O Puchar Burmistrza Węgorzewa – Nareszcie zobaczyli ich „na żywo”

 Na Plaży Miejskiej nad J. Mamry odbyły  się I Regaty Kajakowe o Puchar Burmistrza Węgorzewa oraz I Memoriał Zbigniewa Giebla. W imprezie wystartowali zawodnicy z  Białegostoku , Augustowa, Olsztyna, Sztumu, Ostródy, Warszawy, Elbląga, Malborka i oczywiście kajakarze UKS Koszałek – Opałek. Rywalizowano  o sukcesy indywidualne, ale liczyła się również klasyfikacja zespołowa. Nagrodę zwycięzcom ufundował Burmistrz Węgorzewa a wywalczyli ją reprezentanci Sparty Augustów. Drugie miejsce zajęli gospodarze, a trzecie KSC Olsztyn. Nas cieszy przede wszystkim fakt, że przybyła nam kolejna piękna impreza wodna, a kibice mogli się przekonać o coraz wyższych umiętnościach młodzieży z Koszałka Opałka Węgorzewo.

 

 Wyniki
 

K1-500m seniorów finał
1. Wiszniewski Bartosz-Sparta Augustów
2.Wysocki Adam-Sparta Augustów
3.Mendelski Tomasz-KSC Olsztyn
4.Motybel Mateusz-Sparta Augustów
5.Markiewicz Andrzej-KSC Olsztyn
6.Kun Marcin-KO Węgorzewo
7.Grabacz Marcin-Sparta Agustów
8.Grabacz Karol-Sparta Augustów
9. Moroz Marek-KO Węgorzewo

C1-500 m seniorów finał
1.Krzysztofik Marcin-OKSW Olsztyn
2.Grabiński Jakub-KO Węgorzewo
3.Pawlicki Patryk-OKSW Olsztyn
4.Sołtysik Karol-OKSW Olsztyn
5.Piórko Maciej-KO Węgorzewo
6.Sołoducha Andrzej-OKSW Olsztyn
7.Kara Grzegorz-Victoria Sztum
8.Wawrzyńczak Błażej-Victoria Sztum

K1-500 m seniorek finał
1.Dzieniszewska Edyta-Sparta Augustów
2.Lisiecka Martyna-Baza Mrągowo
3.Kozakiewicz Dorota-KO Węgorzewo
4.Burakowska Magdalena-KSC Olsztyn
5.Oszkandy Ilona KO Węgorzewo

C-2 500 m juniorów młodszych finał
1.Biskup Jarosław, Treptau Daniel-Victoria Sztum
2.Cybulski Rafał, Żebrowski Patryk-KO Węgorzewo
3.Twardowski Artur, Sochacki Gabriel-Welbis Lidzbark Welski

C-1 500 m młodzików finał
1.Korol Paweł-Cresovia Białystok
2.Wieliczko Daniel-Victoria Sztum
3.Traczewski Jakub-KSC Olsztyn
4.Markiewicz Patryk-Cresovia Białystok
5.Muchewicz Bartosz-Victoria Sztum
6.Swatowski Jakub-Cresovia Biłaystok

K1-500 m młodziczek finał
1.Kozakiewicz Katarzyna-KO Węgorzewo
2.Jankowska Kinga-Baza Mrągowo
3.Śledzik Sara-Baza Mrągowo
4.Palińska Aleksandra-KO Węgorzewo
5.Wieliki Magdalena KSC Olsztyn
6.Dobrzyniecka Daria-Baza Mrągowo
7.Sobierajska Natalia-KSC Olsztyn
8.Hryszko Paulina-Cresovia Biłaystok

K2-500 m juniorów młodszych finał
1.Popławski Dominik, Wróblewski Dominik-Sokół Ostróda
2.Chakow Kacper, Bonarski Łukasz-Sparta Augustów
3.Suwiński Wojciech, Płaszkowski Kamil-KSC Olsztyn
4.Połączak Adrian, Staroń Artur-Baza Mrągowo
5.Kłoczko Marcin, Kozakiewicz Bartłomiej KO Węgorzewo
6.Baranowski Patryk, Zawalik Przemysław-KSC Olsztyn
7.Szram Adrian, Wasilewski Piotr-KO Węgorzwo

