MP Juniorów młodszych Kyokushin Sieradz 2013 – Olecko i Ełk ze złotem

W Sieradzu odbyły się Mistrzostwa Polski juniorów młodszych (Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży) w karate kyokushin. Znów dali o sobie znać z jak najlepszej strony reprezentanci Warmii i Mazur. Szczególnie mogą być zadowoleni zawodnicy Olecka trzy medale (komplet). Ze złotem i brązem wróciła Angelika Rejterada (kumite +55 kg i kata). Na najwyższym stopniu podium stanął również Adam Gryzikowski z Ełku (kumite 65 kg).

Medale zdobywali także reprezentanci Olsztyna. W klasyfikacji klubowej Olecko zajęło drugie miejsce, a Ełk i Olsztyn znalazły się w drugiej dziesiątce.

Puchar Prezydenta Miasta Sieradza

W przeddzień Mistrzostw Polski odbył się Międzynarodowy Turniej o Puchar Prezydenta Sieradza, w którym dwa medale wywalczyli reprezentanci Szczycieńskiego Klubu Karate Kyokushin.

Julia Kędzierska wygrała kategorie młodziczek (14/15 la) do 50 kg, natomiast Adrian Jędrzejczyk był drugi w kata młodzików (14/15 lat)