Kurzętnik pokazał się w Trójmieście – Trzy razy na podium

W Trójmieście odbyły się Otwarte  Mistrzostwa Gdańska w Kickboxingu w formule Kick Light ,na które zjechało się ponad 120 zawodników. Nie zabrakło wojowników z Zamku Kurzętnik. Poziom turnieju był bardzo wysoki , gdyż w imprezie wystąpili zawodnicy z Poznania , Zielonej Góry ,Warszawy i wiele innych ekip specjalizujących się formule walki z kopnięciami w udo ( Low Kick ).

 

Mimo,  że był to pierwszy  start po ciężkim okresie przygotowawczym do sezonu, cała trójka wraca z medalami. Michał Szulwic zdobył złoto, a Wojtek Wiśniewski i Damian Chiliński wywalczyli brązowe medale.

Oto opinia o tym turnieju trenera sekcji z Kurzętnika Leszka Jobsa:

Start moich zawodników uważam za bardzo udany ,chcę z tego miejsca podziękować wszystkim ,którzy wspierają nas w wyjazdach na zawody. Udział w takich imprezach to jedyna droga pozstępu.  Przy okazji chcę wszystkich miłośników kickboxingu zaprosić na Mistrzostwa Polski Strefy Północnej Juniorów 27 marca do Tereszewa, gdzie młodzi zawodnicy będą walczyć o przepustki na Mistrzostwa Polski Juniorów ,które odbędą się w Bielsko-Białej w połowie maja .


!!!

Chcesz wesprzeć portal WAMA-SPORT?

Jeśli chcesz pomóc nam w prowadzeniu portalu, zachęcamy do wsparcia nas na Patronite! Już 3zł miesięcznie jest dla nas znaczącą kwotą!

To zajmie tylko chwilę! Transakcji możesz dokonać przez przelew bankowy, BLIK lub PayPal!

Komentarze

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Wspierają nas

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

0
Chcielibyśmy poznać Twoją opinię! Skomentuj artykuł!x