Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików Biała Podlaska 2021 – Następcy gotowi

W Białej Podlaskiej odbyły się w sobotę (22 maja) Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików w karate kyokushin. Plonem startu reprezentantów sekcji warmińsko-mazurskich jest 10 medali, w tym 2 złotych. Na najwyższym stopniu podium stanęli: Paula Wąsewicz (Szczycieński KK Karate) w kata i Konrad Dobrzyń (Olecka Szkoła SWKK) w kumite (40 kg). Paula zdobyła dodatkowo srebrny krążek w kumite (40 kg). Szczycieński KK Karate zajął drugie miejsce w klasyfikacji klubowej.

Dwa krążki: srebrny w kumite i brązowy w kata wywalczył Szymon Zawadzki (Ełcki KS Karate Kyokushin). Drugie miejsce zajął Aleks Dragun (Szczycieński KK Karate), a na trzech uplasowali się: Aleksandra Baranowska (Bartoszycki KK Karate), Martyna Wiśniewska, Wiktor Cymerman Szczycieński i Maksymilian Zembrzuski (wszyscy Szczycieński KK Karate)

Kata Młodzicy 12-13 lat, chłopcy