VI Otwarte Mistrzostwa Powiatu Działdowskiego – Emocje w Lidzbarku

W Lidzbarku Welskim odbyły się VI Otwarte Mistrzostwa Powiatu Działdowskiego w kajakarstwie. Regaty wzbudziły duże zainteresowanie. Do rywalizacji przystąpili reprezentanci 20 klubów m . in. z Bydgoszczy, Poznania, Białegostoku, Augustowa, Sztumu i Malborka. Startowali też zawodnicy klubów Warmii i Mazur: OKSW i KSC Olsztyn, Koszałka Opałka Węgorzewo, Bazy Mrągowo, Sokoła Ostróda oraz miejscowego Wel Bis, który od lat specjalizuje się w szkoleniu kanadyjkarzy.

 

Regaty rozgrywano we wszystkich kategoriach wiekowych na dystansie 500 metrów. Wśród najmłodszych uczestników było na tyle dużo, że należało rozegrać wyścigi eliminacyjne.

Wyniki finałów

K-1   500m SENIORÓW

1. KULCZYCKI KAMIL 94 ASTORIA BYDGOSZCZ

2. KLIMOWSKI PAWEŁ 91 SOKÓŁ OSTRÓDA

3. JANEWICZ PRZEMYSŁAW 93 SPARTA AUGUSTÓW

4. RUTASIŃSKI PIOTR 94 ENERGETYK POZNAŃ

5. PERIŻOK JAKUB 93 SOKÓŁ OSTRÓDA

6. MOTYBEL MATEUSZ 93 SPARTA AUGUSTÓW

7. CHROSTOWSKI MICHAŁ 94 BAZA MRĄGOWO

8. WOJTCZAK MATEUSZ 94 SOKÓL OSTRÓDA

9. BĄCZKOWSKI ADAM 94 ASTORIA BYDGOSZCZ

10. GUDYKA DAMIAN 93 SOKÓL OSTRÓDA

11. SIERAKOWSKI KONRAD  94 KOSZ-OPAŁ WĘGORZEWO

12. OSZMIAN MICHAŁ 94 BAZA MRĄGOWO

13. PORAZIŃSKI RAFAŁ 94 ASTORIA BYDGOSZCZ

14. FRĄSZCZAK PIOTR 94 ASTORIA BYDGOSZCZ

C-1   500m SENIORÓW

1. KAMIŃSKI  MATEUSZ OKSW OLSZTYN

2. PIÓRKO  MACIEJ 93 KOSZ-OPAŁ WĘGORZEWO

3. KAMIŃSKI JACEK 92 WEL-Bis LIDZBARK

4. SOŁTYSIAK  KAROL OKSW OLSZTYN

K-2   500m  SENIOREK

1. WŁODARCZYK DOMINIKA 94 ZYŚK JULITA 93    BAZA MRĄGOWO

2. BOGUS JUSTYNA 92 KOZAKIEWICZ DOROTA KOSZ-OPAŁ WĘGORZEWO

3. OSZKANDY ILONA 93 BURAKOWSKA MAGDA 92 KOSZ-OPAŁ WĘGORZEWO

C-2   500m  MŁODZIKÓW

1. ŻEBROWSKI PATRYK 97 CYBULSKI RAFAŁ 97 KOSZ-OPAŁ WEGORZEWO

2. BISKUP JAROSŁAW 97 SIKORA TOMASZ 97 VICTORIA SZTUM

3. WŁODARCZYK ALEKSANDER 98 BOJANOWSKI PATRYK 97 WEL-Bis LIDZBARK

4. SKOWRON EDGAR 98 SZCZEPAŃSKI KAMIL 01   DOJLIDY BIAŁYSTOK

5.WIĘCKOWSKI MARCIN 98 KONIECZNY MIŁOSZ 98 ASTORIA BYDGOSZCZ

C-2   500m  JUNIORÓW MŁ.

