O Puchar Krainy Wielkich Jezior Mazurskich – W Giżycku przegląd wszystkich generacji

W Giżycku odbył się turniej karate Shinkyokushin dzieci i młodzieży  O Puchar Krainy Wielkich Jezior Mazurskich. Wystartowało 168 zawodników z takich ośrodków jak: BARTOSZYCE, EŁK , GIŻYCKO , LIDZBARK WARMINSKI , SUWAŁKI, SZCZYTNO , WARSZAWAi WĘGORZEWO. To był przegląd kilku generacji od 8-latków po młodzieżowców. Najlepszymi zawodnikami turnieju zostali: Marta Chupka (Giżycko) i Juliusz Roman (Ełk).

 W klasyfikacji drużynowej zwyciężyli reprezentanci Suwałk przed Ełkiem i Giżyckiem, ale z dobrej strony pokazały się też inne klubu, mając swoich przedstawicieli na podium.

Wyniki

Chłopcy (rocznik 2006-2007)

kategoria lekka

1 KLUCZYŃSKI Kacper Suwałki            

2 FUK Jan Giżycko        

3 RUSZKUL Bartosz Giżycko                

3 WYSZYŃSKI Miłosz Giżycko             

kategoria średnia

1 ŚWIETLIKOWSKI Marcelin Szczytno  

2 KRZYŻEWSKI Olaf Ełk

3 MIKIELEWICZ Jakub Giżycko            

3 WORONIECKI Przemysław Giżycko   

Dziewczęta (rocznik 2006-2007)

1SKÓRNÓG Magdalena   Giżycko         

2 ŁAGUNA Nikola Ełk     

3 LEWKOWICZ Oliwia Ełk                    

Chłopcy (rocznik 2004-2005)

kategoria lekka

1 BUGIEDA Adrian Suwałki    

2 WYSOCKI Mateusz Suwałki

3 ŁAGUNA Oliwier Ełk           

3 KŁODOWSKI Filip Szczytno

kategoria średnia

1 ROMAN Juliusz Ełk            

2 WORONKO Przemysław Suwałki                

3 LEWKOWICZ Dawid Ełk      

3 AUGUSTYNOWICZ Radosław Giżycko        

kategoria półciężka

1 GÓRNY Bartosz Giżycko    

2 LENCZEWSKI Korneliusz Suwałki               

3 SZEMPLIŃSKI Olaf Szczytno                      

3 WERNER Maciej Suwałki    

kategoria ciężka

1 DZIEMIAN Piotr Suwałki      

2 BARAŃSKI Mikołaj Szczytno                      

3 KISICKI Bartosz Szczytno   

3 CITKO Jakub Ełk                

Dziewczęta (rocznik 2004-2005)

kategoria lekka

1 CHUPKA Marta Giżycko     

2 HOŁDYŃSKA Gabriela Suwałki                   

3 DYŻERSKA MAGDALENA Giżycko             

3 GORODECKA Anna Giżycko                      

kategoria średnia

1 TUREK Karolina Bartoszyce

2 OLEŚKIEWICZ Julia Giżycko                      

3 WAJDNER Laura Giżycko   

3 BACEWICZ Alicja Giżycko  

Chłopcy (rocznik 2002-2003)

kategoria lekka

1 KOŁOSZA Mateusz Giżycko            

2 BARWICKI Piotr Suwałki                  

3 SAWICKI Kamil Suwałki                  

3 TASIOR Michał Suwałki

kategoria średnia

1 SIECZKOWSKI Piotr Suwałki           

2 JANUSZKIEWICZ Jakub Suwałki      

3 TYLENDA Jakub Suwałki                 

3 MAKOWSKI Patryk Suwałki             

kategoria ciężka

1 WZOREK Adrian Lidzbark W.           

2 NOWAK Kacper Szczytno               

3 SZYMAŃSKI Igor Bartoszyce           

3 ANZULEWICZ Jakub Suwałki           

Dziewczęta (rocznik 2002-2003)

kategoria lekka

1 PROKUDA Ewa Ełk      

2 SIERUTA Anna Szczytno                

3 URBANOWICZ Nikola Lidzbark W.   

kategoria średnia

1 BEGICZ Maja Ełk         

2 KROTOWSKA Aleksandra Bartoszyce         

3 AUGUSTYNIAK Wiktoria Giżycko     

3 MALINOWSKA Eliza Ełk                 

Chłopcy (rocznik 2000-2001)

