Jubileusz XX-lecia Szczycieńskiego KKK – Ukryte talenty Posła Kalisza

W Szczytnie odbyła się Gala Sztuk Walki z okazji XX-lecia istnienia Szczycieńskiego Klubu Karate Kyokushin. Oficjalna uroczystość połączona z pokazem walk w różnych stylach i odmianach uświadomiła wszystkim jak dużą popularnością i estymą cieszy się sekcja, która wyszkoliła i wychowała kilka generacji znakomitych zawodników. W hali im. Huberta Wagnera zjawiło się wielu byłych i obecnych karateków, którzy nawet po zakończeniu kariery utożsamiają się z klubem. Wśród gości honorowych byli posłowie na Sejm RP: Beata Bublewicz i Ryszard Kalisz. Pani Beata Bublewicz odczytała list gratulacyjny od Prezydenta RP Pana Bronisława Komorowskiego.

 

To było ogromnym wyróżnieniem, ale równie ciepło przyjęto gratulacje od dziesiątek instytucji i osób prywatnych, które doceniają działalność SKKK. Kierujący w ostatnich latach klubem Piotr Zembrzuski otrzymał od Ministra Sportu Pani Joanny Muchy brązową odznakę ZA ZASŁUGI DLA SPORTU, a wręczali ją zaproszeni na galę posłowie na Sejm RP.

W części sportowej spotkania emocji nie zabrakło, a najwięcej wzbudziła walka Piotr Zembrzuskiego z Ryszardem Kaliszem, która rozstrzygnął na swoją korzyść Poseł.

Przyłączamy się do życzeń, mając nadzieję, że będziemy mieli okazje zamieszać informacje o kolejnych sukcesach szczycieńskich karateków.

{AdmirorGallery}kalisz2{/AdmirorGallery}

Fot. augustow 24.pl

!!!

Chcesz wesprzeć portal WAMA-SPORT?

Jeśli chcesz pomóc nam w prowadzeniu portalu, zachęcamy do wsparcia nas na Patronite! Już 3zł miesięcznie jest dla nas znaczącą kwotą!

To zajmie tylko chwilę! Transakcji możesz dokonać przez przelew bankowy, BLIK lub PayPal!

Komentarze

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Wspierają nas

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

0
Chcielibyśmy poznać Twoją opinię! Skomentuj artykuł!x