Leszek Jobs wyróżniony przez Minister Sportu – Kurzętnik ma szczęście

Zawsze staramy się docenić ludzi, którzy pracują ze sportową młodzieżą. Zdajemy sobie sprawę, że pełnią niezwykle ważną misję. W czasach, gdy na młodzież czyha tyle niebezpieczeństw zaszczepienie w niej pasji i  kształtowanie najlepszych cech osobowości ma ogromne znaczenie. Z wielką więc  przyjemnością i satysfakcją informujemy, że trener sekcji kickboxingu KS Zamek Kurzętnik Leszek Jobs został wyróżniony przez Panią  Minister Sportu Joannę Muchę nagrodą zespołową drugiego stopnia w uznaniu zasług za szczególne osiągnięcia szkoleniowe w roku 2011.

 

Leszek Jobs bardzo ściśle współpracuje z redakcją WAMA-SPORT. Często przekazuje nam relacje z turniejów, w których uczestniczą jego zawodnicy, sam również od czasu do czasu staje do walk, dając przykład młodzieży. Spod jego ręki wyszło wielu medalistów mistrzostw Polski, a Kasia Bedra – to przecież złota medalistka Mistrzostw Europy i świata. Szczerze gratulujemy Panie Leszku i życzymy kolejnych sukcesów.

{gallery}lesz9{/gallery}

!!!

Chcesz wesprzeć portal WAMA-SPORT?

Jeśli chcesz pomóc nam w prowadzeniu portalu, zachęcamy do wsparcia nas na Patronite! Już 3zł miesięcznie jest dla nas znaczącą kwotą!

To zajmie tylko chwilę! Transakcji możesz dokonać przez przelew bankowy, BLIK lub PayPal!

Komentarze

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Wspierają nas

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

0
Chcielibyśmy poznać Twoją opinię! Skomentuj artykuł!x
()
x