kategoria lekka

1 SOSNOWSKI Oskar Ełk                      

2 ZINÓWKO Maciej Ełk  

3 HAGEL Dawid Bartoszyce                   

3 SKARUL Paweł Bartoszyce                 

kategoria średnia

1 GODZIEMBSKI Karol Węgorzewo         

2 NOWOSIELSKI Klaudiusz Lidzbark W. 

3 ZBICKI Michał Suwałki 

3 MOKIJEWSKI Paweł Bartoszyce          

Dziewczęta (rocznik 2000-2001)

kategoria lekka

1 MOZERYS Aleksandra Suwałki            

2 WIELICZKO Paulina Bartoszyce           

3 BIŁBAK Aleksandra Suwałki                

3 KONWICKA Weronika Lidzbark W.      

kategoria średnia

1 GWIAZDA Emilia Szczytno                  

2 KALEJTA Iga Suwałki  

3 WOJTASIK Michalina Bartoszyce         

3 PAWLUCZUK Julia Ełk

Chłopcy (rocznik 1998-1999)

kategoria lekka

1 BIŁBAK Daniel Suwałki

2 BIŁBAK Damian Suwałki                     

3 OŁDAK Kamil Ełk       

3 JASINOWICZ Jan Lidzbark W.             

kategoria średnia

1 BEKISZ Michał Ippon   

2 IWANOWICZ Tobiasz Bartoszyce        

3 CITKO Tomasz Ełk      

3 URBAŃSKI Patryk Bartoszyce            

kategoria ciężka

1 SURAŻYŃSKI Hubert Ełk                    

2 JĘDRZEJCZYK Adrian  Szczytno         

3 SIWIRYKOW Wiktor Suwałki               

3 WIKTOR Jakub Suwałki                      

Dziewczęta (rocznik 1998-1999)

kategoria lekka

1 PUCHALSKA Agata Lidzbark W.         

2 DASZKIEWICZ Karolina Bartoszyce     

3 KĘDZIERSKA Julia Szczytno              

kategoria średnia

1 MADEJ Weronika Lidzbark W.             

2 ROMAN Oliwia Ełk      

3 SIDOROWICZ Katarzyna Ełk

Chłopcy (rocznik 1995-1997)

kategoria lekka

1 ZAGOŃCZYK Kuba Ippon   

2 ZAWDZKI-MUCHA Szymon Suwałki         

3 ŻOGO Patryk Suwałki        

3 BOBOWIK Krzysztof Ełk  

kategoria średnia

1 BLADOSZ Łukasz Ippon    

2 GRZEGORCZYK Kamil Szczytno             

3 KARKUS Bartosz Giżycko 

3 KAWIŃSKI Cezary Ełk       

Dziewczęta (rocznik 1995-1997)

1 CZERNIEWSKA Joanna Bartoszyce

2 SADOWSKA Weronika Giżycko

3 DRAŻBA Marlena Suwałki  

3 GRZEGORCZYK Roksana  Szczytno       

Mężczyźni (rocznik 1990-1995)

1 ARCHACKI Krystian Bartoszyce       

2 POPRZĘCKI Przemysław Ippon        

3 CYPRYNIAK Olaf Ippon 

3 KĘPKA Paweł Ippon     

Kobiety (rocznik 1990-1995)

1 PACHULSKA Diana Lidzbark W.       

2 BŁOŃSKA Klaudia Lidzbark W.         

3 ŁATKOWSKA Inga Giżycko              

3 GÓRECKA Monika Bartoszyce         

!!!

Chcesz wesprzeć portal WAMA-SPORT?

Jeśli chcesz pomóc nam w prowadzeniu portalu, zachęcamy do wsparcia nas na Patronite! Już 3zł miesięcznie jest dla nas znaczącą kwotą!

To zajmie tylko chwilę! Transakcji możesz dokonać przez przelew bankowy, BLIK lub PayPal!

bartoszyce Ełk giżycko karate Lidzbark Warmiński Szczytno Węgorzewo

Komentarze

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Wspierają nas

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

0
Chcielibyśmy poznać Twoją opinię! Skomentuj artykuł!x
()
x