1. KITEWSKI ALEKSANDER   96 TWARDOWSKI ARTUR 96   WEL-Bis LIDZBARK

2. SOCHACKI GABRIEL 95 TARASEWICZ BARTŁOM 96 WEL-Bis LIDZBARK

3. KRZEMIŃSKI PAWEŁ 95 KONDRATOWICZ DAWID 96 ASTORIA BYDGOSZCZ

K-2   500m  JUNIOREK MŁ

1.PUŁAWSKA MAŁGORZATA 95 PUŁAWSKA ANNA 96 BAZA MRĄGOWO

2. CABAJ MARTYNA 95 PERTEK IZABELA 95 ASTORIA BYDGOSZCZ

3. GORDON DARIA 96 KRAJEWSKA MAŁGORZATA 96 KOPERNIK BYDGOSZCZ

K-1   500m  JUNIORÓW  MŁ

1.ROMEJKO IRENEUSZ KOSZ-OPAŁ WĘGORZEWO

2. KORINTH CYPRIAN SOKOLIK CZERNIN

3. GRABIŃSKI ROBERT KOPERNIK BYDGOSZCZ

4. CYSEWSKI JAKUB SOKOLIK CZERNIN

5. WIERUSZEWSKI  WIKTOR FALA LUBLIN

6. WYCZÓŁKOWSKI JAKUB NOGAT MALBORK

7. CZAJKOWSKI SZYMON ASTORIA BYDGOSZCZ

8. PIETRUCHA MATEUSZ ENERGETYK POZNAŃ

9. KICIŃSKI JAKUB WŁÓKNIARZ CHEŁMŻA

10. KRYSPIN ARKADIUSZ ASTORIA BYDGOSZCZ

K-1   500m  DZIECI CHŁ

1. GAJEWSKI PIOTR 99 ENERGETYK POZNAŃ

2. KRUSZEWSKI MARCEL 99  BAZA MRĄGOWO

3. DEKOWSKI ZBYSZKO 99 NADWIŚLANIN CHEŁMNO

4. PUSEK KACPER 99 BAZA MRĄGOWO

5. HINC MICHAŁ 99 NADWIŚLANIN CHEŁMNO

6. CZERNIEWSKI RADOSŁAW 99 BOMBEK MALBORK

7. ORLIKOWSKI PAWEŁ  99 SOKÓŁ OSTRÓDA

8.   SZABELSKI DANIEL 01 SOKÓŁ OSTRÓDA

9.   WOJCIECHOWSKI JAKUB 01 KOSZ-OPAŁ WĘGORZEWO

10. DLEK KORNEL 99 KOSZ-OPAŁ WĘGORZEWO

11. BIELAK MATEUSZ 00 FALA LUBLIN

12. KORZENIEWSKI MARCIN 99 SOKÓŁ  OSTRÓDA

13. LEWANDOWSKI JAKUB 00 KOSZ-OPAŁ WĘGORZEWO

14. SZWEJKOWSKI  RAFAŁ 99 KOSZ-OPAŁ WĘGORZEWO

15. SADOWSKI RAFAŁ 00 FALA LUBLIN

C-2   500m  DZIECI

1. ORLIŃSKI KACPER 99 WIKLAND ARKADIUSZ     VICTORIA SZTUM

2.TWARDOWSKI IGOR 99 SOCHACKI  DAWID 00 WEL-Bis LIDZBARK

3.MUCHEWICZ BARTOSZ 99 WIELICZKO DANIEL 99 VICTORIA SZTUM

K-1   500m  MŁODZIKÓW

1.WRÓBLEWSKI DOMINIK SOKÓŁ OSTRÓDA

2. KARP MICHAŁ SPARTA AUGUSTÓW

3.BONARSKI ŁUKASZ SPARTA AUGUSTÓW

4.WITCZAK SŁAWOMIR ENERGETYK POZNAŃ

5.OSTROWSKI BARTEK NOGAT MALBORK

6. CHARKO KACPER SPARTA AUGUSTÓW

7. ŁUKASIK ARKADIUSZ ENERGRTYK POZNAŃ

8. DĘBSKI JAROSŁĄW ENERGRTYK POZNAŃ

9. ELGAZARI SERAG ENERGETYK POZNAŃ

10.OLSZEWSKI DAWID ASTORIA BYDGOSZCZ

11 BACZYŃSKI KRZYSZTOF ASTORIA BYDGOSZCZ

K-2   500m  DZIECI DZ.

