VII Otwarte Mistrzostwa Powiatu Działdowskiego 2012 – Święto w Lidzbarku Welskim

W Lidzbarku Welskim odbyły się VII Regaty kajakowe o Mistrzostwo Powiatu Działdowskiego. Organizatorzy zadbali o obsadę. Na starcie stanęli zawodnicy17 klubów we wszystkich kategoriach wiekowych. Byli goście z Mariampolu (Litwa) i kilku czołowych sekcji krajowych. Warmię i Mazury prócz gospodarzy reprezentowali wodniacy Sokoła Ostróda, Koszałka Opałka Węgorzewo i OKSW Olsztyn. Odnieśliśmy trzy zwycięstwa. Złote medale zdobyli: w k-1 juniorów młodszych Dominik Popławski (Sokół Ostróda), Katarzyna Kozakiewicz (Koszałek Opałek Węgorzewo) w k-1 młodziczek oraz Karol Rogoziński i Marcin Ruczyński w c-2 seniorów (Wel Bis Lidzbark Welski)

 

Wyniki finałów

K-1   500m SENIORÓW

1. SIEROCKI PAWEŁ 90 ASTORIA BYDGOSZCZ

2. TEODOROWICZ KAROL 90  NADWIŚLANIN CHEŁMNO

3. PERIŻOK   JAKUB 93 SOKÓŁ OSTRÓDA

…………………………………………………….

4. DRZAZGA FILIP 95 SOKÓŁ OSTRÓDA

7. WOJTCZAK MATEUSZ 94 SOKÓŁ OSTRÓDA

8. RYMSZO   PAWEŁ 95 SOKÓŁ OSTRÓDA

C-1 500m SENIORÓW

1. RUCZYŃSKI MARCIN ZAWISZA BYDGOSZCZ

2. KARA GRZEGORZ  91 VICTORIA SZTUM

3. SOŁTYSIAK KAROL 89 OKSW OLSZTYN

………………………………………………………..

4. ROGOZIŃSKI KAROL 88 WELBIS LIDZBARK

5. ANGERHOEFER MATEUSZ  87 WELBIS LIDZBARK

6. GUTOWSKI ŁUKASZ 88 WELBIS LIDZBARK

7. CZAPLIŃSKI ADAM 95 OKSW OLSZTYN

K-1 500m JUNIORÓW MŁ

1. POPŁAWSKI DOMINIK 96 SOKÓŁ OSTRÓDA

2. CYSEWSKI JAKUB 96 SOKOLIK CZERNIN

3. WRÓBLEWSKI DOMINIK 97 SOKÓŁ OSTRÓDA

C-2   500m MŁODZIKÓW

1.GUTOWSKI PAWEŁ 98/SŁAWIŃSKI SEBASTIAN 98 ZAWISZA GÓRZNO

2. SKÓRSKI GRZEGORZ 98/BRANDT MICHAŁ 98    MRKS GDAŃSK

3.MUCHEWICZ BARTOSZ 99/SKOWRON EDGAR 98 DOJLIDY BIAŁYSTOK

…………………………………………………………….

5.BUGAJ DOMINIK 99/TRACZEWSKI JAKUB 99 OKSW OLSZTYN

7. TWARDOWSKI IGOR 99/SOCHACKI DAWID 00  WELBIS LIDZBARK

K-2   500m JUNIOREK MŁ

1.WLAZIŃSKA EMILIA 96 SOKOLIK CZERNIN/IEVA JUSKAITE 96 MARIAMPOL LITWA

2.GROHS ALEKSANDRA. 97/ KUCABA DARIA 97   SOKÓŁ OSTRÓDA

C-1   500m KOBIET OPEN

1.DANILUK GABRIELA 98 DOJLIDY BIAŁYSTOK

2. KRUSIŃSKA NATALIA 00 ZAWISZA GÓRZNO

3. LEWANDOWSKA    JAGODA 99 ZAWISZA GÓRZNO

……………………………………………………………………

8. DZIEDZIC DANUTA 98 WELBIS LIDZBARK – WYWROTKA

K-1 500m DZIECI CHŁOPCÓW

1.BIELAK MATEUSZ 00 FALA LUBLIN

2. MILIŃSKI  FILIP 01 ENERGETYK POZNAŃ

3. SZABELSKI DANIEL 00 SOKÓŁ OSTRÓDA

C-2 500m DZIECI

1.FEHLAU FILIP 00/WIKLAND ARKADIUSZ 01 VICTORIA SZTUM

2. ALEKSANDROWICZ SEBASTIAN 00/GUTOWSKI RAFAŁ 00 ZAWISZA GÓRZNO

3. KWIATKOWSKI GRZEGORZ 01/MACHALEWSKI SZYMON 01    ZAWISZA GÓRZNO

K-1 500m MŁODZIKÓW

1.GRACZ JĘDRZEJ ENERGETYK POZNAŃ

2. NOWAKOWSKI ROBERT ENERGETYK POZNAŃ

3. JAWORSKI PAWEŁ FALA LUBLIN

……………………………………………………………………

7. ORLIKOWSKI PAWEŁ SOKÓŁ OSTRÓDA

K-2   500m DZIECI DZ.

