Kadra Polski UFR z lubawskimi akcentami – Czas na Niemcy!

Dnia 11 lutego br. w Centrum Sportowym Semiramida w Pułtusku odbyło się jednodniowe zgrupowanie kadrowiczów Polski UFR zorganizowane przez Stowarzyszenie Promocji Sztuk Walki Runda Zero Promotion. Z lubawskiego teamu w zgrupowaniu wzięło udział ośmiu kadrowiczów i dwóch aspirujących do kadry zawodników Jakub Leliwa i Mariusz Kłosowski. Po otwarciu i powitaniu przez Prezesa UFR Piotra Bąkowskiego i gospodarza Cezara Rzepnickiego i tym samym trenera kadry została zorganizowana szybka sesja zdjęciowa w nowych reprezentacyjnych strojach.

 

za chwilę rozpoczął się pierwszy trening prowadzony podczas rozgrzewki przez Cezarego Rzepnickiego, a następnie przez znakomitego trenera tae kwon do a także i kadry UFR Piotra Bernata, który główną uwagę skupił na walorach technicznych kopnięć. Po przerwie drugą część treningu, który miał na celu warianty walki ciągłej prowadził Rafał Mazurowski, również trener kadry Polski UFR. Natomiast ostatni trzeci trening siłowy prowadził ponownie Cezary Rzepnicki. Ponadto podczas zajęć odbyły się sparingi na zasadach pointfighting i walki ciągłej, w których zawodnicy z poszczególnych klubów wywodzących się z różnych styli walki mogli doświadczyć i wzbogacać swoje umiejętności w bardziej wszech stylowe style walki. Deserem zgrupowania zwłaszcza dla zawodników starszych był także trening MMA prowadzony przez Arkadiusza Ludwiczaka.

Na zakończenie zgrupowania zostały uroczyście wręczone dyplomy z powołaniami do kadry Polski UFR przez Prezesa Piotra Bąkowskiego.

{gallery}ufr13{/gallery}

Z klubu CSW Champion powołania otrzymali: Krystian Dolny, Paulina Turulska, Hubert Kaczorowski, Konrad Łaniewski, Denis Drzewiński, Oliwia Lóźniewska, Sandra Szczesiak i Jakub Sosnowski i też oni już 18 lutego wystartują w Niemczech w Eberswalde pod Berlinem w Międzynarodowym Turnieju Kickboxingu WAKO, a tydzień później przed championami kolejny start w Międzynarodowych Mistrzostwach Polski UFR w Ciepłowodach.

!!!

Chcesz wesprzeć portal WAMA-SPORT?

Jeśli chcesz pomóc nam w prowadzeniu portalu, zachęcamy do wsparcia nas na Patronite! Już 3zł miesięcznie jest dla nas znaczącą kwotą!

To zajmie tylko chwilę! Transakcji możesz dokonać przez przelew bankowy, BLIK lub PayPal!

Komentarze

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Wspierają nas

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

0
Chcielibyśmy poznać Twoją opinię! Skomentuj artykuł!x
()
x