Leszek Jobs ocenia: Dobry rok kickboxerów Kurzętnika

Ekipa kickboxerów  Zamku Kurzętnik zakończony rok może uznać za bardzo udany. Był to sezon owocny w bardzo dobre wyniki sportowe i dzięki temu  klub został zauważony zarówno na arenie krajowej, jak i międzynarodowej. Reprezentanci Kurzętnika wystartowali w ponad 20 imprezach różnej rangi, w wielu zawodach trzydniowych. Swoich sił próbowali nie tylko zaawansowani zawodnicy, również absolutni debiutanci, co pozwala optymistycznie spojrzeć w przyszłość.

 

Zamek zdobywał tytuły mistrzów Polski w kickboxingu we wszystkich grupach wiekowych od dzieci przez kadetów, juniorów  do seniorów, także  we wszystkich formułach walki semi, light ,full ,low lick .

Tylko na imprezach rangi mistrzostw Polski w kickboxingu   zawodnicy Kurzętnika wywalczyli  31 medali , do tego trzeba dodać 12 tytułów w karate uniwersalnym. Doliczając turnieje o Puchar Polski w kickboxingu, karate, eliminacje do Mistrzostw Polski juniorów i seniorów  oraz dwa brązowe medale w boksie zebrałoby się tego ok. 90 medali.

Nie zabrakło także sukcesów  na arenie międzynarodowej. Sebastian Prokop był trzeci w Pucharze Świata we Włoszech, walczył też w meczu Polska Włochy ,tu także wygrał swój pojedynek a ukoronowaniem sezonu było zdobycie przez Kasię Bedrę  tytułu mistrzyni świata juniorek w Belgradzie w formule full contact . Kasia dołożyła też dwa medale w boksie, brązowe krążki w Pucharze i Mistrzostwach  Polski .

Kilku zawodników zostało powołanych do reprezentacji kraju w kickboxingu: Sebastian   Prokop, Wojtek Wiśniewski, Leszek Jobs oraz Kasia Bedra –  dodatkowo w boksie.

Jako  trener  z tego miejsca chciałbym podziękować moim zawodnikom za zaangażowanie, serce włożone w ciężkie  treningi i turnieje oraz sponsorom, bez których nie moglibyśmy realizować swoich celów.

Trener sekcji kickboxingu KS Zamek Kurzętnik Leszek Jobs

PS Zachęcamy innych trenerów (różnych dyscyplin) klubów Warmii i Mazur do oceny pracy, podsumowania osiągnięć. Warto przypomnieć kibicom o swych sukcesach. Zapraszamy!

!!!

Chcesz wesprzeć portal WAMA-SPORT?

Jeśli chcesz pomóc nam w prowadzeniu portalu, zachęcamy do wsparcia nas na Patronite! Już 3zł miesięcznie jest dla nas znaczącą kwotą!

To zajmie tylko chwilę! Transakcji możesz dokonać przez przelew bankowy, BLIK lub PayPal!

Komentarze

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Wspierają nas

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

0
Chcielibyśmy poznać Twoją opinię! Skomentuj artykuł!x