1. DOBRZYNIECKA DARIA 99 JANKOWSKA KINGA 99 BAZA MRĄGOWO

2. LIPPKE WIKTORIA 00 RANT AGATA 00 BAZA MRĄGOWO

3. PUŁA KAROLINA 00 RANT GABRIELA 00 FALA LUBLIN

K-1   500m  MŁODZICZEK

1.MATYSIAK ZUZANNA BAZA MRĄGOWO

2. CABAJ AGATA ASTORIA BYDGOSZCZ

3. KRÓL MARTA KOPERNIK  BYDGOSZCZ

4. WASILEWSKA AGNIESZKA NOGAT MALBORK

5. MUZIOŁ  PAULINA KOPERNIK BYDGOSZCZ

6. POPIŃSKA ANNA KOPERNIK BYDGOSZCZ

7. HINC MAGDAL NADWIŚLANIN CHEŁMNO

8. CYRULEWSKA KLAUDIA   ENERGETYK POZNAŃ

9. KOZAKIEWICZ KATARZYNA KOSZ-OPAŁ WĘGORZEWO

10. ŚLEDZIK KINGA BAZA MRĄGOWO

K-2  500m   JUNIORÓW MŁ

1.CYSEWSKA JAKUB 96 KORINTH CYPRIAN SOKOLIK CZERNIN

2. GRABARSKI ROBERT 95 RYCHŁOWSKI MIKOŁAJ 95 KOPERNIK BYDGOSZCZ

3. OSOWSKI PAWEŁ 95 ANASIEWICZ DAMIAN 96    KOPERNIKBYDGOSZCZ

4. OSTROWSKI BARTEK WYCZÓŁKOWSKI JAKUB NOGAT MALBORK

5. KRYSPIN ARKADIUSZ 95 CZAJKOWSKI  SZYMON 95 ASTORIA BYDGOSZCZ

6. PIETRUCHA MATEUSZ 96 SARNA MATEUSZ96 ENERGETYK POZNAŃ

7. KOWROŃSKI SZYMON 95 GRZEGÓRSKI MATEUSZ 95 ASTORIA    BYDGOSZCZ

8.ROMEJKO IRENEUSZ 95 BIAŁOCERKOWIEC MICHAŁ 96   KOSZ-OPAŁ WĘGORZEWO

K-1   500m  JUNIOREK MŁ

1. WŁODARCZYK DOMINIKA 95 BAZA   MRĄGOWO

2. PUŁAWSKA ANNA 96 BAZA MRĄGOWO

3. CABAJ MARTYNA 95 ASTORIA BYDGOSZCZ

4. PUŁAWSKA MAŁGORZATA 96 BAZA  MRĄGOWO

5. PERTEK  IZABELA 95 ASTORIA BYDGOSZCZ

6. CYRULEWSKA ANNA 96 ENERGETYK POZNAŃ

7. WLAZIŃSKA EMILA 96 SOKOLIK CZERNIN

8. GORDON DARIA 96 KOPERNIK BYDGOSZCZ

9. KUCZKA MONIKA 96 WŁÓKNIARZ CHEŁMŻA

C-1   500m  JUNIORÓW MŁ

1.KITEWSKI ALEKSANDER 96 WEL-Bis   LIDZBARK

2.   KOZAKIEWICZ  MATEUSZ KOSZ-OPAŁ WĘGORZEWO

3. GRABARSKI KRYSTIAN 96 KOPERNIK BYDGOSZCZ

4. KRZEMIŃSKI PAWEŁ 95 ASTORIA BYDGOSZCZ

5. TARASEWICZ BARTŁOMIEJ 96 WEL-Bis LIDZBARK

6. SOCHACKI GABRIEL 95 WEL-Bis LIDZBARK

7. KONDRATOWICZ DAWID  96 ASTORIA BYDGOSZCZ

8. TWARDOWSKI ARTUR 96 WEL-bis LIDZBARK

9. DEMBIŃSKI WOJCIECH 96 WEL-Bis LIDZBARK

K-1   500m  SENIOREK

1. MIECZKOWSKA   EWA KSC  OLSZTYN

2. ZYŚK JULITA 93   BAZA MRĄGOWO

