CSW Champion Lubawa w rozterce – Pomóżcie! Chcemy przywieźć medale!

Zapowiada się na prawdę dobre i ogromne widowisko sportowe organizowane w Ciepłowodach w dniach 24 - 26.02.2012 jakimi są: „Międzynarodowe Mistrzostwa Polski UFR”. Walczyć będą zawodnicy zarówno ze środowiska kickboxingu, tae kwon do, karate i z wielu innych styli walki, które zrzeszone są w federacji UFR. Impreza należy niewątpliwie do najbardziej prestiżowych w roku biorąc pod uwagę poziom oraz liczebność startujących.

 

CSW Champion ma w swoich szeregach sporo zawodników o wyrównanym poziomie wyszkolenia, którzy są przygotowani do startu w powyższej imprezie. Biorąc pod uwagę aspiracje udowodnienia mocy lubawskiego teamu chcielibyśmy wystawić przynajmniej 16 – osobowy skład! Ze względu na odległość – ok. 500 km w jedną stronę jest to dla nas bardzo kosztowne przedsięwzięcie, stąd obecnie poszukujemy sponsorów na wyjazd do Ciepłowodów. Myślimy nad wynajęciem autokaru lub busa 18 – osobowego, tak aby większa grupa zawodników mogła wystartować w Międzynarodowych Mistrzostwach Polski UFR w Ciepłowodach. Zależy nam bardzo na rozwoju sportowym naszych zawodników, dlatego szukamy wsparcia wiążącego się z wyjazdem na zawody. Jako klub jesteśmy w stanie zaoferować duże możliwości promowania naszego sponsora. W zamian jesteśmy wstanie reklamować firmy, instytucje oraz nasze miasto wraz z regionem.

Koszt udziału jednego zawodnika w imprezie w Ciepłowodach to ok. 200 zł (w tym startowe, noclegi i wyżywienie). Jeśli są osoby przychylne aby pomóc  w realizacji zadania w powyższej imprezie prosimy o kontakt pod nr tel.: 694 148 430 lub pod adresem e-mail: fullcon@wp.pl

Z góry w imieniu klubu serdecznie dziękujemy za jakąkolwiek pomoc.

{gallery}cham30{/gallery}

Tylko w lutym CSW Champion bierze udział:

30.01.2012 – egzamin na stopnie uczniowskie UFR hala widowiskowo-sportowa przy gimnazjum w Lubawie.

11.02.2012 – zgrupowanie kadrowiczów UFR w Pułtusku. Z CSW Champion jest 8 kadetów.

17-18. 02.2012 – „Kick-Box Team Eberswalde” zawody pod Berlinem w Niemczech. Sprawdzian tylko dla kadrowiczów UFR w tym 8 zawodników z CSW Champion.

24-26.02.2012 – Międzynarodowe Mistrzostwa Polski UFR Ciepłowody

 

!!!

Chcesz wesprzeć portal WAMA-SPORT?

Jeśli chcesz pomóc nam w prowadzeniu portalu, zachęcamy do wsparcia nas na Patronite! Już 3zł miesięcznie jest dla nas znaczącą kwotą!

To zajmie tylko chwilę! Transakcji możesz dokonać przez przelew bankowy, BLIK lub PayPal!

Komentarze

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Wspierają nas

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

0
Chcielibyśmy poznać Twoją opinię! Skomentuj artykuł!x
()
x