Ciekawa wizyta w Piasecznie – Fotka z mistrzem Siegoczyńskim

Najmłodsi zawodnicy Zamku Kurzętnik Sekcji Kickboxingu są już po pierwszym turnieju, który odbył się w Piasecznie. Barw swojego klubu bronili Marcel Otolski do 44kg ,Paweł Szreder do 34kg, Radek Gortatowski do 27 kg i Krystian Nawasielski do 29kg. Startowali w przedziale wiekowym 10 - 12 lat .

 

Były to zawody w ramach Ligi UFR i Grand Champion Poitfighting oraz rywalizacja dzieci na zasadzie walk towarzyskich formule semi contact i walk na piankowe pałki ,co stało się dodatkową atrakcją. Każdy z zawodników miał zapewnione kilka walk w obydwu formułach To spore przeżycie dla każdego z nich ,jakby nie patrzeć –  największy sprawdzian dla ich umiejętności.

Dzieci z Kurzętnika spotkały się z rówieśnikami z wielu klubów kickboxingu i innych odmian walki z całej Polski ,a biorąc pod uwagę małą liczbę imprez dla zawodników w przedziale wiekowym między 7 a 12 lat, do Piaseczna zjechało około 80 dzieciaków .Trzeba pochwalić organizatorów turnieju, którzy przeprowadzili zawody bardzo sprawnie ,wszystko przygotowali bez zarzutu.Na koniec rywalizacji wszyscy uczestnicy otrzymali dyplomy i złote medale.
Jako trener oceniam start moich zawodników za bardzo udany. Marcel, Paweł, Radek i Krystian nie odbiegali poziomem sportowym od rówieśników czołowych klubów z Polski ,co jest dobrym prognostykiem na przyszłość i dalszą pracę z dziećmi ,a mamy ich sporo na sali treningowej.

Może w przyszłości doczekamy się nowego Mistrza Świata ,choć poprzeczka została zawieszona wysoko przez Kasię Bedrę  aktualną złotą medalistkę.

Póki co chłopcy korzystając z okazji zrobili sobie kilka zdjęć z Piotrkiem Siegoczyńskim pierwszym Polskim Mistrzem Świata w Kickboxingu .

{gallery}Galerie/kikboxing{/gallery}

!!!

Chcesz wesprzeć portal WAMA-SPORT?

Jeśli chcesz pomóc nam w prowadzeniu portalu, zachęcamy do wsparcia nas na Patronite! Już 3zł miesięcznie jest dla nas znaczącą kwotą!

To zajmie tylko chwilę! Transakcji możesz dokonać przez przelew bankowy, BLIK lub PayPal!

Komentarze

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Wspierają nas

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

0
Chcielibyśmy poznać Twoją opinię! Skomentuj artykuł!x