZ UKS KOSZAŁ. 2.37,00
2. TWARDOWSKI ARTUR SOCHACKI  GABRIELVEL BIS 2.39,00    

C-1 500 metrów młodzików    
1. CYBULSKI RAFAŁ UKS KOSZAŁ 2.33,00            
2. ŻEBROWSKI  PATRYK UKS KOSZAŁ 2.47,00            
3. BOJANOWSKI  PATRYK VEL BIS 2.52,00            
4. KAMIŃSKI  PIOTR OKSW 3.04,00        
5. OLSZEWSKI PIOTR 97 OKSW 3.06,00                
6. DEMBIŃSKI  WOJCIECH  VEL BIS 4.31,00    

K-1 500 metrów chłopców        
1. KRUSZEWSKI MARCEL  99 BAZA 2.38,00                
2. PUSEK KACPER 99 BAZA 2.44,00                
3. DOMASIEWICZ KACPER  99 KSC 2.45,00            
4. SZABELSKI DANIEL 01 SOKÓŁ 3.06,00                        
5. DYK  KORNEL UKS 3.08,00
6. HADZIEWICZ  PIOTR     99 KORONA 3.10,00        
7. SZUSTEK BARTEK 99 OLIMPIA 3.16,00                
8. KORZENIOWSKI MARCIN 99 SOKÓŁ  3.19,00                    
9. LEWANDOWSKI  KUBA UKS 3.21.00

C-1 500 metrów seniorek        
1. MADZIEWICZ  MAJA 89  OKSW                        
2. KOZAKIEWICZ  DOROTA 92 UKS KOSZAŁ.                    
3. SKLINSMONT  MAGDALENA  OKSW    

K-1 500 metrów dziewcząt
1. SOBIERAJSKA NATALIA 99 KSC  2.35,00            
2. DOBRZYNIEWSKA DARIA  99 BAZA 2.37,00            
3. WIELIKI MAGDA 99 KSC 2.38,00        
4. JANKOWSKA KINGA  99 BAZA  2.42,00                
5. JANKOWSKA KINGA  99 BAZA 2.56,00                
6. LIPPKE WIKTORIA 99 BAZA 3.14,00    
7. RANT GABRIELA 99 BAZA 3.16,00        
8. TUMIŃSKA OLA 00 OLIMPIA 3.20,00        
9. MACIEJAK JULIA  99 BAZA 3.32,00        
10.MATARNOWSKA MARTYNA  00 KORON 3.36,00            
11.GROHS ALEKSANDRA 99 SOKÓŁ 4.05,00

C-1 500 metrów chłopców                                
1. TRACZEWSKI KUBA 99 OKSW 3.09,00                    
2. TWARDOWSKI IGOR 99 VEL BIS 3.37,00                    
3. SOCHACKI DAWID 98VEL BIS 3.59,00                    
4. BURAKOWSKI ROBERT 02 OKSW 4.05,00                
5. DZIEDZIC  HUBERT 99 VEL BIS 6.16,00        
6. KORNOWSKI  FILIP  6.41,00

K-1 500 metrów młodzików
1. WRÓBLEWSKI DOMINIK 97 SOKÓŁ                    
2. KŁOCZKO MARCIN  97 UKS KOSZAŁ.                        
3. PTASZKOWSKI KAMIL  97 KSC                        
4. DOMASIEWICZ  REMIGIUSZ  98 KSC                        
5. STAŃCZAK MICHAŁ 98 KSC                            
6. SZRAM ADRIAN 97 UKS KOSZAŁ.                        
7. SZWED PATRYK  97 KSC                            
8. RĘKAWIK SZYMON 97 KORONA                        
9. GŁUCH MAREK 97 OLIMPIA                        
10. GRALCZYK KRZYSZTOF KSC

K-2 500 m młodziczek                            
1.ŚLEDZIK KINGA 97 MATYSIAK ZUZANNA 97 BAZA                
2.KOZAKIEWICZ KATARZYNA 98 PALIŃSKA ALEKSANDRA 98 UKS KOSZAŁEK3.GROHS BIANKA 97 KUCABA DARIA 97 SOKÓŁ    

