XIV Otwarte MP Policji Szczytno 2012 – Przed taką studentką – respekt!

W sobotę (20 października )na obiektach Wyższej Szkoły Policji w Szczytnie odbyły  się XIV Otwarte Mistrzostwa Polski Policji w Karate Kyokushin. W turnieju uczestniczyło 51 zawodników z całego kraju. Sukces odniosła zawodniczka Lidzbarskiego Klubu Karate Klaudia Błońska, która jest studentką WSPol w Szczytnie. Zdobyła brązowy medal w kategorii open kobiet. Rafał Czerniewski, który reprezentował KWP Olsztyn startował w najliczniej obsadzonej kat.(19 osób) kumite mężczyzn +85 kg i zajął miejsce w strefie 5-8.

 

 Rafał walczył bardzo dobrze i zakwalifikował się do  ćwierćfinałów. Tam na jego drodze stanął doświadczony i utytułowany zawodnik z Rudy Śląskiej Andrzej Ogonowski. Pojedynek w regulaminowym czasie zakończył się remisem, więc sędziowie zdecydowali o dogrywce .Po kolejnych 2 minutach morderczej walki wygrał Ogonowski.

 Silnym akcentem organizacyjnym było zaangażowanie się naszych sensei. Jarosław Kwaśniewski znalazł się w składzie sędziowskim oceniającym walki. Natomiast sensei Andrzej Litwin z ramienia OZK wspólnie z kierownikiem Zakładu Podstaw Bezpieczeństwa inspektorem Jarosławem Horoszkiewiczem dokonali dekoracji zawodników.

{AdmirorGallery}litwa22{/AdmirorGallery}

!!!

Chcesz wesprzeć portal WAMA-SPORT?

Jeśli chcesz pomóc nam w prowadzeniu portalu, zachęcamy do wsparcia nas na Patronite! Już 3zł miesięcznie jest dla nas znaczącą kwotą!

To zajmie tylko chwilę! Transakcji możesz dokonać przez przelew bankowy, BLIK lub PayPal!

Komentarze

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Wspierają nas

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

0
Chcielibyśmy poznać Twoją opinię! Skomentuj artykuł!x
()
x