1.PLEBANIK MAGDAL 00/JARZYNA AGATA 00     SOKOLIK CZERNIN

2. WOJCIECHOWSKA NATALIA 02/SOWA MILENA 01 ENERGETYK POZNAŃ

3 ZIELIŃSKA AGATA 00 FALA LUBLIN

K-1 500 m MŁODZICZEK

1.KOZAKIEWICZ KATARZYNA. KOSZAŁEK-OPAŁEK WEGORZEWO

2. CYRULEWSKA KLAUDIA ENERGETYK POZNAŃ

3. KLATT MARTYNA ENERGETYK POZNAŃ

K-2   500m JUNIORÓW MŁ

1. KORINTH  CYPRIAN 96/CYSEWSKI JAKUB 96 SOKOLIK CZERNIN

2.POPŁAWSKI DOMINIK 96/WRÓBLEWSKI DOMINIK 97   SOKÓŁ OSTRÓDA

3.WITCZAK SŁAWOMIR 97/ŁUKASIK ARKADIUSZ ENERGETYK POZNAŃ

K-1   500m JUNIOREK MŁ

1. JUSKAITE JEVA 97 MARIAMPOL LITWA

2. WLAZIŃSKA EMILIA 96 SOKOLIK CZERNIN

3. KUCABA DARIA 97 SOKÓŁ OSTRÓDA

……………………………………………………

4. GROHS BIANKA 97 SOKÓŁ  OSTRÓDA

5. BEJNA NIKOLA 97 SOKÓŁ OSTRÓDA

C-1   500m JUNIORÓW MŁ

1.KITEWSKI  ALEKSANDER 96 ORZEŁ   WAŁCZ

2. BISKUP JAROSŁAW 97 VICTORIA SZTUM

3. ALEKSANDROWICZ ŁUKASZ 97 ZAWISZA GÓRZNO

K-2 500m MŁODZIKÓW

1.GRACZ JĘDRZEJ 98/NOWAKOWSKI ROBERT98   ENERGETYK POZNAŃ

2. KOZAK ADAM 98 /JAWORSKI PAWEŁ 98 FALA LUBLIN

3.GAJEWSKI PIOTR 99/ADAMSKI MACIEJ 98 ENERGETYK POZNAŃ

C-2   500m SENIORÓW

1.ROGOZIŃSKI KAROL 88 /RUCZYŃSKI MARCIN WELBIS LIDZBARK

2.KARA GRZEGORZ/BISKUP JAROSŁAW VICTORIA SZTUM

3.SOŁTYSIAK KAROL/ CZAPLIŃSKI ADAM OKSW OLSZTYN

………………………………………………………………………..

4.GUTOWSKI ŁUKASZ 88/ ANGERHOEFER MATEUSZ 87 WELBIS LIDZBARK

K-2 500m SENIORÓW

1.SIEROCKI  PAWEŁ  ASTORIA BYDGOSZCZ/ TEODOROWICZ KAROL NADWIŚLANIN CHEŁMNO

2. PERIŻOK JAKUB 93/WOJTCZAK MATEUSZ 94    SOKÓŁ OSTRÓDA

3.GARBACZ  MARCIN 82/ MOTYBEL MATEUSZ 93 SPARTA AUGUSTÓW

C-1 500m MŁODZIKÓW

1.SKOWRON EDGAR  98 DOJLIDY BIAŁYSTOK

2.GUTOWSKI PAWEŁ 98 ZAWISZA GÓRZNO

3. SŁAWIŃSKI SEBASTIAN 98  ZAWISZA GÓRZNO

……………………………………………………………..

5.TRACZEWSKI JAKUB 99 OKSW OLSZTYN

10 BUGAJ DOMINIK 99 OKSW OLSZTYN

11. TWARDOWSKI IGOR 99 WELBIS LIDZBARK

K-2 500m MŁODZICZEK

1. KLATT MARTYNA 99/ CYRULEWSKA KLAUDIA 98 ENERGRTYK POZNAŃ

2. KOZAKIEWICZ KATARZYNA. 98/PALIŃSKA ALEKSANDRA 98 KOSZAŁEK-OPAŁEK WĘGORZEWO

3. ZIEMANN KINGA 98/OLSZEWSKA MARTYNA 98 MRKS GDANSK

C-1   500m DZIECI

1. FECHLAU FILIP 00 VICTORIA SZTUM

2. WIKLAND ARKADIUSZ 01 VICTORIA SZTUM

3. GUTOWSKI RAFAŁ 00 ZAWISZA GÓRZNO

……………………………………………………….

4. BURAKOWSKI ROBERT 02 OKSW OLSZTYN

K-1 500m DZIECI DZ.

1. ZIELIŃSKA AGATA FALA LUBLIN

2. JARZYNA AGATA SOKOLIK CZERNIN

3. PUŁA KAROLINA FALA LUBLIN

WYKAZ UCZESTNICZĄCYCH KLUBÓW

1. MARIAMPOL LITWA

2. ASTORIA BYDGOSZCZ

3. DOJLIDY BIAŁYSTOK

4. ENERGETYK POZNAŃ

5. FALA LUBLIN

6. KOSZAŁEK-OPAŁEK WĘGORZEWO

7. MRKS GDAŃSK

8. NADWIŚLANIN CHEŁMNO

9. OKSW OLSZTYN

10. ORZEŁ WAŁCZ

11. SOKOLIK CZERNIN

12. SOKÓŁ OSTRÓDA

13. SPARTA AUGUSTÓW

14. WŁÓKNIARZ CHEŁMŻA

15. ZAWISZA GÓRZNO

16. VICTORIA SZTUM

17. WEL-bis LIDZBARK

!!!

Chcesz wesprzeć portal WAMA-SPORT?

Jeśli chcesz pomóc nam w prowadzeniu portalu, zachęcamy do wsparcia nas na Patronite! Już 3zł miesięcznie jest dla nas znaczącą kwotą!

To zajmie tylko chwilę! Transakcji możesz dokonać przez przelew bankowy, BLIK lub PayPal!

Komentarze

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Wspierają nas

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

0
Chcielibyśmy poznać Twoją opinię! Skomentuj artykuł!x
()
x