List ze zgrupowania w Hartowcu – Ciężka praca przed kolejnymi wyzwaniami

Fot. nadesłane
W dniach 23/28 sierpnia w Hartowcu odbyła się już 5 edycja wspólnego obozu klubowego sekcji kickboxingu LUKS Zamek Expom Kurzętnik I Muks Olimpia Nowe Miasto Lubawskie . Termin nie jest przypadkowy, ostatni tydzień sierpnia pozwala na mocne przygotowania i sprawdzian formy zawodników przed drugą częścią sezonu . A kalendarz zapowiada się imponująco. Już wkrótce kolejne starty i rywalizacja na arenach krajowych i zagranicznych – informuje nas trener Leszek Jobs.

Kalendarz imprez

09-10 sierpnia w Warszawie odbędą się Akademickie Mistrzostwa Polski .

10-11 września kadeci wystartują w Pucharze Polski które również odbędą w Stolicy .

16-19 września trójka naszych zawodników weźmie udział w Pucharze Świata w Budapeszcie .

17-19 września seniorzy i juniorzy będą rywalizować o tytuły Mistrzów Polski w Kartuzach .

24-26 września odbędą się Mistrzostwa Polski Służb Mundurowych .

08-09 października odbędzie się Puchar Polski seniorów i juniorów w Krzeszowicach koło Krakowa .

14-24 października odbędą się Mistrzostwa Świata seniorów we Włoszech .

05-14 listopada juniorzy będą rywalizować na Mistrzostwach Europy w Czarnogórze .

Wracając do naszego zgrupowania noclegi , wyżywienie oraz treningi kickboxingu mieliśmy zapewnione się w ośrodku wypoczynkowym Hartek , ale jak co roku dzięki gościnności i uprzejmości państwa Prokop „ U OLESI ‘’ mogliśmy korzystać z kajaków i rowerów wodnych co zapewniło nam regenerację i relaks pomiędzy ciężkimi treningami , które odbywały się dwa razy dziennie plus poranny rozruch o godz. 7.15

Na naszym obozie gościliśmy trenera Kadry Polski Seniorów Polskiego Związku Kickboxingu PZKB Henryka Piwowara który przyjął nasze zaproszenie i przeprowadził 5 jednostek treningowych , na których głównym zagadnieniem i priorytetem było doskonalenie niskich kopnięć na udo low kick .

Podczas zgrupowania odbyły się również sesje sparingowe z zaprzyjaźnionymi klubami Piechotka Team ( trener Jarosław Piechotka) i Karwiński Team Mława (trener Mirosław Karwiński). Takie zadaniowe sparingi dużo wnoszą do warsztatu szkoleniowego i są wartościowym sprawdzianem formy naszych zawodników , tym bardziej jesteśmy zadowoleni z przyjazdu i możliwości konfrontacji z klubami z Susza i Mławy .Ponadto wspólnie z trenerem Sebastianem dziękujemy swoim zawodnikom za zaangażowanie w treningi w trakcie obozu , a nie było lekko tym bardziej należą się Wam słowa uznania .

Z tego miejsca chcielibyśmy zaprosić do spróbowania swych sił na zajęciach kickboxingu w naszych klubach MUKS Olimpia Nowe Miasto Lubawskie i LUKS Zamek Expom Kurzętnik , tym bardziej że już od września startujemy z nowymi naborami do naszych sekcji , więc warto spróbować .

Według słów Lesa Browna … Nie musisz być wielkim żeby zacząć , ale musisz zacząć żeby być wielkim .

Ze sportowym pozdrowieniem

Trenerzy Sebastian Prokop i Leszek Jobs .

!!!

Chcesz wesprzeć portal WAMA-SPORT?

Jeśli chcesz pomóc nam w prowadzeniu portalu, zachęcamy do wsparcia nas na Patronite! Już 3zł miesięcznie jest dla nas znaczącą kwotą!

To zajmie tylko chwilę! Transakcji możesz dokonać przez przelew bankowy, BLIK lub PayPal!

kickboxing Kurzętnik nowe miasto lubawskie sport młodzieżowy

Komentarze

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Wspierają nas

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

0
Chcielibyśmy poznać Twoją opinię! Skomentuj artykuł!x
()
x