C-1 500 m dzieci chłopcy finał
1.Wehlau Filip-Victoria Sztum
2.Wiklandt Arkadiusz-Victoria Sztum
3 Dziedzic Hubert-Welbis Lidzbark Welski
4.Burakowski Robert-OKSW Olsztyn

C-2 500 m młodzików finał
1.Markiewicz Patryk, Korol Paweł-Cresovia Białystok

K-2 500 m młodzików finał
1.Kordyszewski Kacper,Wrzosek Michał-WTW Warszawa
2.Stańczak Michał,Pużniewski Karol-KSC Olsztyn
3.Masiewicz Adam,Kabasiński Rafał-Sparta Augustów
4.Ratajczyk Daniel, Roratowski Paweł-WTW Warszawa
5.Dubnicki Karol,Zalewski Michał- Sparta Augustów
6.Bujanowski Damian,  Jurgielewicz Fryderyk-Sparta Augustów
7.Szram Michał, Biłat Jakub-KO Węgorzewo

 C-2 500 m seniorów finał
1.Sołtysiak Karol, Pawlicki Patryk-OKSW Olsztyn
2.Grabiński Jakub,Piórko Maciej-KO Węgorzewo
3.Kara Grzegorz, Wawrzyn czak Błażej-Victoria Sztum
4.Krzysztofik Marcin-Sołoducha Andrzej OKSw Olsztyn

K-2 młodziczek finał
1.Kozakiewicz Katarzyna-Palińska Aleksandra-KO Węgorzewo
2.Dobrzyńska Daria, Jankowska Kinga-Baza Mrągowo

K-1 500 m dzieci-dziewczynki finał
1.Chilińska Weronika-Sparta Augustów
2.Dyk Wiktoria KO Węgorzewo
3.Lippke Wiktoria-Baza Mrągowo

K-1 500 juniorki młodsze finał
1.Puławska Anna-Baza Mrągowo
2.Puławska Małgorzata-Baza Mrągowo
3.Matysiak Zuzanna-Baza Mrągowo
4.Kucaba Daria-Sokół Ostróda
5.Grogs Bianka -Sokół Ostróda

C-1 500m juniorów młodszych finał
1.Biskup Jarosław-Victoria Sztum
2.Cybulski Rafał-KO Węgorzewo
3.Żebrowski Patryk-KO Węgorzewo

K-2 500 m seniorów finał
1.Wysocki Adam,  Garbacz Marcin-Sparta Augustów
2.Mikołajewicz Tomasz, Romejko Ireneusz-KO Węgorzewo
3.Matybel Marcin, Wiszniewski Bartosz-Sparta Augustów
4.Garbacz Karol, Markiewicz Andrzej-Sparta Augustów

K-1 500 m dzieci chłopców finał
1.Zięcina Zbigniew-Sparta Augustów
2.Kuryło Arkadiusz-Sparta Augustów
3.Piotrowski Jakub-KSC Olsztyn
4.Wasilewski Daniel-Sparta Augustów
5.Chmielewski Patryk-Sparta Augustów
6.Rowniński Maciej-Sparta Augustów
7.Wojciechowski Jakub-KO Węgorzewo
8.Brakowiecki Patryk-KSC Olsztyn
9.Józwowicz Aleksander-KSC Olsztyn
10 Pawelec Kasjan Ksc Olsztyn

K-2 500 m seniorek finał
1.Puławska Anna, Puławska Małgorzata-Baza Mrągowo
2.Kozakiewicz Dorota, Oszkandy Ilona-KO Węgorzewo
3.Matysiak Zuzanna-Lisiecka Martyna-Baza Mrągowo
4.Mendelska Agnieszka, Burakowska Magdalena-KSC Olsztyn
5.Pietrzak Katarzyna, Bogus Justyna-KO Węgorzewo

K-1 500 m juniorów finał
1.Wiszniewski Bartosz-sparta Augustów
2.Mikołajewicz Tomasz-KO Węgorzewo
3.Chodźko Kacper-KSC Olsztyn
4.Chrostowski Michał-Baza Mrągowo
5.Rymszo Paweł-Sokół Ostróda
6.Romejko Ireneusz-KO Węgorzewo
7.Sierakowski Konrad-KO Węgorzewo
8.Sodolewski Marcin-Cresovia Białystok
9.Oszmian Michał-Baza Mrągowo

