Medal w full-contact i nowe doświadczenia – Siedmiu kadrowiczów z Kurzętnika

Zawodnicy Zamku Expom Kurzętnik tym razem wystartowali w Brzezinach koło Kalisza w Mistrzostwach Polski juniorów młodszych i starszych w formule full contact , na który zjechała się ponad setka fighterów z 43 krajowych klubów na co dzień trenujących tę twardą formułę walki . Wystąpiła trójka zamkowców chcących spróbować swych sił podczas walk w pełnym kontakcie odbywających się w  ringu (w październiku Kurzętnik będzie gospodarzem  MP seniorów full contact )

 

Plonem startu w Brzezinach jest jeden srebrny krążek który wywalczył Błażej Urbański w kat wag – 63 kg. Bez zdobyczy medalowej tym razem do domu wrócili: Piotr Kołakowski i Dawid Wiergowski . Przed wyjazdem na turniej apetyty były zdecydowanie większe, ale jak twierdzi szkoleniowiec sekcji Leszek Jobs ring zweryfikował brak treningu i obycia w nim na naszą niekorzyść. Walka na macie ,której zamkowy poświęcają najwięcej nie zastąpi w pełni specjalistycznych zajęć . W formule full contact zawodnicy walczą bardziej siłowo i niełatwo jest się z dnia na dzień przestawić. Ale nowe doświadczenia eż się przydadzą.

{AdmirorGallery}brzeziny27{/AdmirorGallery}

Już 15 czerwca reprezentanci Zamku Expom wystartują w Lesznie formule light contact gdzie stawka będą przepustki na wrześniowe mistrzostwa Europy w Krynicy Zdrój .

Do klubu przyszła informacja z PZKB  że siedmioro zawodników Zamku zostało  zakwalifikowanych do kadry narodowej  Polski w kickboxingu .

Seniorzy  

Wojtek Wiśniewski – light contact

Michał Szulwic – light contact

Juniorzy  

Piotr Kołakowski – pointfighting

Dawid Wiergowski – pointfighting

Błażej Urbański  – pointfighting

Kadeci

Karolina Lewalska – light contact i kick light

!!!

Chcesz wesprzeć portal WAMA-SPORT?

Jeśli chcesz pomóc nam w prowadzeniu portalu, zachęcamy do wsparcia nas na Patronite! Już 3zł miesięcznie jest dla nas znaczącą kwotą!

To zajmie tylko chwilę! Transakcji możesz dokonać przez przelew bankowy, BLIK lub PayPal!

Komentarze

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Wspierają nas

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

0
Chcielibyśmy poznać Twoją opinię! Skomentuj artykuł!x