3. KOZAKIEWICZ DOROTA 92 KOSZ-OPAŁ WĘGORZEWO

4. JEZIERSKA ALEKSANDRA  93 KOPERNIK BYDGOSZCZ

5. BOGUS JUSTYNA 92 KOSZ-OPAŁ WĘGORZEWO

6. BURAKOWSKA MAGDAL 92 KOSZ-OPAŁ WĘGORZEWO

7. OSZKANDY ILONA 93 KOSZ-OPAŁ WEGORZEWO

C-2   500m  SENIORÓW

1.KAMIŃSKI MATEUSZ SOŁTYSIAK KAROL OKSW OLSZTYN

2.PIÓRKO MACIEJ 93 KOZAKIEWICZ MATEUSZ 93 KOSZ-OPAŁ WĘGORZEWO

3.SŁAWIŃSKI JAKUB 88 ANGERHOEFER MATEUSZ 87 WEL-Bis LIDZBARK

4. KAMIŃSKI JACEK 92 RUCZYŃSKI MARIUSZ 92    WEL-Bis LIDZBARK

K-2   500m  SENIORÓW

1. PERIŻOK JAKUB 93 WOJTCZAK MATEUSZ 94 SOKÓŁ OSTRÓDA

2. JANEWICZ PRZEMYSŁ 93   MOTYBEL MATEUSZ 93 SPARTA AUGUSTÓW

3. KULCZYCKI KAMIL 94 BĄCZKOWSKI ADAM 94 ASTORIA BYDGOSZCZ

4. KLIMOWSKI PAWEŁ 91 GUDYKA DAMIAN 93 SOKÓ ŁOSTRÓDA

5. OSZMIAN MICHAŁ 94 CHROSTOWSKI MICHAŁ 94 BAZA MRĄGOWO

6. SIECZKOWSKI JAKUB 72 ŻONAKOWSKI KRZYSZTOF 88 WEL-Bis LIDZBARK

7. PORAZIŃSKI RAFAŁ FRĄSZCZAK PIOTR ASTORIA BYDGOSZCZ

8. RUTASKI RAFAŁ BENENOWSKI SEBASTIAN ENERGETYK POZNAŃ

C-1   500m  MŁODZIKÓW

1. BISKUP JAROSŁAW 97 VICTORIA SZTUM

2. CYBULSKI RAFAŁ 97 KOSZ-OPAŁ WĘGORZEWO

3. SKOWRON EDGAR 98 DOJLIDY BIAŁYSTOK

4. WŁODARCZYK ALEKSANDER 98 WEL-Bis LIDZBARK

5. ŻEBROWSKI PATRYK 97 KOSZ-OPAŁ WĘGORZEWO

6. BOJANOWSKI PATRYK 97  WEL-Bis LIDZBARK

7. WIĘCKOWSKI MARCIN ASTORIA BYDGOSZCZ

8. OLSZEWSKI PIOTR 97 OKSW OLSZTYN

9. SIKORA TOMASZ 98 VICTORIA SZTUM

10.ALEKSANDROWICZ ŁUKASZ 97 ZAWISZA BYDGOSZCZ

11.GUTOWSKI PAWEŁ 98 ZAWISZA BYDGOSZCZ

12. KONIECZNY MIŁOSZ ASTORIA BYDGOSZCZ

K-2   500m  MŁODZICZEK     FINAŁ

1. ŚLEDZIK KINGA  97 MATYSIAK ZUZANNA 97 BAZA  MRĄGOWO

2. POPIŃSKA ANNA 97 MUZIOŁ PAULINA 97 KOPERNIK BYDGOSZCZ

3. CABAJ AGATA 97 GAJ EWA 97 ASTORIA BYDGOSZCZ

4. KRÓL MARTA 97 ŚLIGOWSKA EWELINA 97 KOPERNIK BYDGOSZCZ

5. KOZAKIEWICZ KATARZYNA 98 PALIŃSKA OLA 98 KOSZ-OPAŁ WĘGORZEWO

6. NAWROCKA ADA 97 WASILEWSKA AGNIESZKA 97 NOGAT MALBORK

7. SZCZEPOCKA JOANNA 98  HINC MAGDAL 97 NADWIŚLANIN CHEŁMNO

8. GROHS BIANKA 97 KUCABA  DARIA 97 SOKÓŁ OSTRÓDA

K-1   500m  DZIECI DZ.

