W Ostródzie wygrana z Mazowszem – Talenty są, czas na szlif

Na torze w Ostródzie odbyły się międzywojewódzkie mistrzostwa młodzików w kajakarstwie klasycznym. Naszym rywalem w większości dyscyplin są rówieśnicy z Mazowsza i tę walkę zazwyczaj przegrywamy. Ale nie w kajakarstwie, gdzie nasz potencjał jest znacznie większy. Z wyjątkiem k-2 młodzików wygraliśmy wszystkie konkurencje, zgromadziliśmy tez znacznie więcej punktów. To, że mamy wiele talentów i doskonałych trenerów nie ulega wątpliwości. Stwórzmy im  takie warunki, by nasze sportowe nadzieje spełniły się w przyszłości.

Wyniki

FINAŁ K – 1 2000m    Młodzików

1  WRÓBLEWSKI DOMINIK  KLUB SPORTOWY „SOKÓŁ” OSTRÓDA WARMIŃSKO-MAZ       9,10,09

2 ANDZIAK  KAMIL KLUB SPORTOWY ‘SPÓJNIA-WARSZAWA”    MAZOWIECKIE 9.23.33

3 KOWALSKI  LUKAS KLUB SPORTOWY „SPÓJNIA-WARSZAWA” MAZOWIECKIE 9.25.42

4 STAROŃ  ARTUR KLUB SPORTOWY „BAZA-MRĄGOWO” WARMIŃSKO-MAZ 9.37.61

5 KŁOCZKO  MARCIN UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY”KOSZAŁEK OPAŁEK” WĘGORZEWO WARMIŃSKO-MAZ 9.39.64

6 PAWŁOWSKI  ERYK KLUB SPORTOWY „SPÓJNIA-WARSZAWA MAZOWIECKIE 9,46.63

7 ZAWALICH PRZEMYSŁAW KAYAK SPORT CLUB OLSZTYN WARMIŃSKO- MAZ 10.20.43

8 SZRAM  ADRIAN UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY”KOSZAŁEK OPAŁEK” WĘGORZEWO WARMIŃSKO-MAZ 10.22.70

9 POŁĄCZEK ADRIAN KLUB SPORTOWY „BAZA-MRĄGOWO” WARMIŃSKO-MAZ 10.24.61

10 STAŃCZAK  MICHAŁ KAYAK SPORT CLUB OLSZTYN WARMIŃSKO-MAZ   –

11 WRZOSEK  MICHAŁ WARSZAWSKIE TOWARZYSTWO WIOŚLARSKIE –WARSZAWA MAZOWIECKIE

12 RĘKAWIK  SZYMON PARAFIALNY KLUB SPORTOWY”KORONA” ELBLĄGWARMIŃSKO-MAZ

13 STĘPNIEWSKI  PATRYK  KAYAK SPORT CLUB OLSZTYN WARMIŃSKO-MAZ

14 THOMASI PATRYK WARSZAWSKIE TOWARZYSTWO WIOŚLARSKI MAZOWIECKIE

15 MAŃKA  WOJCIECH NOWODWORSKI OŚRODEK SPORTU I REKREACJI

NOWY DWÓR MAZOWIECKI MAZOWIECKIE

16 MARMUROWSKI KRYSTIAN KAYAK SPORT CLUB OLSZTY WARMIŃSKO-MAZ

17 KRUSZEWSKI  MARCEL  KLUB SPORTOWY”BAZA-MRĄGOWO” WARMIŃSKO-MAZ

18 GŁUCH  MAREK KLUB SPORTOWY „OLIMPIA” ELBLĄG WARMIŃSKO –MAZ

19 GNIADEK  ADRIAN KLUB SPORTOWY”SPÓJNIA-WARSZAWA” MAZOWIECKIE

20 LASKOWSKI  MICHAŁ KLUB SPORTOWY „SPÓJNIA  WARSZAWA MAZOWIECKIE

21 DOMASIEWICZ  KACPER KAYAK SPORT CLUB OLSZTYN WARMIŃSKO –MAZ 22 MATERNOWSKI MATEUSZ PARAFIALNY KLUB SPORTOWY”KORONA ”WARMIŃSKO-MAZ

