Eliminacje do MP Light Contact – Reaktywacja w Nowym Mieście

Sezon kickboxingu rozkręcił się na dobre. W Nowym Mieście Lubawskim odbył się kolejny turniej eliminacyjny do MP seniorów  w formule light contact. Organizatorem była miejscowa Olimpia gdzie sekcję reaktywował Sebastian Prokop znany zawodnik , który jako reprezentant klubu z Kurzętnika startował w największych imprezach międzynarodowych.

 

Informacje o turnieju w Nowym Mieście  przesłał nam Leszek Jobs z sekcji z Kurzętnika, który napisał:

„Blisko współpracujemy z Sebastianem  i  obu sekcjom  wychodzi to na dobre, co przekłada się na wyniki osiągane przez nasze kluby .
Zamek Kurzętnik do rywalizacji wystawił sześciu  zawodników z czego pięciu zakwalifikowało się do czerwcowych Mistrzostw Polski. Wynik identyczny jak w turnieju juniorów z poprzedniego tygodnia, którym pochwalić się mogą młodzi zamkowcy ,tyle że seniorom do kwalifikacji wystarczała jedna wygrana walka ,a juniorzy musieli znaleźć się w czołowej dwójce..

Wyniki zawodników Kurzętnika

84 kg: 1 Wiśniewski Wojtek – najlepszy zawodnik turnieju
63 kg: 1 Szulwic Michał    
89 kg  1 Jobs Leszek      
57 kg: 2 Zabłotny Damian  
74 kg: 2 Godziński Mariusz

Cała piątka uzyskała przepustki na mistrzostwa

Nie udało się awansować Damianowi Chilińskiemu w wadze 69 kg ,ale jeszcze będzie miał szansę 30 kwietnia na Pucharze Polski w Węgrowie

Dodatkowo dla mnie i Wojtka Wiśniewskiego był to ostatni sprawdzian przed wyjazdem na Puchar Świata do Innsbrucku w Austrii 15-18 kwietnia ,Wojtka forma jest już prawie optymalna ,moje walki były jeszcze takie sobie, brak przysłowiowego błysku, ale szczyt formy ma przyjść za dwa tygodnie. Jako Mistrzowie Polski z ubiegłego roku, wspólnie z Sebkiem Prokopem mamy zagwarantowany udział najważniejszym turnieju krajowymi, nie musieliśmy brać udziału w tym turnieju eliminacyjnym .

Sebastian jednak zawalczył dla swoich kibiców ,a ma ich sporo i na pewno bez jego udziału turniej straciłby na atrakcyjności.

Chciałbym jeszcze pochwalić swojego zawodnika Michała Szulwica , który swoje walki rozgrywał po profesorsku nie dając szans swoim rywalom. Przewyższał  ich przynajmniej o klasę.

Wyniki zawodników Olimpi

79 kg: 1 Prokop Sebastian  – najlepszy zawodnik turnieju
84 kg: 2 Dembler Michał    
69 kg: 3 Kołodziej Jacek  

Cała trójka jedzie na mistrzostwa. Organizatorzy spisali się na medal ,wszystko było dopięte na ostatni guzik ,a zawody upłynęły w przyjaznej atmosferze .”

{vsig}kurzetnik1{/vsig}

!!!

Chcesz wesprzeć portal WAMA-SPORT?

Jeśli chcesz pomóc nam w prowadzeniu portalu, zachęcamy do wsparcia nas na Patronite! Już 3zł miesięcznie jest dla nas znaczącą kwotą!

To zajmie tylko chwilę! Transakcji możesz dokonać przez przelew bankowy, BLIK lub PayPal!

Komentarze

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Wspierają nas

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

0
Chcielibyśmy poznać Twoją opinię! Skomentuj artykuł!x
()
x