1. JANKOWSKA KINGA 99 BAZA MRĄGOWO

2. DOBRZYNIECKA DARIA 99 BAZA MRĄGOWO

3. ZADRAJKOWSKA MAGDALENA 99 SOKOLIK CZERNIN

4. SPERKOWSKA ANETA 99 ASTORIA BYDGOSZCZ

5. ZIELIŃSKI AGATA 00 FALA LUBLIN

6. OLSZYŃSKA ANGELIKA 99 DOJLIDY  BIAŁYSTOK

7. OSTROWSKA KLAUDIA 00 BAZA MRĄGOWO

8. LIPPKE WIKTORIA 00 BAZA MRĄGOWO

9. GROHS ALEKSANDRA 99 SOKÓŁ OSTRÓDA

10. RANT GABRIELA 00 BAZA MRĄGOWO

11. PUŁA KAROLINA 00 FALA LUBLIN

12. POLONIS NIKOLA 01 KOSZ-OPAŁ WĘGORZEWO

K-2   500m  DZIECI CHŁ.

1. HINC MICHAŁ 99 DEKOWSKI ZBYSZKO 99 NADWIŚLANIN CHEŁMNO

2. KRUSZEWSKI MARCEL 99  PUSEK KACPER 99 BAZA MRĄGOWO

3. KORZENIEWSKI MARCIN 99 ORLIKOWSKI PAWEŁ 99 SOKOLIK CZERNIN

4. WOJCIECHOWSKI  JAKUB 01 DYK KORNEL 99 KOSZ-OPAŁ WĘGORZEWO

5. LEWANDOWSKI  JAKUB 00 SZWEJKOWSKI RAFAŁ 99 KOSZ-OPAŁ WĘGORZEWO

6. BIELAK MATEUSZ 00 SADOWSKI RAFAŁ 00 FALA LUBLIN

C-1   500m  DZIECI

1.MUCHEWICZ BARTOSZ 99   VICTORIA SZTUM

2. WIELICZKO DANIEL 99 VICTORI  SZTUM

3.ORLIŃSKI KACPER 99 VICTORIA  SZTUM

4. TWARDOWSKI IGOR 9 WEL-bis  LIDZBARK

5. SOCHACKI DAWID 00 WEL-Bis LIDZBARK

6.   SZCZEPAŃSKI    KAMIL DOJLIDY BIAŁYSTOK

7. BURAKOWSKI ROBERT OKSW OLSZTYN

8. SKLINSMONT MICHAŁ 01 OKSW OLSZTYN

9.  POŚWIĄTNY  KAMIL 99 DOJLIDY BIAŁYSTOK

10. DZIEDZIC HUBERT 01 WEL-Bis LIDZBARK

K-2   500m  MŁODZIKÓW

1.KARP MICHAŁ SPARTA AUGUSTÓW BONARSKI ŁUKASZ

2. WITCZAK SŁAWOMIR ENERGETYK    POZNAŃ  ŁUKASIK ARKADIUSZ

3. ZIELIŃSKI KAMIL ENERGETYK POZNAŃ GRACZ JĘDRZEJ

4. SZRAM ADRIAN KOSZ-OPAŁ WĘGORZEWO KŁOCZKO MARCIN

5.KUCHARSKI MACIEJ KOPERNIK BYDGOSZCZ GRZECHNIK BARTOSZ

6. ELGAZIRY SERAG ENERGETYK POZNAŃ  DĘBSKI JAROSŁAW

7. ŁASSA RAFAŁ KOPERNIK BYDGOSZCZ WYRĄBKIEWICZ KAMIL

8. NOWAKOWSKI ROBERT ENERGETYK POZNAŃ  GAJEWSKI PIOTR

9. BĄCZYŃSKI KRZYSZTOF ASTORIA BYDGOSZCZ MACHOŃ KRYSTIAN

10. KORGETTA ALEKSANDER BAZA MRĄGOWO JANKOWSKI SZYMON

!!!

Chcesz wesprzeć portal WAMA-SPORT?

Jeśli chcesz pomóc nam w prowadzeniu portalu, zachęcamy do wsparcia nas na Patronite! Już 3zł miesięcznie jest dla nas znaczącą kwotą!

To zajmie tylko chwilę! Transakcji możesz dokonać przez przelew bankowy, BLIK lub PayPal!

Komentarze

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Wspierają nas

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

0
Chcielibyśmy poznać Twoją opinię! Skomentuj artykuł!x
()
x