23 CISZEWSKI  MICHAŁ NOWODWORSKI OŚRODEK SPORTU I REKREACJI- NOWY DWÓR MAZOWIECKI MAZOWIECKIE

24 STOLARSKI DANIEL NOWODWORSKI OŚRODEK SPORTU I REKREACJI NOWY DWÓR MAZOWIECKI MAZOWIECKIE

25 KORZEŃIOWSKI MARCIN KLUB SPORTOWY „SOKÓŁ” OSTRÓDA WARMIŃSKO-MAZ

26 PIEŃSKO PIOTR KLUB SPORTOWY”DRUKARZ” WARSZAWA MAZOWIECKIE

FINAŁ K-1   2000 M  MŁODZICZEK

1 MATYSIAK  ZUZANNA KLUB SPORTOWY”BAZA MRĄGOWO”WARMIŃSKO- MAZ  10.45.37

2 ŚLEDZIK SARA KLUB SPORTOWY „BAZA MRĄGOWO” WARMIŃSKO -MAZ 10.54.97                                 

3 WIELIKI  MAGDA KAYAK SPORT CLUB OLSZTYN WARMIŃSKO-MAZ 10.59.10                                 

4 JANKOWSKA  KINGA KLUB SPORTOWY”BAZA-MRĄGOWO” WARMIŃSKO-MAZ  11.12.28

5 ANDZIAK   NATALIA KLUB SPORTOWY „SPÓJNIA-WARSZAWA” WARSZAWA MAZOWIECKIE 11.16.11                                          

6 REDA   NATALIA KLUB SPORTOWY „SPÓJNIA-WARSZAWA” WARSZAWA    MAZOWIECKIE  11.31.53    

7 DŁUGORZ KATARZYNA WARSZAWSKIE TOWARZYSTWO WIOŚLARSKIE MAZOWIECKIE 11.41.35

8 ADASZEWSKA  ANITA WARSZAWSKIE TOWARZYSTWO WIOŚLARSKIE  MAZOWIECKIE 11.42.96

9 ŚLEDZIK     KINGA KLUB SPORTOWY „BAZA-MRĄGOWO”  WARMIŃSKO-MAZ  11.58.44     

10 PALIŃSKA  ALEKSANDRA UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY”KOSZAŁEK OPAŁEK” WĘGORZEWO WARMIŃSKO-MAZ

11BONIECKA  JUSTYNA NOWODWORSKI OŚRODEK SPORTU i REKREACJI NOWY DWÓR MAZOWIECKI MAZOWIECKIE

12 DEPNER-NOWOTKA KATARZYNA WARSZAWSKIE TOWARZYSTWO WIOŚLARSKIE  MAZOWIECKIE

13 KRECZMAN  MARCELINA KLUB SPORTOWY”OLIMPIA” ELBLĄG WARMIŃSKO-MAZ

14 KUCABA  DARIA KLUB SPORTOWY”SOKÓŁ” OSTRÓDA WARMINSKO-MAZ               

15 BORKOWSKA  PATRYCJA KLUB SPORTOWY”DRUKARZ” WARSZAWAMAZOWIECKIE

16 WNUKOWSKA NATALIA NOWODWORSKI OŚRODEK SPORTU I REKREACJI NOWY DWÓR MAZOWIECKI MAZOWIECKIE

17 NEJMAN  GABRIELA KLUB SPORTOWY „DRUKARZ” WARSZAWA MAZOWIECKIE

18 GROHS BIANKA KLUB SPORTOWY”SOKÓŁ” OSTRÓDA WARMIŃSKO -MAZ               

FINAŁ C-1  2000 M  MŁODZIKÓW

1 CYBULSKI   RAFAŁ  UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY”KOSZAŁEK OPAŁEK” WĘGORZEWO WARMIŃSKO-MAZ  11.19.39

