BARTOSZYCE CUP 2013 (Kyokushin) – Gospodarze przed Suwałkami

Prawie 300 zawodniczek i zawodników z 12 klubów uczestniczyło w tradycyjnym turnieju w karate kyokushin – BARTOSZYCE CUP. Rywalizacja przebiegała w kilku kategoriach wiekowych w formułach semi i light contact. Rywale spoza województwa warmińsko-mazurskiego postawili wysokie wymagania, ale to tylko poniosło poziom sportowy, a zwycięstwa dawały większa satysfakcję.

W klasyfikacji zespołowej triumfowali gospodarze, którzy wyprzedzili bardzo mocną ekipę z Suwałk. Główne zagrody indywidualne przypadły karatekom w Warmii i Mazur: Sebastianowi Archackiemu (Bartoszyce) i Kindze Mierzejewskiej (Ełk).

Wyniki

Semi contact

Juniorzy (96/97) waga +75 kg

1. Łukasz Łobacz Radzymin

2. Michał Zysk Szczytno

3. Wojciech Hajduk Tarnów

Juniorzy (96/97) waga 75 kg

1. Mateusz Kapłon Suwałki

2. Rafał Nasiadka Ostrołeka

3. Hubert Danilczyk Suwałki

Juniorzy (96/97) waga 65 kg

1. Michał Karpowicz Suwałki

2. Patryk Zogo Suwałki

3. Patryk Walaszczyk Szczytno

Juniorki (96/97) waga +55 kg

1. Kinga Mierzejewska Ełk

2. Joanna Czerniewska Bartoszyce

3. Weronika Sadowska Giżycko

3. Magdalena Starzec Tarnów

Młodziczki (98/99) waga 50 kg

1. Julia Kedzierska Szczytno

2. Agata Pachulska Lidzbark

3. Katarzyna Makowska Giżycko

Light contact

Młodzicy (98/99) waga +52 kg

1. Jakub Kwasniewski Bartoszyce

2. Jakub Wiktor Suwałki

3. Przemysław Łos Chełm

3. Kacper Kielczyk Radzymin

Młodzicy (98/99) waga 52 kg

1. Sebastian Archacki Bartoszyce

2. Mateusz Gajewski Suwałki

3. Damian Biłbak Suwałki

3. Kamil Ołdak Ełk

Młodziczki (98/99) waga +50 kg

1. Karolina Daszkiewicz Bartoszyce

2. Weronika Madej Lidzbark

3. Weronika Kukałowicz Dobre Miasto

3. Natalia Korzec Tarnów

Młodzik młodszy (00.01) waga średnia

1. Krzysztof Modzelewski Ostrołeka

2. Konrad Paszkiewicz Chełm

3. Kasjusz Kowalewski Suwałki

3. Paweł Nestorowicz Chełm

Młodzik młodszy (00/01) waga lekka

1. Jakub Pałaszewski Radzymin

2. Maxs Podlecki Radzymin

3. Krystian Wysocki Suwałki

3. Patryk Baginski Bartoszyce

Młodziczka młodsza (00/01) waga średnia

1. Emilia Gwiazda Szczytno

2. Katarzyna Chalenska Szczytno

3. Aleksandra Mozerys Suwałki

3. Dominika Hołdynska Suwałki

Młodziczka młodsza (00/01) waga lekka

1. Aleksandra Biłbak Suwałki

2. Paulina Wieliczko Bartoszyce

3. Aleksandra Rybacka Suwałki

3. Patrycja Sobolewska Bartoszyce

kadet (02/03) waga średnia

1. Adrian Wzorek Lidzbark

2. Jakub Januszkiewicz Suwałki

3. Igor Szymanski Bartoszyce

3. Adam Sperling Bielany

kadet (02/03) waga lekka

1. Bartosz Szoka Bartoszyce

2. Sebastian Jankowski Ostrołeka

3. Patryk Kujawski Radzymin

3. Daniel Kogut Radzymin

kadetka (02/03) waga średnia

1. Ewa Prokuda Ełk

2. Aleksandra Krotowska Bartoszyce

3. Natalia Kobylecka Tarnów

3. Marta Zawadzka Lidzbark

kadetka (02/03) waga lekka

1. Daria Banasiak Radzymin

2. Julia Basiukiewicz Bartoszyce

3. Anna Sieruta Szczytno

3. Magdalena Dyzerska Gizycko

kadet młodszy (04/05) waga średnia

1. Mateusz Dyniewicz Bielany

2. Radosław Augustynowicz Giżycko

3. Bartosz Górny Giżycko

3. Tomasz Kluczynski Suwałki 1

kadet młodszy (04/05) waga lekka

1. Juliusz Roman Ełk

2. Michał Jasinowicz Lidzbark

3. Korneliusz Lenczewski Suwałki

3. Krystian Zieba Ostrołeka

kadetka młodsza (04/05) waga średnia

1. Karolina Turek Bartoszyce

2. Martyna Ogonowska Bartoszyce

3. Julia Oleskiewicz Giżycko

3. Laura Wajdner Gizycko

kadetka młodsza (04/05) waga lekka

1. Oliwia Ceglinska Chełm

2. Gabriela Hołdynska Suwałki

3. Julia Suchodolska Szczytno

3. Dominika Chwyc Chełm

Klasyfikacja drużynowa

1 BARTOSZYCE 43

2 SUWAŁKI 39

3 RADZYMIN 21

4 SZCZYTNO 19

5 LIDZBARK 15

6 CHEŁM 11

7 Ełk 16

8 OSTROŁEKA 12

9 GIZYCKO 9

10 BIELANY 6

11TARNÓW 4 11 4

12 DOBRE MIASTO 1

Najlepszy zawodnik: Sebastian Archacki (Bartoszyce)

Najlepsza zawodniczka: Kinga Mierzejewska (Ełk)

bartoszyce Dobre Miasto Ełk giżycko karate Lidzbark Warmiński Szczytno

Komentarze

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Wspierają nas

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

0
Chcielibyśmy poznać Twoją opinię! Skomentuj artykuł!x
()
x