Wiele aktywności, jedno zdrowie! – Zapraszamy dzieciaki na kajaki!

Pływanie w Aquasferze? Oczywiście że tak, ale kajakiem. OSiR wspólnie z klubem Kayak Sport Club Olsztyn zaprasza młodych ludzi na zajęcia kajakarstwa. To jeden z etapów cyklu „Wiele aktywności, jedno zdrowie”. Do udziału w tym spotkaniu zachęcamy dzieci z grupy wiekowej 9-12 lat. Zajęcia odbędą się w sobotę 19 października w Wodnym Centrum-Rekreacyjno-Sportowym Aquasfera pod okiem doświadczonych trenerów. Startujemy o godz. 11:00!

Kajakarstwo na basenie to atrakcyjny sposób spędzania wolnego czasu, świetna zabawa i okazja do bliższego spotkania z nową dyscypliną sportu! Serdecznie zapraszamy, no i zgodnie z dewizą Kayak Club Sport Olsztyn: Bezpiecznie i bez stresu płyń kajakiem do sukcesu! Przypomnijmy, że cykl pod nazwą Wiele aktywności, jedno zdrowie rozpoczął się z początkiem 2019 roku. Za sobą mamy styczniowy marsz Nordic Walking, w lutym odbyły się zajęcia AquaMix w Aquasferze, w marcu zaproponowaliśmy Wam trening biegowy, w kwietniu zorganizowaliśmy trening gry w squasha, a w maju i czerwcu odbyły się Spotkania z żeglarstwem. Z kolei we wrześniu po raz kolejny zachęciliśmy Was do gry w squasha!

Reasumując: nasz cykl Wiele aktywności, jedno zdrowie to stymulator poznawania świata sportu. Bawimy się przez cały rok (oprócz lipca i sierpnia), spotkania odbywają raz w miesiącu, najczęściej w sobotę, bo to bardzo dobry dzień na sportowe aktywności. Organizujemy spotkania z różnymi dyscyplinami, prezentujemy różne formy ruchu – chodzi o to, byście się bawili, rozruszali kości, a przy okazji zdrowo pośmiali!

de1

*** Wiele aktywności, jedno zdrowie!

Zapraszamy dzieciaki na kajaki

Gdzie? WCRS Aquasfera GALERIA WARMIŃSKA

Kiedy? 19.10.2019 r., godz. 11:00-12:30

Uwaga! Liczba miejsc jest ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń. Wejście na zajęcia kajakarskie jest nieodpłatne, wymagane będzie podpisanie zgody na udział w tym projekcie i wcześniejsza rezerwacja pod numerem telefonu: 602 444 008.

image001

Kajakarstwo Olsztyn sport powszechny

Komentarze

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Wspierają nas

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

0
Chcielibyśmy poznać Twoją opinię! Skomentuj artykuł!x
()
x