2 WŁODARCZYK ALEKSANDER MIEJSKI LUDOWY UCZNIOWSKI KLUB KAJAKOWY WEL-BIS WARMINSKO –MAZ  12.03.14

3 BOJANOWSKI   PATRYK MIEJSKI LUDOWY UCZNIOWSKI KLUB KAJAKOWY WEL-BIS WARMIŃSKO-MAZ 12.29.34

4 KRECZMAN  PIOTR KLUB SPORTOWY” OLIMPIA” ELBLĄG WARMIŃSKO-MAZ   13.29.05     

5 OLSZEWSKI  PIOTR OLSZTYŃSKI KLUB SPORTÓW WODNYCH WARMIŃSKO-MAZ  14.00.30

6 TRACZEWSKI  JAKUB OLSZTYŃSKI KLUB SPORTÓW WODNYCH WARMIŃSKO-MAZ 14.28.06

7 ŻEBROWSKI  PATRYK  UCZNIOWSKI  KLUB  SPORTOWY”KOSZAŁEK OPAŁEK” WĘGORZEWO WARMIŃSKO-MAZ 16.42.44

8 TWARDOWSKI  IGOR MIEJSKI  LUDOWY UCZNIOWSKI KLUB KAJAKOWY WEL-BIS LIDZBARK WELSKI WARMINSKO-MAZ 19.16.98                                          

9 SOCHACKI  ADRIAN MIEJSKI LUDOWY UCZNIOWSKI KLUB KAJAKOWY WEL-BIS LIDZBARK WELSKI  WARMIŃSKO-MAZ  22.15.31

FINAŁ  K-2 2000 M  MŁODZIKÓW

1 ANDZIAK   KAMIL PAWŁOWSKI  ERYK  KLUB SPORTOWY „SPÓJNIA WARSZAWA” WARSZAWA MAZOWIECKIE 9.08.19

2 WŁODARCZYK ALEX PTASZKOWSKI KAMIL KAYAK SPORT CLUB OLSZTYN WARMIŃSKO-MAZ    9.09.63

3 RORATOWSKI PATRYK KORDYSZEWSKI KACPER WARSZAWSKIE TOWARZYSTWO WIOŚLARSKIE MAZOWIECKIE 9.18.68

4 STAROŃ ARTUR POŁĄCZAK ADRIAN KLUB SPORTOWY”BAZA –MRĄGOWO” WARMIŃSKO-MAZ  9.20.09

5 GRALCZYK KRZYSZTOF  PUŻNIEWSKI KAROL KAYAK SPORT CLUB OLSZTYN WARMIŃSKO-MAZ  9.33.65

6 WRÓBLEWSKI DOMINIK ORLIKOWSKI   PAWEŁ   KLUB SPORTOWY „SOKÓŁ” OSTRÓDA WARMIŃSKO-MAZ 9.35.54

7 SWED  PATRYK DOMASIEWICZ REMIGIUSZ KAYAK SPORT CLUB OLSZTYNWARMIŃSKO-MAZ  9.50.05

8 LASKOWSKI  MICHAŁ KOWALSKI LUKAS  KLUB SPORTOWY”SPÓJNIA WARSZAWA”  WARSZAWA MAZOWIECKIE       9.57.43

9 ZCZĘSNY DANIEL KOZAKIEWICZ BARTŁOMIEJ     UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY” KOSZAŁEK OPAŁEK” WĘGORZEWO    WARMIŃSKO-MAZ  10.48.46

10 STOLARSKI   DANIEL MAŃKA   WOJCIECH  NOWODWORSKI OŚRODEK SPORTU i REKREACJI  NOWY DWÓR MAZOWIECKI MAZOWIECKIE

11 MATERNOWSKI MATEUSZ  HADZIEWICZ TOMASZ PARAFIALNY KLUB SPORTOWY”KORONA” ELBLĄG WARMIŃSKO -MAZ

12 PUSEK  KACPER KARGETTA ALEKSANDER KLUB SPORTOWY „BAZA –MRĄGOWO” WARMIŃSKO-MAZ

13 RATAJCZYK  DANIEL POSS  MATEUSZ WARSZAWSKIE TOWARZYSTWO WIOŚLARSKIE WARSZAWA MAZOWIECKIE

14 FLEJSZMAN KONRAD KRUSIEWICZ MARCIN KLUB SPORTOWY „DRUKARZ“ WARSZAWA MAZOWIECKIE

FINAŁ   K-2 2000 M MŁODZICZEK

1 ŚLEDZIK  SARA MATYSIAK ZUZANNA KLUB SPORTOWY”BAZA MRĄGOWO” MRĄGOWO  WARMIŃSKO-MAZ 9.57.91

2 ANDZIAK  NATALIA REDA  NATALIA KLUB SPORTOWY „SPÓJNIA –WARSZAWA „ MAZOWIECKIE 10.00.00

3 KOZAKIEWICZ KATARZYNA PALIŃSKA ALEKSANDRA   UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY” KOSZAŁEK OPAŁEK” WĘGORZEWO WARMIŃSKO-MAZ 10.10.67

4ADASZEWSKA ANITA DŁUGOSZ  KATARZYNA WARSZAWSKIE TOWARZYSTWO WIOŚLARSKIE MAZOWIECKIE 10.20.70

5 DOBRZYNIECKA DARIA JANKOWSKA KINGA UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY „KOSZAŁEK OPAŁEK”WĘGORZEWO WARMIŃSKO –MAZ 10.35.10

6 DEPNER-NOWOTKA KLAUDIA DEPNER-NOWOTKA KATARZYNA WARSZAWSKIE TOWARZYSTWO WIOŚLARSKIE MAZOWIECKIE 10.40.52

7 WNUKOWSKA NATALIA BONIECKA  JUSTYNA NOWODWORSKI OŚRODEK SPORTU i REKREACJI NOWY DWÓR MAZOWIECKI  MAZOWIECKIE 11.12.77

8 BORKOWSKA  PATRYCJA NEJMAN GABRIELA KLUB SPORTOWY”DRUKARZ” WARSZAWA MAZOWIECKIE 12.16.03

9 GROHS  BIANKA KUCABA DARIA KLUB SPORTOWY „SOKÓŁ” OSTRÓDA WARMIŃSKO-MAZ  12.52.36

FINAŁ  C-2  2000 M  MŁODZIKÓW

1 CYBULSKI  RAFAŁ ŻEBROWSKI PATRYK    UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY „KOSZAŁEK OPAŁEK” WĘGORZEWO WARMIŃSKO-MAZ  10.52.21

