VIII Turniej o Puchar Krainy Wielkich Jezior Mazurskich Giżycko 2021 – Po przerwie forma dopisała

Fot. nadesłane
W sobotę (27 lutego) w Giżycku odbył się VIII Turniej Karate Shinkyokushin o Puchar Krainy Wielkich Jezior Mazurskich. W imprezie uczestniczyło ponad 250 zawodniczek i zawodników z 11 klubów, także spoza województwa warmińsko-mazurskiego. Dla większości był to pierwszy start w tym roku. Zawodnicy z powodu pandemii wprawdzie trenowali, ale nie mieli okazji sprawdzić swej formy.

Karatecy z sekcji Warmii i Mazur mocno zaakcentowali swój udział. Medale zdobywali zawodnicy z: Bartoszyc, Lidzbarska Warmińskiego, Ełku, Szczytna i Giżycka, a na najwyższym stopniu podium stanęli: Michal Mrozik (Giżycko), Dawid Bełbot (Giżycko), Miłosz Wach (Lidzbark Warmiński), Szymon Mycak (Giżycko), Maksymilian Żukowski (Lidzbark Warmiński), Maksymilian Zembrzuski (Szczytno), Patryk Sawlański (Szczytno), Dariusz Michałowski (Ełk), Wiktor Cymerman (Szczytno), Kajetan Szumski (Ełk), Daniel Kumiszcza (Ełk), Leon Szczepański (Bartoszyce), Jan Podbielski (Ełk), Lena Gałązka (Lidzbark Warmiński), Oliwia Lewkowicz (Ełk), Ewa Gołaszewska (Szczytno), Amelia Wojciechowicz (Bartoszyce), Aleksandra Baranowska (Bartoszyce) , Paula Wąsewicz (Szczytno), Maja Oleksiak (Giżycko), Dominika Grablewska (Giżycko), Łucja Dragun (Szczytno), Hanna Pokojańska (Giżycko). Antonina Pieciulko (Bartoszyce), Zofia Podlaska (Giżycko)

Za trzy tygodnie odbędą się Mistrzostwa Makroregionu Wschodniego w Białej Podlaskiej, kolejny test przed Mistrzostwami Polski.

Wyniki

Chłopcy 2003, 2004, 2005

60 kg

1 Adrian Bugleda (Suwałki)

2 Dawid Lewkowicz (Ełk)

3 Kacper Młodzianowski (Białystok)

3 Nazar Makat (Ostrołęka)

70 kg

1 Michal Mrozik (Gizycko)

2 Tomasz Kluczyński (Suwałki)

3 Michał Janinowicz (Lidzbark Warmiński)

+75 kg

1 Jerzy Gudalewski (Białystok)

2 Wojciech Puczykowski (Suwałki)

Chłopcy 2006, 2007

50 kg

1 Dawid Bełbot (Gizycko)

2 Piotr Wenda (Ełk)

55 kg:

1 Patryk Niewiński (Białystok)

2 Kacper Łojewski (Ełk)

3 Jan Dąbkowski (Ełk)

3 Filip Kandybowicz (Szczytno)

60 kg

1 Miłosz Wach (Lidzbark Warmiński)

2 Jan Rogala (Szczytno)

3 Arkadiusz Piotrkowski (Giżycko)

3 Kacper Kluczyński (Suwałki)

65 kg

1 Szymon Mycak (Giżycko)

2 Aleksy Żukowski (Lidzbark Warmiński)

3 Tobiasz Szczęsny (Suwałki)

3 Kacper Niedzielski (Ostrołęka)

+65 kg

1 Kacper Kamiński (Białystok)

2 Tomasz Dmytryszyn (Giżycko)

3 Wiktor Eichhorn (Suwałki)

Chłopcy 2008, 2009

35 kg

1 Maksymilian Żukowski (Lidzbark Warmiński)

2 Adrian Mitrowski (Giżycko)

3 Rafał Dobies (Giżycko)

3 Sebastian Dereszkiewicz (Giżycko)

40 kg

1 Maksymilian Zembrzuski (Szczytno)

2 Aleks Dragun (Szczytno)

3 Franciszek Prądzyński (Ełk)

3 Aleksander Sokołowski (Ełk)

45 kg

1 Patryk Sawlański (Szczytno)

2 Szymon Zawadzki (Ełk)

3 Szymon Karpacz (Giżycko)

3 Adam Kamiński (Suwałki)

50 kg

1 Dariusz Michałowski (Ełk)

2 Miłosz Biedrzycki (Ostrołęka)

3 Bartosz Piwowarski (Ełk)

3 Szymon Skrodzki (Grajewo)

60 kg

1 Albert Malik (Skarżysko)

2 Szymon Zych (Skarżysko)

3 Adam Dziadek (Ostrołęka)

3 Kamil Ostrowski (Białystok)

+60 kg

1 Wiktor Cymerman (Szczytno)

2 Mateusz Goszczycki (Giżycko)

3 Bartosz Pospirka (Bartoszyce)

3 Dominik Klimek (Bartoszyce)

Chłopcy 2010, 2011

26 kg

1 Bartek Jaworski (Ostrołęka)

2 Wiktor Bełbot (Gizycko)

3 Natanoel Siegińczuk (Białystok)

30 kg

1 Vlodzislau Khortau (Białystok)

2 Szymon Pokwapisz (Ostrołęka)

3 Kevin Gorzęba (Ostrołęka)

3 Ignacy Pstrak (Giżycko)

35 kg:

1 Szymon Brzuzy (Ostrołęka)

2 Piotr Stachelek (Ełk)

3 Dawid Dądera (Ostrołęka)

3 Maksymilian Jackiewicz (Ełk)

40 kg

1 Kajetan Szumski (Ełk)

2 Michał Osóbka (Ostrołęka)

3 Stanisław Ryś-Świderski (Ostrołęka)

3 Dawid Klimaszewski (Grajewo)

45 kg

1 Daniel Kumiszcza (Ełk)

2 Michał Stalewski (Białystok)

3 Antoni Mroczkowski (Szczytno)

3 Kajetan Mrozik (Gizycko)

55 kg

1 Jakub Kołakowski (Ostrołęka)

2 Dawid Klimek (Bartoszyce)

3 Krzysztof Dmytryszyn (Gizycko)

3 Łukasz Rydzewski (Giżycko)

