Eliminacje do MP juniorów Gdańsk 2012 – Piotr Kołakowski na obu frontach

W styczniu większość zawodników uprawiających sporty walki przygotowywała się do nowego sezonu. Teraz przyszedł czas weryfikacji. Czy godziny spędzone w sali treningowej przyniosły spodziewane efekty? W kickboxingu imprezy główne zazwyczaj poprzedzają eliminacje strefowe, które są bardzo wymagające, zwłaszcza gdy liczba awansujących do turnieju mistrzowskiego jest niewielka. Na pierwsza imprezę w tym roku wybrała się grupa zawodników KS Zamek Kurzętnik, by walczyć o przepustki na Mistrzostwa Polski juniorów w Lesznie. Oto relacja trenera Leszka Jobsa:

 

– Sezon sportów walki 2012  czas zacząć ,więc w sobotę 28-01-2012 udałem się ze swoimi zawodnikami do Gdańska na turniej eliminacyjny do Mistrzostw Polski juniorów w formule semii i light contact  które w czerwcu odbędą się w Lesznie .Są to zawsze ciężkie zawody dla chłopaków ,gdyż do głównego turnieju kwalifikuje się tylko dwóch najlepszych zawodników z każdej kategorii wagowej .

Awans na tę chwilę wywalczył tylko Piotr Kołakowski który był pierwszy w dwóch formułach w kat. do – 79 kg , Łukasz Bartkowski był trzeci w formule light contact w kat. do -69 kg, a Dawid Wiergowski też wywalczył trzecie miejsce w semi contact w kat. wag. do -74 kg . Dawid i Łukasz będą na liście rezerwowej gdyby z jakiś powodów na mistrzostwa nie pojechał któryś z pierwszej dwójki wtedy w wolne miejsce  wskoczy nasz zawodnik .Zamek Kurzętnik w Lesznie reprezentować też będzie Kinga Lewicka , która nie musiała się kwalifikować, gdyż dziewczyny mają zapewniony start bez eliminacji w mistrzostwach

Wszystkich chętnych zapraszam na treningi  kickboxingu do Kurzętnika i Nowego Miasta Lub. zajęcia odbywają się codziennie więcej informacji na   www.jobsteam.vgh.pl

Z tego miejsca wraz z zawodnikami serdecznie dziękuję Panu Janowi Falkowskiemu , Andrzejowi Radoszewskiemu i Sławkowi Lange za pomoc w wyjeździe na zawody .

{gallery}gd30{/gallery}

!!!

Chcesz wesprzeć portal WAMA-SPORT?

Jeśli chcesz pomóc nam w prowadzeniu portalu, zachęcamy do wsparcia nas na Patronite! Już 3zł miesięcznie jest dla nas znaczącą kwotą!

To zajmie tylko chwilę! Transakcji możesz dokonać przez przelew bankowy, BLIK lub PayPal!

Komentarze

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Wspierają nas

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

0
Chcielibyśmy poznać Twoją opinię! Skomentuj artykuł!x
()
x