Krynicki szlif przed europejskm szczytem – Rozliczanie się z każdej minuty

Od 05 do 08 maja trójka lubawskich kickboxerów Oliwia Lóźniewska, Oliwia Piotrzkowska i Hubert Łaniewski wraz z trenerem Rafałem Mazurowskim przebywała na konsultacjach w Krynicy Zdrój, które miały na celu przygotowanie Kadry Narodowej do Mistrzostw Europy. Na obozie była również Karolina Lewalska z KS Zamek Expom Kurzętnik, która również przewidziana jest do udziału w ME. Krótką informacje ze zgrupowania przesłał nam trener Rafał Mazurowski.

 

Kadrowicze pracowicie spędzali czas. Dzień rozpoczynali porannym treningiem biegowym po górach już od g.7:00, następnie g. 8:30 śniadanie, g. 10:30 następny trening w hali, na dwóch rozstawionych ringach oraz jednej planszy tatami. O g. 13:00 obiad, później czas wolny a od g. 16:30 ostatni trening poświęcony sparingom. Pierwszego dnia treningi skupione były formule light-contact, następnego dnia kick-light, a na popołudniowym treningu zawodnicy zgrupowania mieli okazję zmierzyć się z kadrowiczami ze Słowacji.

Także we wtorek w Urzędzie Miasta w Krynicy Zdrój odbyło się uroczyste ślubowanie siedmiu kadrowiczów wraz z trójką trenerów, otrzymali również od Burmistrza Krynicy Zdrój reprezentacyjne koszulki, a nominacje do Kadry Polski, która reprezentować będzie nas podczas Mistrzostw Europy otrzymali na razie najbardziej wyróżniający się zawodnicy a wśród nich znalazła się Oliwia Lóźniewska i Oliwia Piotrzkowska wraz z trenerem Rafałem Mazurowskim.

Wieczorem przed kolacją zawodnicy czas spędzili na basenie w hotelu Panorama. W środę ostatniego dnia zgrupowania odbył się jeszcze trening na deptaku Krynickim, a po obiedzie ostatnie spotkanie podsumowujące pobyt w Krynicy Zdrój. Za przygotowania kadrowiczów do Mistrzostw Europy jest odpowiedzialna p. Ewa Bulanda – koordynator i trener Kadry Narodowej Kadetów wraz z asystentami, trenerami Rafałem Mazurowskim, Agnieszką Turchan i Krzysztofem Bulanda.

{AdmirorGallery}kryn8{/AdmirorGallery}

!!!

Chcesz wesprzeć portal WAMA-SPORT?

Jeśli chcesz pomóc nam w prowadzeniu portalu, zachęcamy do wsparcia nas na Patronite! Już 3zł miesięcznie jest dla nas znaczącą kwotą!

To zajmie tylko chwilę! Transakcji możesz dokonać przez przelew bankowy, BLIK lub PayPal!

Komentarze

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Wspierają nas

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

0
Chcielibyśmy poznać Twoją opinię! Skomentuj artykuł!x