Mistrzostwa Europy Ankara 2012 – W. Wiśniewski i M. Szulwic w reprezentacji

Na przełomie października i listopada (27.10-04.11) w stolicy Turcji Ankarze odbędą się Mistrzostwa Europy w kick boxingu. Trener polskiej kadry narodowej w formule light contact Tadeusz Duda powołał do reprezentacji dwóch zawodników Zamku Kurzętnik: Wojciecha Wiśniewskiego i Michała Szulwica. Ten pierwszy to aktualny podwójny mistrz kraju w formułach semi i light contact, drugi zdobył złoty medal w „lżejszej odmianie”. Mistrzowski turniej krajowy odbył się niedawno w Kurzętniku i obaj nominowani zawodnicy zaprezentowali doskonałą formę.

 

Czego możemy od nich oczekiwać na mistrzostwach kontynentu? Tu zjawi się absolutna elita międzynarodowa, wielu doskonałych zawodników. Już sam fakt możliwości konfrontacji z tej klasy rywalami jest ogromnym wyzwanieniem i doświadczeniem. Dlatego samo powołanie do kadry należy traktować w kategoriach sukcesu. Jesteśmy przekonani, że obaj nasi kickbokserzy dadzą z siebie wszystko. Czy to wystarczy do medalu? To już zupełnie inna sprawa.

{AdmirorGallery}wojtek10{/AdmirorGallery}

!!!

Chcesz wesprzeć portal WAMA-SPORT?

Jeśli chcesz pomóc nam w prowadzeniu portalu, zachęcamy do wsparcia nas na Patronite! Już 3zł miesięcznie jest dla nas znaczącą kwotą!

To zajmie tylko chwilę! Transakcji możesz dokonać przez przelew bankowy, BLIK lub PayPal!

Komentarze

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Wspierają nas

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

0
Chcielibyśmy poznać Twoją opinię! Skomentuj artykuł!x