2 BOJANOWSKI  PATRYK WŁODARCZYK ALEKSANDER    MIEJSKI LUDOWY UCZNIOWSKI KLUB KAJAKOWY  WEL-BIS LIDZBARK WELSKI WARMIŃSKO-MAZ 11.20.96

3 OLSZEWSKI  PIOTR TRACZEWSKI JAKUB OLSZTYŃSKI KLUB SPORTÓW WODNYCH OLSZTYN WARMIŃSKO-MAZ 13.56.95

4 TWARDOWSKI  IGOR SOCHACKI  ADRIAN  MIEJSKI LUDOWY UCZNIOWSKI KLUB KAJAKOWY WEL-BIS WARMIŃSKO-MAZ 19.32.97

FINAŁ  K-4  2000 M MŁODZIKÓW

1 GRALCZYK KRZYSZTOF SWED PATRYK PTASZKOWSKI KAMIL WŁODARCZYK ALEX KAYAK SPORT CLUB OLSZTYN      WARMIŃSKO-MAZ  8.31.38

2 DOMASIEWICZ REMIGIUSZ PUŻNIEWSKI KAROL DOMASIEWICZ KACPER ZAWALICH PRZEMYSŁAW KAYAK SPORT CLUB OLSZTYN WARMIŃSKO-MAZ 8.50.58

3 SZCZĘSNY DANIEL KOZAKIEWICZ BARTŁOMIEJ KŁOCZKO MARCIN SZRAM ADRIAN UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY „KOSZAŁEK OPAŁEK” WĘGORZEWO WARMIŃSKO-MAZ 8.55.96

4 WRZOSEK MICHAŁ THOMASI PATRYK RORATOWSKI PATRYK KORDYSZEWSKI KACPER WARSZAWSKIE TOWARZYSTWO WIOŚLARSKIE  WARSZAWA  MAZOWIECKIE 9.10.03

5 HADZIEWICZ TOMASZ HADZIEWICZ PIOTR MALINOWSKI DAWID RĘKAWIK SZYMON PARAFIALNY KLUB SPORTOWY”KORONA” ELBLĄG WARMINSKO-MAZ 10.17.04

6 RATAJCZYK DANIEL POSS MATEUSZ SYLWESTRZAK KONRAD WRZOSEK MATEUSZ WARSZAWSKIE TOWARZYSTWO WIOŚLARSKIE  WARSZAWA MAZOWIECKIE 10.34.86

PUNKTACJA   WOJEWÓDZTW

MIĘDZYWOJEWÓDZKICH MISTRZOSTW MŁODZIKÓW W KAJAKARSTWIE STREFA C

WOJEWÓDZTWO MAZOWIECKIE (17 pkt.)

KLUB SPORTOWY”SPÓJNIA WARSZAWA”  12 PKT

WARSZAWSKIE TOWARZYSTWO WIOŚLARSKIE  5 PKT

KLUB SPORTOWY”DRUKARZ” WARSZAWA-

NOWODWORSKO OŚRODEK SPORTU I REKREACJNOWY DWÓR MAZOWIECKI

WOJEWÓDZTWO  WARMIŃSKO  -MAZURSKIE (60 pkt.)

KLUB SPORTOWY „BAZA MRĄGOWO”  13 PKT

KAYAK SPORT CLUB OLSZTYN  10 PKT

UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY  KOSZAŁEK OPAŁEK”  WĘGORZEWO 11 PKT

MIEJSKI LUDOWY UCZNIOWSKI KLUB KAJAKOWY WEL-BIS LIDZBARK  WELSKI –9 PKT

KLUB SPORTOWY „SOKÓŁ OSTRÓDA 3 PKT

KLUB SPORTOWY „OLIMPIA” ELBLĄG  1 PKT

OLSZTYŃSKI KLUB SPORTÓW WODNYCH  3 PKT

PARAFIALNY KLUB SPORTOWY”KORONA” ELBLĄG

 

 

 

!!!

Chcesz wesprzeć portal WAMA-SPORT?

Jeśli chcesz pomóc nam w prowadzeniu portalu, zachęcamy do wsparcia nas na Patronite! Już 3zł miesięcznie jest dla nas znaczącą kwotą!

To zajmie tylko chwilę! Transakcji możesz dokonać przez przelew bankowy, BLIK lub PayPal!

Komentarze

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Wspierają nas

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

0
Chcielibyśmy poznać Twoją opinię! Skomentuj artykuł!x
()
x