Emocje w Tereszewie zapewnione – O tytuły i przepustki

Kick boxing na Warmii i Mazurach rozwija się bardzo prężnie mimo konkurencji ze strony innych sztuk walki. Sympatyków tej dyscypliny zapraszamy w najbliższą niedzielę (27 marca) do Tereszewa, gdzie KS Zamek Kurzętnik organizuje Mistrzostwa Polski Północnej juniorów w formułach: light i semi contact. Swój udział zapowiedziało ponad 60 zawodniczek i zawodników. Stawka są tytuły i przepustki do imprezy krajowej. Początek walk o godz. 11 w sali SP w Tereszewie, natomiast o g. 14 oficjalne otwarcie imprezy

 

Oprócz gospodarzy do rywalizacji przystąpi kilka innych sekcji z Warmii i Mazur m. in. z Elbląga, Bartoszyc, Pasłęka. Wprawdzie juniorki mają prawo występu w Mistrzostwach Polski bez konieczności udziału w kwalifikacjach, ale w Tereszewie zobaczymy kilka utytułowanych zawodniczek. Wystąpi także aktualna  mistrzyni świata juniorek Katarzyna Bedra.

Organizatorzy zadbają o dodatkowe atrakcje, zobaczymy m. in. pokazy zespołu tanecznego z Nowego Miasta Lubawskiego i inne wystepy artystyczne. Wstęp na impreze wolny.

!!!

Chcesz wesprzeć portal WAMA-SPORT?

Jeśli chcesz pomóc nam w prowadzeniu portalu, zachęcamy do wsparcia nas na Patronite! Już 3zł miesięcznie jest dla nas znaczącą kwotą!

To zajmie tylko chwilę! Transakcji możesz dokonać przez przelew bankowy, BLIK lub PayPal!

Komentarze

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Wspierają nas

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

0
Chcielibyśmy poznać Twoją opinię! Skomentuj artykuł!x
()
x