C-2 500 metrów młodzików        
1.CYBULSKI  RAFAŁ ŻEBROWSKI PATRYK UKS KOSZAŁ.2.19,00
2.BOJANOWSKI  PATRYK WŁODARCZYK  ALEKSANDER VEL BIS 2.33,00    

C-1 500 metrów juniorów młodszych                
1.BARNIAK TOMASZ  95 UKS KOSZAŁ. 2.03,00                    
2. KOZAKIEWICZ MATEUSZ UKS KOSZAŁ.2.17,00                
3. TARASEWICZ  BARTŁOMIEJ  96 VEL BIS   2.39,00                
4. TWARDOWSKI ARTUR 96 VEL BIS 2.40,00                
5. SOCHACKI GABRIEL 95 VEL BIS 2.52,00

K-1 500 metrów juniorów młodszych            
1. FAŁKOWSKI BARTEK 95 OLIMPIA                            
2. POPŁAWSKI DOMINIK 96 SOKÓŁ                            
3. DRZAZGA FILIP 95 SOKÓŁ                            
4. OŁDAKOWSKI  CEZARY 96 KSC                            
5. RYMSZO PAWEŁ 95 SOKÓŁ                                
6 ROMEJKO IRENEUSZ  UKS KOSZAŁ.                    
7 BRAKOWIECKI PAWEŁ 95 KSC                            
8. FILIPKOWSKI     GRZEGORZ KSC                    
9. MAZUREK  PAWEŁ    

K-2 500 metrów seniorów                            
1. PERIŻOK JAKUB 93 WOJTCZAK MATEUSZ 94 KS SOKÓŁ            
2. STANKIEWICZ MACIEJ 92 ZWOLIŃSKI MICHAŁ 89 KSC            
3. KOZŁOWSKI KONRAD  94 MICHELS MAREK 94 KSC                
4. GUDYKA DAMIAN 93 KLIMOWSKI PAWEŁ 91SOKÓŁ            
5. CHODZKO KACPER 94 SOBAŃSKI KACPER  94 KSC                
6. OSZMIAN MICHAŁ 94 CHROSTOWSKI MICHAŁ 94 BAZA    

K-2 500 metrów młodzików                    
1. STAROŃ ARTUR 97 POŁĄCZEK ADRIAN 97 BAZA 2.04,00            
2. SZWED PATRYK 97 WŁODARCZYK ALEX  97KSC 2.05,00            
3. GRALCZYK KRZYSZTOF 98 PUŻNIEWSKI KAROL 98 KSC 2.11,00    
4. KŁOCZKO MARCIN 99 SZRAM ADRIAN 97 UKS  KOSZAŁ. 2.18,00    
5. SZCZESNY DANIEL KOZAKIEWICZ BARTŁOMIEJ 97 UKS KOSZAŁ.2.30,00
6.HADZIEWICZ  PIOTR HADZIEWICZ TOMASZ KORONA 2.53,00

K-2 500 metrów juniorek młodszych        
1.JUREWICZ PAULA 94 KOZAKIEWICZ DOROTA 92 UKS 2.01,00        
2. PUŁAWSKA ANNA 96 LISIECKA MARTYNA 94 UKS 2.04,00        
3.OSZKANDY ILONA 93 BURAKOWSKA  MAGDA 92UKS KOSZAŁ.2.08,00               

!!!

Chcesz wesprzeć portal WAMA-SPORT?

Jeśli chcesz pomóc nam w prowadzeniu portalu, zachęcamy do wsparcia nas na Patronite! Już 3zł miesięcznie jest dla nas znaczącą kwotą!

To zajmie tylko chwilę! Transakcji możesz dokonać przez przelew bankowy, BLIK lub PayPal!

Komentarze

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Wspierają nas

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

0
Chcielibyśmy poznać Twoją opinię! Skomentuj artykuł!x
()
x