C-1 500 m juniorów finał
1.Traptau Daniel-Victoria Sztum
2.Kozakiewicz Mateusz- KO Węgorzewo
3.Sochacki Gabriel- Welbis Lidzbark Welski

K-1 500 m młodzików finał
1.Gralczyl Krzysztof-KSC Olsztyn
2.Puźniewski Karol-KSC Olsztyn
3.Stańczak Michał-KSC Olsztyn
4.Chadesiński Rafał-Sparta Augustów
5.Jurgielewicz Fryderyk-Sparta Augustów
6.Kruszewski Marcel-Baza Marągowo
7.Orlikowski Paweł-Sokół Ostróda
8.Rafalski Adam- KSC Olsztyn
9.Dubnicki Karol-Sparta Augustów
10.Masiewicz Adam-sparta Augustów

K-2 500 m dzieci chłopcy finał
1.Rokus Przemysław-Rowiński Maciej-Sparta Augustów
2.Wasilewski Daniel, Zięcina Zbigniew-Sparta Augustów
3.Wojciechowski Jakub, Kozakiewicz Jakub-KO Węgorzewo
4.Józwowicz Aleksander, Pawelec Kasjan-KSC Olsztyn
5.Kuryło Arkadiusz-Chmielewski Patryk-Sparta Augustów

K-2 500 m dzieci dziewczynki finał
1.Damięcka Krystyna, Bielecka Iga-Baza Mrągowo
2.Romaniuk Julia-Zmora Kornelia-Baza Mragowo
3.Bolesta Aleksandra, Rant Gabriela

Wyścig Memoriałowy „Open” finał
1Krzysztofik Marcin-OKS Olsztyn
2.Kara Grzegorz-Victoria Sztum
3.Grabiński Jakub-KO Wegorzewo
4.Kozakiewicz Mateusz-KO Węgorzewo
5.Biskup Jarosław-Victoria Sztum
6.Sołtysiak Karol-OKSW Olsztyn
7.Piórko Maciej-KO Węgorzewo
8.Wawrzyńczak Błażej-Victoria Sztum
9.Traptau Daniel –Victoria Sztum

C-1 500 m weteranów
1.Kuczyński Stanisław-Victoria Sztum
2.Iwaniak Bogdan-Gdańsk Motława
3.Skokowski Mieczysław-Gdańsk Motława

K-1 500 m juniorów młodszych finał
1.Popławski Dominik-Sokół Ostróda (
2.Wróblewski Dominik-Sokół Ostróda
3.Sowiński Wojciech-KSC Olsztyn
4.Chorko Kacper –Sparta Augustów
5.Włodarczyk Aleksander-KSC Olsztyn
6.Ptaszkowski Kamil –KSC Olsztyn
7.Kłoczko Marcin-KO Węgorzewo
8.Baranowski Patryk-KSC Olsztyn
9.Kuniec Krystian-KSC Olsztyn
10.Zawelich Przemysław-KSC Olsztyn

Punktacja I Regat Kajakowych o Puchar Burmistrza Węgorzewa
1. AKS SPARTA AUGUSTÓW- (189)
2. UKS KOSZAŁEK OPAŁEK- (165)
3. KSC OLSZTYN-(142)
4. CRESOVIA BIAŁYSTOK (35)
5. KSC BAZA MRĄGOWO (117)
6. VICTORIA SZTUM (83)
7. OKSW OLSZTYN (69)
8. WELBIS LIDZBARK WELSKI (24)
9. WTW WARSZAWA (17)
10. SOKÓŁ OSTRÓDA (53)

Fot. J. Milewski

!!!

Chcesz wesprzeć portal WAMA-SPORT?

Jeśli chcesz pomóc nam w prowadzeniu portalu, zachęcamy do wsparcia nas na Patronite! Już 3zł miesięcznie jest dla nas znaczącą kwotą!

To zajmie tylko chwilę! Transakcji możesz dokonać przez przelew bankowy, BLIK lub PayPal!

Komentarze

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Wspierają nas

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

0
Chcielibyśmy poznać Twoją opinię! Skomentuj artykuł!x
()
x