+55 kg

1 Hubert Niewiński (Białystok)

2 Jan Ławrynowicz (Bartoszyce)

3 Adam Dąbrowski (Ełk)

Chłopcy 2012

lekka

1 Tymon Jedynak (Skarzysko)

2 Jakub Matiaszczuk (Giżycko)

3 Wojciech Gamdzyk (Giżycko)

3 Filip Leśniewski (Gizycko)

średnia

1 Kacper Brzuzy (Ostrołęka)

2 Nikodem Kowalczyk (Ostrołęka)

3 Dominik Nakielski (Ostrołęka)

3 Aleksander Warpas (Szczytno)

ciężka

1 Leon Szczepański (Bartoszyce)

2 Dominik Domian (Ostrołęka)

3 Marcin Wawrzos (Giżycko)

3 Szymon Nalewajk (Ostrołęka)

Chłopcy 2013

lekka

1 Jan Podbielski (Ełk)

2 Olaf Dasiak (Ostrołęka)

3 Miłosz Maksimowski (Giżycko)

średnia

1 Marcin Domian (Ostrołęka)

2 Franciszek Sokołowski (Grajewo)

3 Szymon Gordon (Białystok)

Dziewczęta 2003, 2004, 2005

60 kg

1 Lena Gałązka (Lidzbark Warmiński)

2 Laura Wajdner (Gizycko)

3 Zuzanna Karpiesiuk (Białystok)

3 Aleksandra Bakuła (Lidzbark Warmiński)

Dziewczęta 2006, 2007

45 kg

1 Aleksandra Domagała (Skarżysko)

2 Karolina Jasińska (Giżycko)

3 Wiktoria Jasińska (Gizycko)

50 kg

1 Oliwia Lewkowicz (Ełk)

2 Alicja Żegarska (Białystok)

3 Lena Butkiewicz (Suwałki)

3 Natalia Maksymik (Bartoszyce)

55 kg

1 Ewa Gołaszewska (Szczytno)

2 Ada Anzulewicz (Suwałki)

3 Julia Domagała (Skarzysko)

3 Oliwia Jankowska (Ostrołęka)

+55 kg

1 Amelia Wojciechowicz (Bartoszyce)

2 Nadia Tyczyńska (Szczytno)

3 Aleksandra Pruszkowska (Ostrołęka)

3 Julia Rybacka (Suwałki)

Dziewczęta 2009, 2008

35 kg

1 Aleksandra Baranowska (Bartoszyce)

2 Karolina Andrysz (Giżycko)

3 Maria Wilkojć (Bartoszyce)

3 Wiktoria Jaworska (Bartoszyce)

40 kg

1 Paula Wąsewicz (Szczytno)

2 Julia Nowak (Ostrołęka)

3 Izabela Stęporowska (Ełk)

3 Maria Stanke (Gizycko)

45 kg

1 Maja Oleksiak (Gizycko)

2 Angelia Skorek (Skarżysko)

3 Julia Malinowska (Giżycko)

3 Pola Urban (Gizycko)

55 kg

1 Wiktoria Aleksandrowicz (Skarzysko)

2 Małgorzata Kozłowska (Ortołęka)

3 Małgorzata Rybicka (Ełk)

3 Martyna Wiśniewska (Szczytno)

+55 kg

1 Zuzanna Wiśniewska (Skarzysko)

2 Kinga Faszczewska (Białystok)

3 Aleksandra Sadza (Skarzysko)

3 Amelia Sieniła (Grajewo)

Dziewczęta 2010, 2011

super lekka

1 Dominika Grablewska (Giżycko)

2 Julia Aleksandrowicz (Skarżysko)

3 Zofia Panasiuk (Szczytno)

3 Amelia Bobrowska (Grajewo)

lekka

1 Łucja Dragun (Szczytno)

2 Jagoda Jedynak (Skarżysko)

3 Nela Mosakowska (Ostrołęka)

3 Amelia Głażewska (Ostrołęka)

średnia

1 Zofia Karpiesiuk (Białystok)

2 Natalia Konobrocka (Białystok)

3 Amelia Kowalewska (Suwałki)

3 Natalia Anuszkiewicz (Suwałki)

ciężka

1 Hanna Pokojańska (Gizycko)

2 Patrycja Jaworowska (Giżycko)

3 Aleksandra Dzięgielewicz (Grajewo)

3 Wiktoria Kula (Szczytno)

Dziewczęta 2012

lekka

1 Antonina Pieciulko (Bartoszyce)

2 Maja Skierkowska (Bartoszyce)

3 Maja Roguska (Giżycko)

3 Maria Napiórkowska (Ostrołęka)

średnia

1 Lena Bobik (Białystok)

2 Nikola Kucbart (Skarżysko)

Dziewczęta 2013

lekka

1 Krystyna Karpiesiuk (Białystok)

2 Ola Malicka (Ostrołęka)

średnia

1 Zofia Podlaska (Giżycko)

2 Alicja Burnos (Ostrołęka)

3 Oliwia Prusik (Ostrołęka)

3 Amelia y (Ostrołęka)

 

!!!

Chcesz wesprzeć portal WAMA-SPORT?

Jeśli chcesz pomóc nam w prowadzeniu portalu, zachęcamy do wsparcia nas na Patronite! Już 3zł miesięcznie jest dla nas znaczącą kwotą!

To zajmie tylko chwilę! Transakcji możesz dokonać przez przelew bankowy, BLIK lub PayPal!

bartoszyce Ełk giżycko karate Lidzbark Warmiński sport młodzieżowy Szczytno

Komentarze

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Wspierają nas

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

0
Chcielibyśmy poznać Twoją opinię! Skomentuj artykuł!x
()
x