ME Seniorów i Kobiet WAKO Maribor 2014 – Medalista Leszek Jobs to brzmi dumnie!

Przez cały miniony tydzień (15-22 listopada) Leszek Jobs zawodnik i trener Zamku Expom Kurzętnik wspólnie z reprezentacją Polski uczestniczył w Mistrzostwach Europy w kickboxingu Seniorów i Kobiet - największej i najpoważniejszej Federacji Kickboxingu na Świecie WAKO w formułach: light contact , pointfighting i kick light które odbyły się w słoveńskim Mariborze .

Na turniej zjechało się ponad 600 fighterów z wszystkich zakątków Europy w tym licząca ponad 30 osobowa Kadra z Polski .

Oto relacja trenera i ciągle znakomitego zawodnika z Kurzętnika

Wystartowałem w kategorii wiekowej weteran jest to przedział wiekowy 40 – 50 lat w formule light contact do -94 kg. Wywalczyłem brązowy krążek ,z którego jestem bardzo zadowolony gdyż był to mój debiut w rywalizacji w gronie weteranów na arenie międzynarodowej i powiem szczerze bardzo zaskoczył mnie wysoki poziom zawodników

Jest to bardzo szybko rozwijająca grupa wiekowa byłych zawodników , trenerów którzy dalej mogą rywalizować z sobą na macie i tak jak mnie daje to jeszcze wiele frajdy i satysfakcji, gdyż znacznie wydłuża przygodę z kickboxingiem .

Ponadto w trakcie mistrzostw pełniłem funkcję drugiego trenera reprezentacji i mogłem z bliska podejrzeć pracę bardzo doświadczonego trenera kadry Piotrka Siegoczyńskiego. Jest to zawodnik, który dla Polski zdobył pierwszy historyczny złoty medal Mistrzostw Świata w Budapeszcie w 1985 roku. Była to współpraca bardzo owocna, szczególnie dla mnie,

gdyż przy Piotrku zyskałem nowe doświadczenie w pracy trenerskiej a przy okazji byłem świadkiem zdobycia dla Polski 3 złotych medali, co jest niesamowitą i niezapomnianą chwilą, w której tworzy się nowa historia polskiego kickboxingu. A już najwspanialsze chwile przeżyłem przy dekoracjach gdzie wspólnie z wszystkimi kadrowiczami mogliśmy odśpiewać na cały głos Mazurka Dąbrowskiego granego dla złotych medalistów .

Z tego miejsca dziękuję wszystkim, którzy wsparli mnie w wyjeździe na Mistrzostwa Europy i trzymali za mnie kciuki.

{AdmirorGallery}jobs760{/AdmirorGallery}

!!!

Chcesz wesprzeć portal WAMA-SPORT?

Jeśli chcesz pomóc nam w prowadzeniu portalu, zachęcamy do wsparcia nas na Patronite! Już 3zł miesięcznie jest dla nas znaczącą kwotą!

To zajmie tylko chwilę! Transakcji możesz dokonać przez przelew bankowy, BLIK lub PayPal!

kickboxing Kurzętnik Leszek Jobs Zamek Expom Kurzętnik

Komentarze

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Wspierają nas

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

0
Chcielibyśmy poznać Twoją opinię! Skomentuj artykuł!x
()
x